Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


(taky jsme koupili - jinýmu - chlapečkovi kolo v tom cyklokšeftě jak je v tržnici zezadu od alzy, má ho myslím čtvrtej rok, je mu osum. požadavek byl zejména nekupovat co chvílu nový kolo. stálo asi osum, má to přehazovačku a odpružení, imho author. není rozhodně lehký, ale zvládal ho i v těch čtyřech a furt na něm jezdí, takže prodavač požadavky splnil)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Tak to je fajn.

Já jsem měl v Praze takové městské kolo, co jsem používal na cesty z Troje různě po okolí, hlavně do Libně ke klientovi, když jsem neměl moc naspěch. Nebo jsem to nechal v Karlíně a na Židovské pece jsem to vyjel MHD nebo vyšlapal. Byla to taková ta obouchaná kraksna s třema rychlostma, jakých jsou v Německu a NL miliony, za 3 roky používání to bylo jediné kolo, co mi nikdo nečórnul. No a jednou jsem s tím kolem něco potřeboval v servisu, vešel jsem s ním dovnitř a od dveří na mne prodavač přátelský volá, že s takovým kolem mám jet do prdele, protože tam servisují jen kola skutečná.

Tak jsem si o tom servisu na Hradčanské pomyslel své.
to právě v tom cyklovape ne, oni mi tam namlouvají, že ty vychytaný věci jako na Tour de France nejsou pro mě! sprosťáci.
Tyhle cykloobchody jsou výborný:

A tady máme tuhle skvělou aerodynamickou helmu!
...pohled...
Aha, tak tuhle obyčejnou, ta bude lepší.

V tomhle mám dobrou zkušenost s Cyklovape (teď na Poděbradské). Mají pochopení a dovedou vybrat vhodný model i pro nás nemehla. To spíš jim to kazím já, že si vždycky napřed vyberu něco na pohled krásného a oni mě pak od toho odrazují (většinou ve prospěch něčeho levnějšího, kupodivu :)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
No, jako většina větší pro děti: nejlepší je, když je s nákupem spokojený rodič:) Superior jsou prima kola. Já jsem v čr občas narážel na to, že jsem měl problém vysvětlit prodejci jednudochou věc - chci jednoduché kolo, nebudu závodit a doma nemám dílnu s jeřábem na kolo a vlastně mám i jiný život.
kehil Samozvaný pseudoaristokrat 
:) palec hore.
10 mu je, je hodně vysoký. Asi nejspíš zase zajdu do prodejny Superioru, zatím vždy spokojenost, dovedli tam i dobře poradit a ještě je to podpora českých výrobků. (Jsem chtěl ušetřit a vyhnout se konverzacím s prodejci, no....)
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Kolik mu je?

Na takové to normální neadrelinové ježdění pro normální děcka je pro mne osobně nepřekonatelná islabikes. Velké mínus je, že mimo UK se to nedá ozkoušet. Má to mraky lidí co znám, vždy byli spokojení i bez zkoušení (ale s pečlivým měřením).

kehil: posílám ti tísíce děkovných dopisů za link na nafukovací kolečka, jakože fakt, ten rozdíl je obrovskej, konečně jsem to pořádně zkusila v centru. Na hladkým a z kopce to teda jede třetinovou rychlostí s dvojnásobnou námahou než předtím, ale já mám víc než půl trasy po kostkách, takže D Í K!
Dcera měla to nejlevnější za 3k tehdy. Fakt je, že nebylo extraykrásný a bylo bez odpružení a převodovka nic moc, ale bydleli jsme v Troji, tam je to jedno :)

Jinak na tu mou koloběžku mně tady někdo doporučil nafukovací kolečka, už je mám vyměněný a krátce vyzkoušený, zítra otestuju v centru řádně.
ahoj! tak jsme to tam ozkoušeli, ale nějak mě to tam dnes neoslovilo... je fakt, že jsem koukal po levnějších modelech (ale proto jsme šli do Decathlonu, že áno.) Ještě se podívám jinam.
redpittbull Ja som slusny clovek!  
Funkčně stejné. Jediný rozdíl je v servisovatelnosti - vyměnit uhlíky po 10 letech provozu u KA zvládne každý, tak u Kenwooda si bez autorizáku ani neškrtnete. A nad ještě příslušenství, tam by se dalo pár rozdílů najít.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
Váha přítelkyně?! ;)
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Přesně tak, klub verk, tam se roboty točí hodně. Já mám zrovna za sebou dva měsíce průzkumů a postupně jsem od přesně tohohle Kenwooda, koketování s Kitchenaidem a rozhodnutý a téměř koupený Bosch nakonec skončil u tohohle Kenwooda, od pondělí ho mám doma a první dojmy jsou skvělé.
ahoj! nejmladší dcera odtam měla kolo (nějaký největší dětský, měla tak třináct když ho dostala), půl roku na něm jezdil tchán (sportovec), teď ho má myslím někdo z okouna (nepamatuju kdo), starší syn odtam má kolo asi za desítku, jezdí rekreačně, při nákupu seřídili etc, myslím že jsme s tím tam byli I na půlroční prohlídce.

tldr decathlon kolo úplně v pohodě
operator304 Your sister gave me diamonds  and I gave them to your wife
V ktere ulicce je tam prodavaj? Tuhle jsem tam byl a verim, ze kdyz si tam vyberu boty, vybral bych si i tady...
arnost snad nechci tak   moks
Poridte si z Decathlonu i pritelkyni a dojde tak vyrovnani vah.
Pravda je, že se většinu spotřebičů pro domácnost vyrábí jedna společnost, konkrétně různé divize společnosti Midea. Rozhodně, ale není pravda, že by šlo o stejnou kvalitu pro každou společnost, která si tam nechá zboží vyrábět. Velké společnosti mají nastavené úplně jiné kontrolní mechanismy než třeba Sencor nebo ETA.
jdk bezprizorní dýchač čerstvého vzduchu 
Naprosto postačující. Pořídil jsem z Decathlonu jedno takové přítelkyni a slouží dobře. Snad jen ta váha je trošku víc, než by člověk čekal.