Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


Vikendove vypinani sluzeb je u CS uz zazita tradice. Jeden z mnoha duvodu, proc jsem si zakladal sekundarni ucet v Equabank.
Ikea neuměla najít ani tu lednici, asi už to neprodává. Nebo blbě hledám.

ara: Díky, už jsem to našla jinde, cena přibližně stejná, objednáno, zaplaceno. Nicméně nezklamala ČS, jsem paranoidní a mám nastavený limit na kartě na 1k, tohle bylo dražší, jdu zvednou limit a česká má opět plánovanou odstávku. Naposledy jsem byla na účtu v pondělí, to tam žádné oznámení nebylo, nemám potřebu je chodit kontrolovat na fb a email ani sms, že od pátku do sobotního večera všechno vypnou nepošlou, kurvy.
koupit normálně v IKEA jako náhradní díl?
Hraběcí:Servis Whirpool jsi zkioušela ?
fukung. starý fukung s novým heslem 
Nevim jestli nejrychleji, ale jestli máš poblíž sberny dvur, zeptal bych se tam
Včera nám spadly dvě přetížené police ve dveřích v lednici, efekty specialne included. Lednice ikea, jinak plně funkční, stáří odhadem 5 let, obě police v podstatě nepoužitelné, ty plasty to nevydržely, už jsem to dřív různě polepila. Podle čárového kódu hledám, jestli se to dá koupit, je to whirlpool, díl nemají skladem. Ještě se dá objednat na amazonu.uk a ebay, cena bez poštovného +- 100 éček. Nejaký tip, odkud tu věc seženu nejrychleji, prosím.
 
Hm, poslední kapka k nákupu aku sekačky. Včera jsem sekal a notně jsem se naštval při čištění - naklonit ne moc na správně straně a klacíkem se snažit vyšprtat nalepenou trávu...
K debatě o kosení trávy přidám osobní nótu. Po více než dvacet letech šla stará mountfieldka s motorem Briggs & Stratton do sběrného nebe. Zakoupil jsem dvoubaterkovou makitu. Všichni na chalupě se radují, najmě ženské. Je lehká, kosí, nesmrdí a neřve. Na jedno nabití vydrží kosit 45-60 minut, závisí na délce trávy a počtu startů.

V chalupním režimu - hodinu kosení traktůrkem Husquarna, hodinu zbytek neprůjezdných míst Makitou, je to krok správným směrem. Další výhoda aku sekačky je možnost ji při čištění otočit "na záda". Komu u benzínové sekačky při prvním čištění nevytekl motorový olej do vzduchového filtru, nikdy benzínovou sekačku nečistil.

 
Mně to nepovídej :)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Taky hepyend aspoň.
Tak na infolince kasa.cz mi poradili, ať to odnesu do nejbližšího Datartu. I odnesl jsem. Borec si v počítači dohledal kompletní historii a prý že "vráceno zákazníkem - nevhodná barva", čili ten popis "poškozený obal" byl i z jeho pohledu dost WTF. Pak si dost znechuceně prohlédl hodinky a povídá, že je to jasné, protože v historii vidí, že to posílali ze skladu někde v nějaké prdeli... (už jsem zapomněl). Další velký sklad je u Prahy, několik let tam pracoval a tyhle věci se tam hodně poctivě kontrolovaly. Ale tady v tom druhém no akosi... Bez řečí přímo v prodejně mi vrátil peníze.
Vzhledem k tomu ze to tam evidentne nikdo nekontroluje, tak to proste vrat ve 14-denni lhute.
ahura_mazda My jsme zkrátka rozhodovali a v březnu  
Imho v dalším kroku pan Dad zjistí, že si sice zaplatil Apple Watch, ale jaksi...
 
Lucifer Proč volit menší zlo?  Volte Cthulhu!
tvl, cim dal tim lip...
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Dobré vědět.
hm, tak to je pecka... na hodinkách je úplně jiné výrobní číslo než na krabičce
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Takže teď to budeš vracet a bude to vypadat, že se jsi to ty, kdo se snažil vrátit rok používané hodinky.
(asi ano, je u toho úplně nová nerozbalená nepoužitá nabíječka)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Někdo si koupil nové a takhle otočil rok používané. Jinak to nevidím.
Tvl. Tohle někdo vrátil během 14 dní? To snad trvá roky, než vznikne takový nános.