Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


Mel jsem tu cest rozebrat/opravovat par Lehovno all-in, a ... tohle fakt nechcete. S nejakym iMac srovnavat nemuzu.
neprihlaseny_OC  
To tedy úplně nwm, řekl bych pravý opak. Dlouhodobě dělám (kromě noteboků) na iMacu, dlouhodobě s tím mám výbornou zkušenost. Mj. i s tou možností to celkem pohodlně poponést na zahradu nebo si s sebou vzít na víkend někam, kde potřebuji pracovat.
Tak já jsem blackboxer, wtz. Ale říkal jsem si, že je potřeba ten počítač před dalším lockdownem troška zrychlit a pak je to krapet komplikovanější .... protože kupovat novej je <|>
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Ano, pokud se hodláš v počítači vrtat, tak notebook ani all-in-one není nic pro tebe. To se dnes prodává už jako black-box spotřební elektronika, nikdo se v tom nešťourá. Kdo je šroubovákovej typ, potřebuje pořád klasickou kisnu.
Já ho koupil mladýmu (HP AIO) a nemůžu si stěžovat. Když vidím sousedy, co dětem pořizují herní počítače (hlavně to musí mít podsvícený úplně všechno), tak se jenom směju :)
Tak je to prakticky notebook s velkou obrazovkou, že jo, ale zrovna jsem přišel do kontaktu s nějakými HP AIO a tam to šlo celkem v pohodě.
Rozdělat to je prakticky gynekologická práce .... jinak s tím problémy nejsou :)
Co je s all-in-one za problém? Jaké značky?
Nemam osobni zkusenost, pokud je to tak, mazu se pdp...
all-in je reseni na hovno, uprimne. Uz mi neco z toho rukama proslo, nechtel bych ani zadarmo.