Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


Vikendove vypinani sluzeb je u CS uz zazita tradice. Jeden z mnoha duvodu, proc jsem si zakladal sekundarni ucet v Equabank.
Ikea neuměla najít ani tu lednici, asi už to neprodává. Nebo blbě hledám.

ara: Díky, už jsem to našla jinde, cena přibližně stejná, objednáno, zaplaceno. Nicméně nezklamala ČS, jsem paranoidní a mám nastavený limit na kartě na 1k, tohle bylo dražší, jdu zvednou limit a česká má opět plánovanou odstávku. Naposledy jsem byla na účtu v pondělí, to tam žádné oznámení nebylo, nemám potřebu je chodit kontrolovat na fb a email ani sms, že od pátku do sobotního večera všechno vypnou nepošlou, kurvy.
koupit normálně v IKEA jako náhradní díl?
Hraběcí:Servis Whirpool jsi zkioušela ?
fukung. starý fukung s novým heslem 
Nevim jestli nejrychleji, ale jestli máš poblíž sberny dvur, zeptal bych se tam
Včera nám spadly dvě přetížené police ve dveřích v lednici, efekty specialne included. Lednice ikea, jinak plně funkční, stáří odhadem 5 let, obě police v podstatě nepoužitelné, ty plasty to nevydržely, už jsem to dřív různě polepila. Podle čárového kódu hledám, jestli se to dá koupit, je to whirlpool, díl nemají skladem. Ještě se dá objednat na amazonu.uk a ebay, cena bez poštovného +- 100 éček. Nejaký tip, odkud tu věc seženu nejrychleji, prosím.