Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Láska, sex, něžnostiNové

Spravuje:

vassago
NÁVŠTĚVNOST

TOPlist

V tomto klubu můžete diskutovat o Spanking videjích jak českých tak zahraničních. Jsou vítány odkazy na vaše oblíbené videa. Vše bez cenzury ! Co se týče videí ...Lupus Pictures... mám téměř všechny. Sice né vždy v té nejlepší kvalitě jak bych chtěl ! Pokusím se je sem postupně dávat. Kdyby se našly některé díly v lepší kvalitě byl bych rád ...Lupus LP- 015 - Stalin 1 (2003)OBSAZENÍ :

Alexandra Wolf , Ester Slabá , Eva Šulistová , Georgína Lewis , Helena Kubecová , Jana Myšičková , Jiří Zábor , Karolína Dlouhá , Kateřina Tetová , Kira Amsto , Lukáš Wolf , Maria Králová , Marie Dvořáková , Maxmilian Schuber , Miroslava Vaněková , Michaela Trmotová , Norah Kristoff , Niki Flynn , Pavel Šťastný , Renata Suková , Sarah Vilímková , Tereza Česová , Titi , Tormans Elefernus , Václav Josef Rejnek , Veronika Pospíšilová ,

VIDEO ARCHÍV:

... Lupus Pictures

... Rigid East ProductionSpřátelený klub :

Výprask není jenom spanking

Niki Flynn - 06 - Stalin II - 02 - zkrácená verze (2005)
Niki Flynn - 05 - Stalin II - 01 - zkrácená verze (2005)
tak jeste k divciny.com - psal jsem na konktaktni email ale nikdo se neozval. Nema nekdo ze zde pritomnych aktivni ucet?
taky. Několikrát ještě na průvodci vyjadřoval své pohrdáni namamlovanejma jelitama. A o holky, které si nechají zalovat zadky čistě jen rákoskou, není (imho) zas až taková nouze. Horší (imho) bylo přesvědčit je, aby to udělaly před kamerou.
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Spodních 30 % zde zobrazovaných bití znám z autopsie, dalších 30 % středně silných znám z různých videí a horních 30 % sem tam na fotkách nebo v řečích potkám. Asi dvakrát nebo třikrát už to bylo tak moc, že jsem se nad tím zamyslel.
Smutnou pravdou o ubližování je, že bolí. jde jen o to, najít lidi, kterým to vlastně vyhovuje. To je celá podstata BDSM a níže položená otázka se točí především kolem ní.
fricoolinek  
Jéži a to ty holky dostávaly nějaky analgetika nebo tak? Dyť to snad nejde vydržet, ne?
Naivně věřím, jako pan Czekotay, že mistry typu Pavel Štastný by hanba fackovala, kdyby jim začal do řemesla fušovat nějaký bodypainter.
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Já jsem asi naivní, ale já si myslím, že podlitiny jsou reálné.
fricoolinek  
Ano, zajisté hloupá otázka
Jak moc jsou ty jelita reál? Předpokládám správně, že něco po zadku ty holky schytaly a následně přišel ke slovu bodypainting? BTW: "Exekuce" výhradně vždy jen na prdel, nikdy jinam? Jinak ale produkce musela mít nějakou slušnou úroveň - myslím, že se to natáčelo na klasické profikamery s 2/3" tříčipem.
001 - Wasted Money (2009)
Niki Flynn - 04 - Crime and Punishment - zkrácená verze (2004)
Niki Flynn - 03 - Zahraniční Studentka (2004)
Niki Flynn - 02 - Koza (2004)
Máš pravdu někdy jsem natvrdlý... :o) Skusím to zjistit ...
Máš těch jejich videí víc? Já sem tam narazím na její videa ale neumím to sem dát! Moc se mi líbí.
005 - Rusians reforms (nebo Reform School 2, to by měl být originál název?)
Jmenuje se Tina Škodová a ještě hrála v epizodě Lupus LP- 017 - Vychovatelka (2003)
Ty myslíš video ... 018 - Interní záležitosti ???
Niki Flynn - 01- Výslech gestapu (2003)
Ne tu s brýlemi, na druhé straně :)