Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
já byl u skautské energie, zatím vyčkávám (prý něco nového brzy vyjednají)
Anita zajaciky neboli dlho mrtvy   aj na selijake hranie boli pekny
Elektrina Bohemia Energy RIP
Riešil tu niekdo (ideálne z Moravy) nového dodavateľa po Bohemii? Už máme v merku asi tretieho alebo štvrtého a nevieme sa rozhodnúť.
 
OK, dík.
operator304 gotta say this is weird  even for an 80's band
Jooo, pravda ... ja tam mam nastavenejch trvalejch 5 baru, tak proto mi to jede rovnou...
+1
Jak tu někdo řešil ten Lidl kompresor a foukání auta: jde to. Taky jsem spadl do pasti "nic to nedělá i když mačkám spoušť". Ale je nejdřív potřeba podržet 3s to tlačítko na změnu cílového tlaku, nastavit si kýžený tlak a pak to teprve začne pracovat. Trochu "intuitivní", ale nakonec happyend.
 
Imho je cokoliv za 25k na brouzdání internetm brutální overkill. Pokud máš desktop a v něm disk s daty, nebude navíc migrace do ntb úplně příjemná. Kup si nějaký pěkný repas, přhodiš do něj starý disk a udělá ti spoustu radosti.
https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1283914-hp-prodesk-600-g2-mt.html
ahura_mazda ⌚  
Na all in kašlu, už tak se mi doma vrství monitory.
Nemam osobni zkusenost, pokud je to tak, mazu se pdp...
all-in je reseni na hovno, uprimne. Uz mi neco z toho rukama proslo, nechtel bych ani zadarmo.
 
Jeste se delaji takove PC, ktere jsou narvane do monitoru (hledej all in pc). Jestli si bude notas jen tak hovet a nebude prenasen, tak je to podle me takovy notas troska overkill.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Ja nedavno koupil dceri tohle https://www.alza.cz/dell-g3-15-gaming-new?dq=6223040 pari na tom nejaky Counterstriky, Valoranty a Minecrafty a vypada s tim velmi spokojena
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
V NL začíná školní docházka skupinou 0, to je 4-6 let, a hodiny peogramování jsou pro skupinu 0 a 1 (do 8 let) stejné, zaměřené spíš na hraní, nějaké základní věci kolem programování a hlavně na zbourání takového toho mobil/laptop = odměna, které je v některých dětech budováno.
Audio zásadně strkat do usb!
děcka 4-8 let? Co je to za školu?
ahura_mazda ⌚  
Štve mně, že to má audio výstup vepředu :-(
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ono to je jako pod předmětem, kde i programujou a tak, ale jsou to děcka 4-8 let a teď jim zemřel učitel, tak to zatím tak nějak vede jejich spolužák ze sekundy…
pravda, jen jsem ho na CZC nenasel..? Urcite radeji tohle.
To je pravda.
Hraní Minecraftu jako předmět?!

Ale já jsem stará škola, no. Jak říkám, proti gustu žádný dišputát.