Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Pro všechny milovníky humoru, jehož ústředním hrdinou je Maxim Maximovič Isajev alias von Stierlitz.

1. Příznivcům creativního humoru Maxim Maximovič doporučuje následující klub.
2. Případně přímo tuto superzbraň!
3. Pokud chcete vodit Gestapo za nos po několik měsíců, zkuste to tady.
4. Na území třetí říše Stierlitz pochopitelně musel oželet svůj velký koníček, sbírání matriošek. Dlouhé chvíle v Reichstagu si tak krátil alespoň skládáním žertovných Yodigami.
5. K nuznému platu rozvědčíka si Stierlitz přivydělával kreslením stripů do magazínu Hitlerjugend.

letajici.pec no mne hovno bolo len som sa osral. 
Taky občas chodím kolem. O pánovi vyšel článek na Priglu, už v roce 2011, zjevně se ale stále nic nezměnilo. ♥
Vy si z toho děláte legraci, ale u nás před obchodním centrem dlouhý roky posedával takovej děda, co měl skládací stoleček, opravoval deštníky, brousil nůžky a touhle dobou pletl pomlázky. A na sobě míval často blůzu od sovětský uniformy se spoustou medailí. Myslel jsem že dávno umřel, ale evidentně si polepšil a od centrály dostal přívěs.
Já chodím do práce kolem deváté a z práce po páté, takže to zastihnu vždy zavřené. Ale ono se stejně nedá jít dovnitř, je tam jen výdejní okýnko. O pauze na oběd se můžu podívat, jak vypadá ta věc otevřená a jak vypadá ten Stierlitz.
Leknin wannabe drsňačka, démonská duše 
A šels tam?
plk
Cestou do práce míjím takovou budku, vlastně přívěs, kde se inzeruje "oprava deštníků 10:00 - 16:00". Vzhledem k tomu, že nejsme tak úplně v centru, tak přemýšlím, jak se něčím takovým (zvlášť v době EET) může někdo uživit a jestli tam není náhodou nějaký ten nenápadný Stierlitz s tajnými úkoly...