Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaJak je uspořádána lidská společnost, jak funguje, kde má své největší problémy? Měla by být uspořádána jinak? Dají se její problémy řešit?

Všechna tato i další více či méně příbuzná témata jsou v tomto klubu vítána.


Repino: Tohle nejsou poměry, to je konkrétní spotřebitelská zkušenost.
Repino: Jakožto moderátor jak tohoto klubu, tak klubu Spotřebitel, bych toto rozhodně směroval do Spotřebitele. (Proto tu teď nebudu reagovat svými zkušenostmi s Booking.com.)
Já u nich mám za posledních cca 7 let něco kolem deseti rezervací. A vysrali se na mě jak na placatej šutr.
Tander Lee  
(Já mám zas naopak s booking.com jen ty nejlepší zkušenosti. Naposledy, když se mi omylem podařilo rezervovat pokoj dvakrát a zjistil jsem to až na recepci hotelu, tak mi jen recepční řekla, že to klidně zruší, ale musí jim to oznámit booking.com. Tak jsem zavolal na helplinku a naprosto bez problémů to zrušili a vrátili mi peníze na kartu. Ale třeba je to tím, že u nich mám docela dlouhou historii rezervací.)
(Ve Spotřebiteli ne, protože se v záhlaví klubu píše: "Pokud nemáte konkrétní spotřebitelský dotaz, ale chcete si pouze postěžovat na poměry, pak prosím nezatěžujte tento klub, ale odeberte se do sesterského klubu Společnost"; ale asi by to tam prošlo,nwm a zkoušet nehodlám)
lillyofthevalley   chci tam!
(Nevím, proč ne ve Spotřebiteli.... špatnou zkušenost s booking.com potvrzuji, sháněla jsem ubytování v Českém Krumlovu, zcela pomíjeli to, co jsem požadovala, nakonec jsem si sehnala ubytování přesně takové, jaké jsem chtěla, sama.)
Chtěl jsem si jít postěžovat do Spotřebitele, ale prý si mám jít stěžovat sem. Tak se vystěžuju tady.

Přes booking.com jsem rezervoval jednu noc pro dva v hotelu v Salzburku. Zamluven byl čtyřlůžák, ale jen pro dva. Jenže se nám do plánů přidal třetí. Chtěl jsem tak rezervaci zvýšit na tři lidi (je to přece čtyřlůžkový pokoj), to ale na booking.com nejde. No nic, zavolám do hotelu. Tam že všechno ok, ať přijedeme klidně tři, ale ať to dáme vědět na booking.com aby to tam změnili. Paráda, volám na booking.com, slečna že to všechno zařídí, super.
...
Po třech týdnech mi tři dny před odjezdem přijde vyúčtování za stržení platby pro dva lidi. A tak volám na booking.com, kde se dozvím, že kolegyně se pokoušela na hotel dvakrát (!!!) dovolat a dvakrát jí to nikdo nezvedl a tak se na to vykašlala, protože hotel odmítá komunikovat. A v dodatku slyším jen, že se sice omlouvají, ale že to není jejich chyba, protože kdybych věděl s kolika lidma musí denně mluvit! Na můj argument, že jsem je minulý týden neúspěšně žádal emailem o potvrzení je mi suše řečeno, že emailů mají tolik, že se na reakci standartně čeká dva týdny a v létě i víc a že když něco potřebuju urgentně, že si mám zavolat (!!!). Námitku, že JSEM PŘECE VOLAL mi pak odpálkovala argumentem, že tam volá hodně lidí a mají hodně práce a že to musím pochopit (!!!).

Uff. Booking com už radši ne.
 
Tander Lee  
Nesdílím tvůj optimismus.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  zplynovat městské liberály
"Diskutující" Idnesu jsou odpadem planety Země.
Tander Lee  
Většina území je náhorní planina, poměrně úrodná a se snesitelným klimatem. Jenom ten kus k Somálsku je aridní až pouštní. Zemědělská plocha tvoří jen 17 % rozlohy, což je o dost méně, než by se dalo využívat. Jejich problémem je neefektivní hospodářství komunistického typu (koneckonců jim to tam dlouho řídili sovětští poradci).
Protiva školní strašidlo z Bradavic  - popíjí deset litrů vína denně.
Prý nastartovali ekonomický růst .....
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
No, obrovská... ale zase je tam prd...
Tander Lee  
Přečetl jsem si diskuzi pod tímhle článkem a padá na mě lehký smutek z ignorance diskutujících. Třeba ty komentáře, jak jsou Etiopané děsně přemnožení, protože jich je 100 milionů a za 25 let jich bude 200 milionů... To nikoho nenapadlo podívat se, jak je Etiopie obrovská země?
 
Protiva školní strašidlo z Bradavic  - popíjí deset litrů vína denně.
Ten člověk je skutečně zajímavá osoba, má toho za sebou docela dost a přistupuje k věcem již s určitým zralým odstupem. Já na tyto geneticky podmíněné tendence k násilí také moc nevěřím, jakkoliv je toho jinak v genetice zakódováno víc, než by člověk myslel. Protože to prostředí a kultura jsou skutečně primární.
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
To mně poser...farsaid označí za mimořádně zajímavý rozhovor s člověkem, který říká "Já na geneticky podmíněné tendence určitých etnik k násilí moc nevěřím."???
FarsaiD GTK 
 
Tander Lee  
Aha, až teď koukám na datum. Nějak mě to doteď míjelo.
Tander Lee  
Klasika.
+1