Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Potřebujete si něco koupit, a nevíte, kdo to nabízí v jaké kvalitě, kde to sehnat za solidní cenu, který z možných typů je pro vás nejvhodnější? Zažili jste něco pozitivního nebo negativního s určitou firmou či výrobkem, a rádi byste to sdělili ostatním Okounům? Narazili jste na zajímavý test kvality zboží nebo webovou stránku věnující se spotřebitelské tématice? Potřebujete poradit, jak neúčinněji reklamovat před nedávnem nabytý šunt? Pak prosím, poslužte si.

Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost, který určen mimo jiné pro diskuse na podobná témata.

Pokud máte konkrétní spotřebitelský dotaz na některé z témat, která jsou na Okounu zastoupena speciálními kluby, můžete se též zeptat přímo tam: česká pošta, džentlmenovy hadry a jiný věci, hardvér, jú pí sí, noutbuky, potraviny, rozvážka zboží domů, sluchátka, služby a energie, šlehačka, vstupenky.


wicked Unicorns means unicorns! 
Inak dakujem za poznatky a nazory, potvrdili ste mi moj pohlad :)
 
wicked Unicorns means unicorns! 
Tak zrovna to mi pripada ako jednoznacna ukazka nezavislosti, keby ta firma tusila, ze vyhra, tak su predzasobeni.
Ano, to je taky možné. Člověk neví a z toho dTestu se nedozvěděl, co za tím stálo. A přitom to je vcelku hodnotná informace, jestli nemám věřit analýzám, nebo jestli se prášek změnil.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
(produki = prudilo. wtf?!)
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Mně to přijde především jako vábnička. Když nám kolem terasy lítaly a prudily dvě vosy, dali jsme flašku s trochou piva, za chvíli jich tam produki nejmíň deset. Jo, půlka zahučela do flašky, ale ve výsledku nás otravovalo o pěkných pár vos víc. Tak jsme se na to vybodli a koupili plácačku.
Ach ty ženy! Pořád jen naznačují ale konkrétně se vyjádřit neumí. Nakonec je člověk jen utopí v pivu, nebo postříká olejem.
george_killer  
Ad Dtest: Sice odebiram, ale vlastne nevim proc. Testuji vyrobky mimo moji oblast zajmu (testuji mainstream po lowend). A pak ja pise Lucifer, testovaci kriteria obcas silena.
 
bwian I'm a lucky bastard! 
Proti vosám používám sršně.
Naopak, líbí se jim to a chtějí si zapíchat.
A proč jim teda tak vadí, když si je chci pohladit?
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Vosy jsou hodný.
vysmatej_kuauik  
Pivovar Svijany měl hlavně problémy s kvalitou piva, trvalo to snad půl roku, než jsme jim dali znovu šanci. (Jakože se lahvový nedalo pít, smrdělo jak starý hadry). Teda dělala to jen 12° Rytíř. Reklamovali jsme, přivezli mi novou basu z pivovaru.
Pivovar Svijany měl svého času s kvalitou analýz poměrně zásadní problém. Skončilo to tuším bez vítěze.
 
Moirain za všechno se platí.. 
ony se ta složení můžou v čase dost měnit, třeba "optimalizovali" výrobu
Může být, ale všude dělají jen lidi. Všem těm testům plošně nevěřím a evidentně nejsem sám.
vysmatej_kuauik  
Nebylo to "Běžný prací prášek"?
 
tak nejak, hlavne ty superhyper "znacky" muzou byt kazdy pes jina ves - pokazde odjinud a s jinym slozenim.
vim o jednom konkretnim pripadu, kdy nejaky test vyhral jeden vyrobek. firma za timto vyrobkem vubec ani netusila, ze je jejich vyrobek testovan, notabene ze vyhral... pote byl problem s dostatkem tohoto konkretniho zbozi na pultech (dovazi se z ciny...)
To je spíš problém toho prášku, než analýzy, ne? :)
Ještě k dTestu - byl test pracích prášků, jeden low-cost prášek vyšel naprosto excelentně, srovnatelně se všemi těmi árijci a jinými vyzíráty. Asi za rok byl test pracích prášků znovu a ten samý prášek se umístil spořádaně mezi ostatními low-costy. Tak i kvalita těch analýz je diskutabilní.