Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
To bych mohl koupit taky, ale jde mi o nějaké poloslušné boty pro běžné chození na tvrdých rovných plochách. .
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Je mi hloupé doporčovat konkrétní značku, ale osobně bych po výrobních halách asi zkoušel chodit v něčem z kategorie "sneaker" od fy Lloyd.
skurdupel  
Ja pouzivam na stavbe svedske solid gear, maji i takove civilnejsi verze. Jedny z mala bot, ktere byly pohodlne od prvniho obuti. https://www.profi-odevy.cz/solid_gear/
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Žádná manuálnídřina, nižší kancelářskej management. Ale chodím celkem dost v průběhu dne po výrobních halách
skurdupel  
Práce? Jaký druh?
Poslední dobou vlastně prohledávám jen Rieker ....
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Z jiného soudku. Potřeboval bych boty s dobře odpruženou patou, nějak mě začínaj pobolívat achillovky a boty ve stylu barefoot nejsou na popocházení po betonu vhodné.
Budu je mít hlavně do práce, a ač nejsem gentleman, převlékající se na single večeře, určitou úroveň bych zachovati měl.