Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
já to právě chci koupit dětem na Minecraft, ale právě ještě váhám opačným směrem, jestli nebude lepší nějaká konzole
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Běhá na tom kačeři a ugh!? Jinak je to ahurovi na nic.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
to už bych asi šel spíš do novějšího PN51 https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=pn51+asus
konkrétně existuje ve třech variantách, podle výkonu procesoru
ahura_mazda ⌚  
Dík, prostuduju
https://www.czc.cz/asus-mini-pc-pn50-cerna_3/292264/produkt - treba takove neco, jen doplnit SSD a RAM.
ahura_mazda ⌚  
To s tím displejem, to je fakt.

@Lucifer...nějaký link pro inspiraci by nebyl?
jj, to by bylo imho pro dany ucel rozumne. Delaji se i relativne vykonne.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Dělají se taky všelijaká NUC a podobná miniPC. (Protože proč platit za displej, když není potřeba.)
ahura_mazda ⌚  
Jinak případný laptop nikam tahat nebudu, čili neřeším rozměry, váhu. Neřeším ani displej, bude napíchnutý na monitor a ani klávesnici, byl by prostě jen pohozený někde na stole.
ahura_mazda ⌚  
Lama dotaz. Kdysi jsem si vždycky stavěl svůj desktop, vždy jednou za pár let. Tenkrát jsem měl čas pařit hry a vymýšlení sestavy a pak skládání mi přišlo zábavné. Už několik let ale na nějaké hraní nemám čas a náladu (a když to na mně příjde, sednu si k playstationu). Na stávajícím desktopu, který používám už jen víceméně na internet, semtam kouknutí na nějaké video, nějaké drobnější grafické úpravy a z her už snad jedině Kerbaly (protože ty se na PS prostě nedají hrát a byly to vyhozené prachy). A protože je ten desktop už stařec a semtam zlobí a na madrbórd a podobně už nejsou ani žádné aktualizace, tak asi pžíjde na řadu obměna.

A protože se mi už nic nechce sestavovat a myslím si, že pro mé aktuální účely už je to zbytečné, asi bude lepší koupit notebook, ten mi aspoň nebude zabírat místo pod stolem.

Je to správná úvaha nebo má desktop nějakou výhodu proti laptopu, kterou bych přehlížel?

A pokud laptop, jsou nějaké doporučitelné v ceně řekněme do 20-25 tisíc?
 
metalMARIA us
diky, zasla sem tam, meli jen mensi baleni za male penize, tim lepe kdyby nevonelo.prubnu!
Vždyť ten jelen je úplně bez vůně/zápachu! (peru skoro jenom v něm, wtz, ale na "voňavější" praní by mě ho nenapadlo doporučit)
jelen gel. eště jsme měli nějakou levandulovou věc od tierra verde, a mně osobně voní tento itlaský mošus (strašný, strašný, strašný slovo). nepoužívám aviváže (alergie) a toho gelu dávám fakt málo.
kostej3 nevyléčitelný pošťuchovač 
Tak tohle by už u soudu uspět mohlo. Písařík ty nízké ceny má nasmlouvané u dodavatelů, zákazníci měly ceny taky fixované, ale on je poslal do řiti a levně nekoupenou energii, co mu zbyla, nyní výhodně prodává jinam. Dobrý kšeft...
https://zpravy.aktualne.cz/finance/bohemia-energy-pisarik/r~a1efb06030b211ec9322ac1f6b220ee8/
 
vysmatej_kuauik  
Namočít si ruce a mokrejma rukama udělat medvěďovohovnovou žížalu, tu mokrejma rukama namačkat kam třeba - to je pro ty, co mají staré zásoby m.h. v takovejch jako salámech.
Anebo koupit butylénový tmel v kartuši a z ní ho vymačkávat tou pistolí.
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Persil nebo Ariel, případně není špatnej lidláckej Formil.
metalMARIA us
co je podle vas nejlepsi praci prostredek? jsem rozmarila a zajima me, zda nemuzu prat jeste vonaveji a lepe (s tim ze mi ale mnoho prostredku smrdi hah)
 
Googli pistole na salámy.
O zadnych pistolich nevim, popravde receno ani netusim jak by se to presne delalo (ono je to dost hutne, takova tuzsi plastelina). Normalne jak pises, zadne srani mlada pani... kousek odkrojit a rucne namatlat tam kam treba.
Btw, to "medvedie hovno" sa ako aplikuje? Myslel som, ze sa to nejak odkroji, rozmacka, rucne aplikuje a na jednom webe pisu o nejakych dvoch typoch pistoli s ktorymi sa to aplikuje.