Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


vysmatej_kuauik  
Mně tam ty baterky vydržely taky pár let....
Strudelwurm Neúnavně vlci vyli, nejvíc vyl však Džug 
Chceš mít u defekace jasno nebo ne?
Mám takovou ledkovou bludičku v dřevníku a taky je na tři tužkovky. Měním to jednou za dlouhý čas a to to tam visí i v zimě.
vysmatej_kuauik  
Já jsem to měl v autě, které nemělo vepředu čtecí lampičku. Ikea. asi za dvatsku.
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Na TŘI TUŽKOVKY? To sundavalo z oblohy letadla, ne? (Počítám, že tohle bude jedna mrňavá CR2032 nebo tak něco.)
Strudelwurm Neúnavně vlci vyli, nejvíc vyl však Džug 
Něco takového, akorát na 3 tužkovky, jsem koupil za 70 v Baumaxu.
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Wow, dokonce jsem to našel na internetu, tohle, ono je to dokonce dobíjecí a kdesi cosi... a přitom taková blbost...
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
jinak za tipy na světla děkuji - uvědomil jsem si díky tomu, že mi tu na trámu nad hlavou doma visí připlácnutá taková kulatá LEDková blbost na baterky, kterou když zmáčknu, tak svítí, je to taký ako keby svítící kulatý vypínač; kdysi jsem to někde k něčemu dostal a doteď jsem nevěděl, co s tím. Zezadu to má magnet. Optimální.