Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


Má to spoustu super hyper funkcí, ale čiší z toho celkkově taková jako lacinost (přitom laciná zase tak moc nebyla). Nejvíc mě štve sušička, která často suší nesmyslně kratší dobu a prádlo nedosuší. Pak problémy s odhadovaným časem do konce, který se občas dost prodlouží. Odložený start - např. nastavených 6 hodin trvá mého času 7 hodin (inu je to ital, hodina se, hodina tam). Má to připojení na wifi a aplikaci na mobil, což by mohla být alternativa k tomu odloženému startu, ale ta aplikace spíš nefunguje, než funguje. Na ovládání se dá zvyknout, ale že by bylo super intuitivní to tedy opravdu ne.

Ale jinak pere dobře, super jsou zásobníky na tekutý prášek a aviváž (že člověk nemusí nalejvat při každém praní), fajn je i ta kapacita. Jen prostě nemám pocit, že bych za své peníze dostal kvalitu, kterou bych očekával.
Psycho Ťa zajebem v noci pazúrom!!! 
dekuji
Na tie testy AA sa spoliehat zas tak neda.

Ponevac:

1/ test sa robil do roku 2017 do roku 2019. Vyrobcovia dostavaju rozne sarze materialu od roznych dodavatelov. Toto naviac bolo kupovane v obdobi 2 rokov? Ak robil zas test, mohol ich robit aj na skladovych bateriach, ktore boli dlho nepredajne.

2/ druha podstatna a mozno este podstatnejsia vlastnost je, aby baterie nevytiekli. Napr. som nedavno vytahoval z jedneho budika 2xAA alkalicke modre SONY s datumom spotreby do 2023, ktore vytiekli na kontakty...

Niektori vyrobcovia pouzivaju membrarny, aby nedoslo k vyteceniu. Dalsia vec je aj, ze ak je nejaka bateria spickova, jej cena nemusi byt az tak zaujimava a potom moze byt lepsie kupit viac lacnejsich baterii.

3/ parametre baterii mozu byt ine pri inej teplote, napr. v zime.

4/ kto potrebuje pravidlne tuzkovky, tak siahne po NiMH, ak staci voltaz. Alebo alkalickych RAM 1,5V, ci inom type dobijatelnych AA.

Test ostava potom len na sposob - aha, to je zaujimave. Dnes uz mozu byt parametre uplne ine.
Nazgul Vtipnýs 
Takže se nic nezměnilo. Energizer ultimate lithium jsou pořád nejlepší.

Donedávna by mě ještě zajímal test AA akumulátorů (kdy jsem je kupoval, byly nejlepší Eneloop), ale už jsem si koupil jinou čelovku a tužkové baterie nepoužívám.

Garmont, máte někdo boty od nich? zdají se vám větší než jiné?
 
(sušíme je teda na program Ready for Ironing nebo tak nějak a tou žehličkou potom obtáhneme, wtz, ale imho to jde spíš líp než po uschnutí na ramínku)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Já pořád žije v představě, že pokud to nejsou nějaké teflonové hrůzy, tak by se měli po vyprání vyvěsit a nechat uschnout, pak s tím není ani tolik žehlení. Ale jak vidím, některé sušičky mají program “hemden und blusen”.
Alejo, když se to mužoj vomkne a nedá si je vyprat profi. To se nějak nemá?
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
#MeToo. Asi je dost rozdíl mezi skutečnými košilemi a "casual" "košilemi", to první nosím nanejvýš v jednotkách případů za rok, ale obojí suším v sušičce bez nějakého přemýšlení aj som nou problem ty smrdak.
nicmene ty (kosile) jsou bez fce zkracovani. narozdil od tricek.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Aha. To mne nikdy nenapadlo.
ano
lillyofthevalley Babiše do koše, motýle za chvíle  nekopat hlubší příkopy
To se mi ulevilo, vůbec mi to k vám nešlo!
Psycho Ťa zajebem v noci pazúrom!!! 
Ale to ja ne! To jen linkuju.
Dobře ty!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Já se opatrně zeptám, protože asi mi to v tom threadu nějak uniklo: on je tady někdo, kdo v sušičce suší košile?
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
To je nesporné. Zde ovšem jde především o bavlněná trička mezi bavlněnými tričky.
Psycho Ťa zajebem v noci pazúrom!!! 
(se to sem hodi, rikali)

http://www.nejlepsi-baterie.cz/

"Dlouhou dobu mě zajímalo jak moc se od sebe liší tužkové baterie (AA) různých značek a typů na českém trhu. Cena baterií se může značně lišit, obaly a reklamy se nás snaží přesvědčit o tom, že právě tahle baterie je nejlepší. Jak to je ale doopravdy? V roce 2017 jsem se rozhodl, že realizuji dlouho zamýšlené porovnání tužkových baterií dostupných na českém trhu. Postavil jsem si pro to zařízení na vybíjení a měření kapacity baterií, postupně nakoupil co nejvíce typů baterií a začal s měřením. V lednu 2019 jsem konečně dokončil všechna měření i webové stránky projektu a o všechny výsledky bych se rád s vámi zde podělil."
 
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Naše sušička (levná Candy):
- suší
- ve srovnání s Boschem je hlučná a pomalá
- některá trika zkracuje (ovšem dělo se to i před sušičkou, spíš se ten proces urychlil), kvalitní trička (např. Nautica) bez postihu
- žehlíme jen košile, zbytek ok bez žehlení (ale nejsem pedant)
- degradaci materiálu nepozoruji, ačkoliv z filtru taháme pokaždé pěkný plstěný chuchvalec
 
Takže furt rosteš.