Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


ok dík
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Doporučuji přejít s dotazem do verku, tam se zrovna řeší roboti a jiné kenwoody.
máte někdo zkušenosti s bamix? kromě tyčového mixeru potřebuju šlehat bílky, žloutky, máslo, majonézu, sekat ořechy, strouhat mrkve... https://www.youtube.com/watch?v=8m_TnlvAPyI&t=1329s
 
Liebherr
Zvažujeme nákup americké lednice, Liebherr má pouze Liebherr CBNes 6256, když pominu cenu, tak jsem si řekl, že základ u takovéhle věci je si ho naživo prohlédnout. Na webu Liebherr všude píší, kontaktujte nás, rádi vám poradíme - ale nikde žádný telefon, ani e-mailová adresa, ani odpovědní formulář. Showroom Liebherr v Praze dříve provozoval McTREE, ti ho ale zrušili, údajně proto, že Liebherr začal přímo dodávat e-shopům a tak to pro ně přestalo mít význam. Složitým způsobem přes anglickou verzi stránek a několik dalších lidí jsem se dostal k osobě z Liebherru v ČR, ale dozvěděl jsem se pouze, že v ČR showroom nemají, žádný kamenný prodejce je skladem nemá a jediná možnost je podívat se do Vídně, tam prý v showroomu je.

Docela mě to zaskočilo a asi nezbyde, než najít něco od jiného výrobce, ovšem nevyboulených amerických lednic se dvěma šuplíky dole moc není. :-(

Neměl byste někdo tip na něco podobného?

 
Já ho koupil mladýmu (HP AIO) a nemůžu si stěžovat. Když vidím sousedy, co dětem pořizují herní počítače (hlavně to musí mít podsvícený úplně všechno), tak se jenom směju :)
Tak je to prakticky notebook s velkou obrazovkou, že jo, ale zrovna jsem přišel do kontaktu s nějakými HP AIO a tam to šlo celkem v pohodě.
Rozdělat to je prakticky gynekologická práce .... jinak s tím problémy nejsou :)
To ČEZ nenabízí.
arnost Snad zas nechci tak  moks
Obecne se ted radi spis fixovat do konce roku a pak pripadne prefixovat.
Co je s all-in-one za problém? Jaké značky?
U ČEZu je otázka, jak dlouhou fixaci si vybrat, ceny se dost liší.
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
Táta jde k ČEZu, měl jedno u Bohemie a druhý u ČEZu, tak to bude mít pod jednou střechou a taky ho to otravuje a už to nechce do smrti řešit.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
já byl u skautské energie, zatím vyčkávám (prý něco nového brzy vyjednají)
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
Elektrina Bohemia Energy RIP
Riešil tu niekdo (ideálne z Moravy) nového dodavateľa po Bohemii? Už máme v merku asi tretieho alebo štvrtého a nevieme sa rozhodnúť.
 
OK, dík.
operator304 gotta say this is weird  even for an 80's band
Jooo, pravda ... ja tam mam nastavenejch trvalejch 5 baru, tak proto mi to jede rovnou...
+1
Jak tu někdo řešil ten Lidl kompresor a foukání auta: jde to. Taky jsem spadl do pasti "nic to nedělá i když mačkám spoušť". Ale je nejdřív potřeba podržet 3s to tlačítko na změnu cílového tlaku, nastavit si kýžený tlak a pak to teprve začne pracovat. Trochu "intuitivní", ale nakonec happyend.
 
Imho je cokoliv za 25k na brouzdání internetm brutální overkill. Pokud máš desktop a v něm disk s daty, nebude navíc migrace do ntb úplně příjemná. Kup si nějaký pěkný repas, přhodiš do něj starý disk a udělá ti spoustu radosti.
https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1283914-hp-prodesk-600-g2-mt.html
ahura_mazda ⌚  
Na all in kašlu, už tak se mi doma vrství monitory.