Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


Neprovokuj!
Tak také existují lidé, kteří perou večer, poté, co přijdou z práce. A rádi by, aby pračka doprala, dříve, než jdou spát.
Ja tu rychlost prani taky nejak neprozivam, nicmene chapu ze v beznem zivote muzou nastat situace kdy clovek potrebuje mit neco vypraneho co nejrychleji, pak je kazda usetrena pulhodina dobra. Jinak na moji 13 let stare Boschce trva prumerny praci cyklus cca 1:10 - 1:15 aniz bych nejdriv musel rucne vypinat nejake eko chujoviny, jde o standardni delku programu. Nestezuju si, jen se chlubim.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
EU ti vygumovala mozek.
bwian I'm a lucky bastard! 
No jo, co na to říct... asi jenom, že život je příliš krátký na to, abych čekal i na pračku, která pere hodinu a půl, takže na pračku nečekám vůbec a tím pádem je mi fakt jedno, jestli pere tři hodiny. To je její věc, mně to žíly netrhá, ale chápu, že pro někoho je v životě důležité, jak má rychlou pračku. Já se od počátku jenom podivoval tomu, že taková podružnost je vydávána za úpadek světa... očividně na tom mnoha lidem záleží. Whatever. Já jsem rád, že mně ne. :-D
(merino+3)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Vlny/merina máme hodně. Icebreaker/Dilling v tom pereme běžně.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Lol
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Na druhý straně většina praní u nás probíhá tak, že se to nachystá ráné s odloženým startem, aby to bylo dopraný akorát večer po návratu z práce, a pak ať se to tam klidně kydlá pomaličku třeba šest hodin. Ale hlavně když se to dá přepnout na nějaký ultra rychlý praní, když člověk potřebuje fofrem něco přežvachtnout a čeká na to.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Zas ti došly pilulky? Hlídej si to, nebo ti pan doktor zarazí vycházky!
operator304 gotta say this is weird  even for an 80's band
Ani slipy?
ano.
Většinu věcí peru na 40 na zkrácenej cyklus na hodinu, ponožky a spol. na 60 na dvě hodiny a hotovo.
Mám pocit, že i to oblečení je radši suchý než mokrý
Nesmíš v tom prát nic se škrtátkem.
popcorp S tim káblošem  se nekamaraď
a vlna/merino v pohodě?? dáváte ocet?
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
:)
Micana Finish your plokta. 
O požárech od jednotlivých spotřebičů ponechaných o samotě už jsem toho slyšela tolik, že od té doby vůbec raději neopouštím byt.
Dokud máš normálně špinavý prádlo, tak je to v pohodě. Základní špínu typu bahno to vypere taky bez problémů, mastný a šmír ofkoz nikoli. Červený víno jsem netestovala, to leju přímo do sebe. Krev z odřenýho kluka taky na ničem neulpěla. Máme to tak rok a něco (půl?), furt v tom perem, podzimní bahno z hor jsme ovšem prali v ekobio levanduli (protože hezky voněla v tom kšeftě, kam normálně chodím na koření, burčák, klobásy a mrkváč).
operator304 gotta say this is weird  even for an 80's band
ja vim co je magnezium. Netusil jsem, ze v tom jde prat.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tak hořčíkem, no.