Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


Moirain za všechno se platí.. 
Můj Surface Pro 2 je patrně v posledním tažení. Takže bych prosila o tip na tablet/konvertibilní notebook. Žádné dělo, prakticky je to jen na takové to internetění na cestách a koukání filmů/seriálů tamtéž, Surface jsem dostala od bratrance, jako vyřazený z práce, tj. nepotřebuju něco ekvivalentně výkonného (aproximováno na aktuální poměry), připojitelná klávesnice by ale byla velkou výhodou. Cena - co nejnižší.
Díky!
 
Moirain za všechno se platí.. 
Že to není firma typu Bohemia Energy. U ní bych se krachu nebála. Mám od nich plyn na vaření.
Ze s tim jeste otravuju, co si myslite o spolecnosti Prazska plynarenska a.s.? Nerada bych presla s elektrinou k nekomu, kdo nasledne zkrachuje, ale Prazska plynarenska ma dle kalkulacky eru (i podle svych stranek, jestli jim to pocita dobre) dost sympaticke ceny elektriny. Jinak mi vychazi, ze ted jsem na tarifu, ktery je skoro trojnasobkem meho puvodniho, zatimco PP ma necely dvojnasobek a pak mi jeste celkem slusne vychazi CEZ, ale zatim jsem jen zbezne koukala, ze rozptyl ceniku je neuveritelne velky a ze se nevyplati pri te cene DPI moc otalet se zmenou dodavatele, jelikoz zaplatit za mesic 5000 a 9000 Kc se uz pozna.
 
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
♡ Chápem, sama som nadšená už 5 rokov :)
malej Béé 
Tak iPad je doma, žena je z něj nadšená. 11" opravdu stačí a Apple pencil je neskutečná. Tím bych téma uzavřel.
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Aha, sorry. Škoda, to byl dobrý obchod.
cestujicivnoci  
Doporučuju. Mandle asi opražené do křehka, zalité medem a trochu posypané cukrem a mírně osolené. Mandle si obvykle dávám na slano k pivu nebo vínu, což s tímhle úplně nejde, ale chutná to výborně a stojí to snad 70 kč za 200 g tady: http://www.awarelaxcentrum.cz
 
Zkusím to, ale tohle nevypadá optimisticky:

J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ano, máme leta, funguje bezvadně.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Zkus zavolat do ermild.cz, jestli náhodou nemají ten model u nich.
Mel jsem tu cest rozebrat/opravovat par Lehovno all-in, a ... tohle fakt nechcete. S nejakym iMac srovnavat nemuzu.
neprihlaseny_OC  
To tedy úplně nwm, řekl bych pravý opak. Dlouhodobě dělám (kromě noteboků) na iMacu, dlouhodobě s tím mám výbornou zkušenost. Mj. i s tou možností to celkem pohodlně poponést na zahradu nebo si s sebou vzít na víkend někam, kde potřebuji pracovat.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Taky myslim. Ok, pisu novy pojem french door.
Americké jsou imho dvojkřídlé až dolů. Vlevo mrazák, vpravo lednice.
Díky, to právě moc podobné není, chceme lednici nerozdělenou svisle na dvě půlky, ale horní chladicí prostor spojený a pak dva šuplíky. Vypadá to, že se těmhle lednicím neříká americké, ale "French Door". Zatím jsem vypátral jeden další typ: https://www.samsung.com/cz/refrigerators/french-door/510l-real-sts-rf24r7201sr-ef/ - uvidím, jestli půjde někde prohlédnout naživo.
Tak já jsem blackboxer, wtz. Ale říkal jsem si, že je potřeba ten počítač před dalším lockdownem troška zrychlit a pak je to krapet komplikovanější .... protože kupovat novej je <|>
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Ano, pokud se hodláš v počítači vrtat, tak notebook ani all-in-one není nic pro tebe. To se dnes prodává už jako black-box spotřební elektronika, nikdo se v tom nešťourá. Kdo je šroubovákovej typ, potřebuje pořád klasickou kisnu.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
EEE → Inogy. Řešili jsme to hned jak nám přišel první dopis o zdražení a tlačení do velkoobchodních cen. Nabídli nám stejnou cenu jako jsme platili doteď.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Otázka, co je "něco podobného". Já loni koupil tuhle – https://www.mall.cz/americke-chladnicky/hisense-rs677n4awf – a spokojenost. Jen jeden šuplík v mrazáku jsem rozflákal hned první den. Je nějak moc křehkej (ale moje blbost)
ok dík