Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Taky hepyend aspoň.
Tak na infolince kasa.cz mi poradili, ať to odnesu do nejbližšího Datartu. I odnesl jsem. Borec si v počítači dohledal kompletní historii a prý že "vráceno zákazníkem - nevhodná barva", čili ten popis "poškozený obal" byl i z jeho pohledu dost WTF. Pak si dost znechuceně prohlédl hodinky a povídá, že je to jasné, protože v historii vidí, že to posílali ze skladu někde v nějaké prdeli... (už jsem zapomněl). Další velký sklad je u Prahy, několik let tam pracoval a tyhle věci se tam hodně poctivě kontrolovaly. Ale tady v tom druhém no akosi... Bez řečí přímo v prodejně mi vrátil peníze.
Vzhledem k tomu ze to tam evidentne nikdo nekontroluje, tak to proste vrat ve 14-denni lhute.
Lucifer Proč volit menší zlo?  Volte Cthulhu!
tvl, cim dal tim lip...
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Dobré vědět.
hm, tak to je pecka... na hodinkách je úplně jiné výrobní číslo než na krabičce
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Takže teď to budeš vracet a bude to vypadat, že se jsi to ty, kdo se snažil vrátit rok používané hodinky.
(asi ano, je u toho úplně nová nerozbalená nepoužitá nabíječka)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Někdo si koupil nové a takhle otočil rok používané. Jinak to nevidím.
Tvl. Tohle někdo vrátil během 14 dní? To snad trvá roky, než vznikne takový nános.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ugh
kasa.cz, Chvístek, nedoporučuji
kasa.cz má poměrně velkou sekci zboží označenou jako "poškozený obal". Volám na infolinku a jsem ubezpečen, že se jedná o nové, nerozbalené, nepoužité zboží, která má opravdu prostě jen "poškozený obal", třeba promáčklou krabičku. Tedy objednávám chytré hodinky s "poškozeným obalem", tam o krabičku skutečně nejde. Dneska to přišlo. Krabička v podstatě nová, nepoškozená, ale tvl poslat hodinky se zbytky zapečené kůže předchozího majitele, tak to už je hodně silná káva. Nedoporučuji. (a upřímně, i pokud by nakrásně šlo o zboží z kategorie "vráceno zákazníkem", tak snad máme nějaké hygienické standardy, které by vůbec neměly dovolit, aby se něco takového vracelo do oběhu)