Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Aha, sorry. Škoda, to byl dobrý obchod.
cestujicivnoci  
Doporučuju. Mandle asi opražené do křehka, zalité medem a trochu posypané cukrem a mírně osolené. Mandle si obvykle dávám na slano k pivu nebo vínu, což s tímhle úplně nejde, ale chutná to výborně a stojí to snad 70 kč za 200 g tady: http://www.awarelaxcentrum.cz
 
Zkusím to, ale tohle nevypadá optimisticky:

J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ano, máme leta, funguje bezvadně.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Zkus zavolat do ermild.cz, jestli náhodou nemají ten model u nich.
Mel jsem tu cest rozebrat/opravovat par Lehovno all-in, a ... tohle fakt nechcete. S nejakym iMac srovnavat nemuzu.
neprihlaseny_OC  
To tedy úplně nwm, řekl bych pravý opak. Dlouhodobě dělám (kromě noteboků) na iMacu, dlouhodobě s tím mám výbornou zkušenost. Mj. i s tou možností to celkem pohodlně poponést na zahradu nebo si s sebou vzít na víkend někam, kde potřebuji pracovat.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Taky myslim. Ok, pisu novy pojem french door.
Americké jsou imho dvojkřídlé až dolů. Vlevo mrazák, vpravo lednice.
Díky, to právě moc podobné není, chceme lednici nerozdělenou svisle na dvě půlky, ale horní chladicí prostor spojený a pak dva šuplíky. Vypadá to, že se těmhle lednicím neříká americké, ale "French Door". Zatím jsem vypátral jeden další typ: https://www.samsung.com/cz/refrigerators/french-door/510l-real-sts-rf24r7201sr-ef/ - uvidím, jestli půjde někde prohlédnout naživo.
Tak já jsem blackboxer, wtz. Ale říkal jsem si, že je potřeba ten počítač před dalším lockdownem troška zrychlit a pak je to krapet komplikovanější .... protože kupovat novej je <|>
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Ano, pokud se hodláš v počítači vrtat, tak notebook ani all-in-one není nic pro tebe. To se dnes prodává už jako black-box spotřební elektronika, nikdo se v tom nešťourá. Kdo je šroubovákovej typ, potřebuje pořád klasickou kisnu.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
EEE → Inogy. Řešili jsme to hned jak nám přišel první dopis o zdražení a tlačení do velkoobchodních cen. Nabídli nám stejnou cenu jako jsme platili doteď.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Otázka, co je "něco podobného". Já loni koupil tuhle – https://www.mall.cz/americke-chladnicky/hisense-rs677n4awf – a spokojenost. Jen jeden šuplík v mrazáku jsem rozflákal hned první den. Je nějak moc křehkej (ale moje blbost)
ok dík
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Doporučuji přejít s dotazem do verku, tam se zrovna řeší roboti a jiné kenwoody.
máte někdo zkušenosti s bamix? kromě tyčového mixeru potřebuju šlehat bílky, žloutky, máslo, majonézu, sekat ořechy, strouhat mrkve... https://www.youtube.com/watch?v=8m_TnlvAPyI&t=1329s
 
Liebherr
Zvažujeme nákup americké lednice, Liebherr má pouze Liebherr CBNes 6256, když pominu cenu, tak jsem si řekl, že základ u takovéhle věci je si ho naživo prohlédnout. Na webu Liebherr všude píší, kontaktujte nás, rádi vám poradíme - ale nikde žádný telefon, ani e-mailová adresa, ani odpovědní formulář. Showroom Liebherr v Praze dříve provozoval McTREE, ti ho ale zrušili, údajně proto, že Liebherr začal přímo dodávat e-shopům a tak to pro ně přestalo mít význam. Složitým způsobem přes anglickou verzi stránek a několik dalších lidí jsem se dostal k osobě z Liebherru v ČR, ale dozvěděl jsem se pouze, že v ČR showroom nemají, žádný kamenný prodejce je skladem nemá a jediná možnost je podívat se do Vídně, tam prý v showroomu je.

Docela mě to zaskočilo a asi nezbyde, než najít něco od jiného výrobce, ovšem nevyboulených amerických lednic se dvěma šuplíky dole moc není. :-(

Neměl byste někdo tip na něco podobného?

 
Já ho koupil mladýmu (HP AIO) a nemůžu si stěžovat. Když vidím sousedy, co dětem pořizují herní počítače (hlavně to musí mít podsvícený úplně všechno), tak se jenom směju :)
Tak je to prakticky notebook s velkou obrazovkou, že jo, ale zrovna jsem přišel do kontaktu s nějakými HP AIO a tam to šlo celkem v pohodě.