Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravuje:

Šnek

Může vás zajímatReklamaJak je uspořádána lidská společnost, jak funguje, kde má své největší problémy? Měla by být uspořádána jinak? Dají se její problémy řešit?

Všechna tato i další více či méně příbuzná témata jsou v tomto klubu vítána.


Guyver Dej zlu mrkev, ať strčí si ji do prdele  Třeba se pak všem zlepší zrak.
Rodiče, jako jsi ty, je lepší nepoznat.
MamaMiia ♥ 
ne, dítě má podle úmluvy o právech dítěte "právo poznat své rodiče a být jimi vychováván". žádné právo na adopci neexistuje.
Tander Lee  
To jsi asi četl něco jiného. Jde o to, že gayové mají na adopci právo jako kdokoli jiný, tj. sexuální orientace není záminkou k tomu, aby nemohli adoptovat dítě. A pak už jde jen o to, jestli se bude jejich svazek jmenovat "registrované partnerství" nebo "manželství". Nechápu, co by na to mělo komu vadit.
ok 2.dubna 
Dva gayové nemají nižší zdanění. Stejně jako nemají nižší zdanění bezdětné heterosexuální páry. Každý poplatník má fixní slevu na dani, která se dá odečíst přes manžela/manželku (tedy zvýhodněné jsou papírové páry bez rozdílu pohlaví) a pak uz jsou jenom slevy na děti. Takže bezdětné páry nejsou daňově zvýhodněné ať uz je to muž a žena, dva muži, dvě ženy, nebo ufoun s robotem.
JeromeHeretic Gun Control means   using both hands!
Jinak receno "co by ty zmrdi jeste chteli"...
Fisker Ryben  Fiske
Trolleni katolického příbuzenstva mě baví nemálo.
Guyver Dej zlu mrkev, ať strčí si ji do prdele  Třeba se pak všem zlepší zrak.
Nemám důvod, s katolíky nepeču. A jak moc pokrytecká morálka u nich panuje, se můžeme dozvědět z toho, co vypouští do světa jistý Jakub Moravčík, alias Maftík.
Fisker Ryben  Fiske
Pane Guyvere, nechcete se svěřit?
Tander Lee  
Šmarja, a není to jedno, jestli daňově zvýhodněnou domácnost vedou muž a žena nebo dva muži (potažmo ženy)? Pokud mají to daňové zvýhodnění na dítě, zrcadlí to úlevu za to, že vychovávají dalšího občana a daňového poplatníka, kterého se v případě adopce navíc podařilo vytrhnout ze spárů ústavní výchovy, což je vždycky dobře. Takže nerozumím, proč vám přijde rozdíl v tom, jestli mají nižší daně rodiče biologičtí nebo adoptivní. Kdyby adoptoval dítě heterosexuální pár, tak by vám to daňové zvýhodnění nevadilo?
Guyver Dej zlu mrkev, ať strčí si ji do prdele  Třeba se pak všem zlepší zrak.
Podle toho to tam taky vypadá. Morálka, pokrytecká až na půdu.
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
S nejčistšími úmysly si zvolí cestu celibátu a pak se musí celý život koukat na zástupy pekných chalanou v kinky oblečcích... začíná nám to do sebe zapadat!
rom007 set me free 
Nevim jestli vetsinove ale rekl bych ze mezi procento bude vetsi nez ve zbytku spolecnosti. Kdyz se silne verici mlady katolik rozmysli zda se stat knezem, uvedomeni si vlastni homosexuality muze byt duvodem ktery prispeje ze si zvoli cestu celibatu
rom007 set me free 
Na adopci nema pravo nikdo. Adopce je institut slouzici k nalezeni rodiny pro opustene dite. Svatby at si dela kazdy jake chce, jde o prava z toho vyplyvajici; zamlada jsem mel hruby plat jako starsi kolega s manzelkou a detmi, prekvapilo me o kolik vic mel cistyho. Ale nevadilo mi to, nemam nic proti tomu podporovat danove rodiny s detmi. Ale aby meli nizsi dane dva gayove mi nepripada spravne, proc sakra?
rom007 set me free 
A slusna diskuse o pravech sexualnich mensin ve spolecnosti je snad nepripustna?
Guyver Dej zlu mrkev, ať strčí si ji do prdele  Třeba se pak všem zlepší zrak.
Mezi katolickým klérem je to sexuální zaměření většinové.
Tander Lee  
Na adopci mají právo podle Ústavy tak nějak z definice. A jestli chtějí své svazky posvěcovat svatbami, tak co má být? Stejně to dělají už teď (akorát neoficiálně).
rom007 set me free 
Pokud se o tomhle tematu bavit nechces, nemusis. Prislo mi ze tohle je ten spravny klub pro toto tema
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  volit proti imigrantům
Troll alert.