Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
EEE → Inogy. Řešili jsme to hned jak nám přišel první dopis o zdražení a tlačení do velkoobchodních cen. Nabídli nám stejnou cenu jako jsme platili doteď.
To ČEZ nenabízí.
arnost Snad zas nechci tak  moks
Obecne se ted radi spis fixovat do konce roku a pak pripadne prefixovat.
U ČEZu je otázka, jak dlouhou fixaci si vybrat, ceny se dost liší.
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
Táta jde k ČEZu, měl jedno u Bohemie a druhý u ČEZu, tak to bude mít pod jednou střechou a taky ho to otravuje a už to nechce do smrti řešit.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
já byl u skautské energie, zatím vyčkávám (prý něco nového brzy vyjednají)
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
Elektrina Bohemia Energy RIP
Riešil tu niekdo (ideálne z Moravy) nového dodavateľa po Bohemii? Už máme v merku asi tretieho alebo štvrtého a nevieme sa rozhodnúť.