Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábavaOdpad

Spravuje:

bardReklamaLinkujte prosim adresy mist, kde lze vyhrat ceny:-)

Soutěž o cestovní postýlku
Našla jsem pěknou soutěž o dětskou cestovní postýlku http://www.rodicum.cz/souteze/soutezte-s-nami-o-cestovni-postylku
 
soutěž o 8000 Kč
Vyhraj 8000Kč za vyplnění dotazníku! Vyplněním dotazníku budete zařazen do slosování o minimální mzdu za tento rok. Pozor! Údaje musí být pravdivé. Jestliže budete kontaktován jako výherce, budete muset prokázat pravdivost vyplněných údajů prostřednictvím vaší výplatní pásky. Soutěž organizuje MujPlat.cz pod záštitou WageIndicator Foundation, která působí v 70ti zemích světa.
 
Navrhněte si vlastní USB flash disk a získejte ho zdarma
Lidé si mohou do konce března na stránkách USB21.cz navrhnout vzhled vlastního USB flash disku. Veřejnost pak vybere svým hlasováním ten nejlepší. První tři autoři návrhů s nejvíce hlasy pak dostanou vítězný USB flash disk zdarma.

Mimo USB flash disků tak mohou výherci získat webhosting a domény od společnosti Anafra, s. r. o., antivirové programy ESET, účast na semináři od Workline.cz nebo poukázku na nákup náplní do tiskáren od Obchod-Setrilek.cz.

Navrhněte svůj USB flash disk ještě dnes.
 
Koprolita Jsem Koprolita z Podzemí. Rád hraju hry   Hry online zdarma pro každého
Nová soutěž na herním portálu o peníze
Na herním portálu Gamelicker.com můžete vyhrát peníze za to, když přivedete návštěvníky za Facebooku nebo Twitteru. Stačí tweetnout nebo likenout vaší oblíbenou hru a přivést co nejvíce návštěvníků. Kdo jich přivede do 31. října 2011 nejvíce získává 1000 Kč, druhý v pořadí 700 Kč, třetí pak 500 Kč a čtvrtý a pátý v pořadí 300 Kč. Více info o soutěží najdete na soutěžní stránce
 
START1406  
každý dostane knihu+200kč
 
Magnum - Velká soutěž o zážitky
Nazdárek, na MyMagnum.cz je teď VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ o zážitky (výlety, gurmánské zážitky, sporty, masáže, pobyty ve wellness, atd., atd.) K soutěžení potřebujete dřívka z nanuků MAGNUM (jsou na nich kódy, se kterými pak zvyšujete svou šanci na výhru). Krásný den všem!
 
St. Nicolaus - soutěž
Jelikož je St. Nicolaus jako správný Mikuláš velmi štědrý, pokaždé když budeme mít 30 NOVÝCH fanoušků, vylosujeme z nich jednoho šťastlivce a zašleme mu lahev naší prvotřídní extra jemné vodky ÚPLNĚ ZDARMA. Začínáme právě teď! http://www.facebook.com/st.nicolaus.cr
 
Konyka bezvadná, milá, přátelská 
Soutěž s bučícím valentýnským přáním
zdarec, přistálo mi na mailu vtipný přání plný šílených krav, určitě doporučuju jako valentýnský přání, moc se to povedlo: http://benandjerry.cz/soutez Po odeslání přání můžete soutěžit o iPod Nano a nějaký další ceny od amerických zmrzlinářů Ben&Jerry. pěkný den všem na Okounovi :-)
 
Zvonecek25  
Do Itálie
http://www.zapakatel.cz/ - soutěž o lyžařský zájezd pro dva do itálie končí už 7.12.!
 
http://skoly-virtualne.cz/clanky.aspx
Web Školy-virtuálně.cz se rozrostl o sekci "Články" a při té příležitosti jsme se pro Vás rozhodli uspořádat soutěž o zajímavou cenu. Soutěž bude probíhat od 22.10. do 30.11. 2010. Cena do soutěže je kvalitní 24 litrový batoh, který můžete nosit třeba do školy, do města nebo na výlet.
 
http://www.pontus.byznysweb.cz
 
SMS soutěž na: http://www.pexiada.cz/pexeso.php
 
zoufalci
Vtipná soutěž o největšího Zoufalce: http://www.zoufalcifilm.cz/soutez.html
 
jojo, určitě zkus, já už mám doma půlitřík se jménem :-)
 
ano
 
To zní suprově! To určitě vyzkouším, byl by to skvělý dárek pro milovníky piva. A že jich znám spoustu....
Reakce na | Vlákno  
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
No hergot!
 
zkrácení dlouhé chvíle
zjistila jsem, že na stránách staropramenu www.tosivypijes.cz si lze po registraci on-line zahrát pár docela hezkých jednoduchých her, při kterých lze získat nějaké dárečky vztahující se k pivu nebo pivčo samotné.
 
Soutěž o mikču nebo triko z hip- hopu
http://egzem.cz/index.php?k=201
 
vyhraj až 100000kč!!:)
super soutěž na netu!!! :) klikni na tento odkaz http://www.poslidal.cz/index.php?action=addpoints&ben=Aneta.vochyanova@seznam.cz&oper=link zde zadej svuj email . a jendoduse rozesilej emaily, kdo jich bude mit nejvic vyhrává 100000kč.:) SUPER NE?? tak do toho , soutěž trvá až do května