Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravuje:

DortReklamaNefunkční link v záhlaví byl po četných narážkách odstraněn.

Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Fronta se tvořila jen občasně, takže to bylo tolerovatelné, ale pochybuji, že by se to zlepšilo, kdyby těch lidí bylo víc.

Je fakt, že dnes byli daleko lepší dva non-SA, kteří nastupovali na kotvový vlek, a oba při tom telefonovali. Při první kotvě jednomu upadla hůlku, tak kotvu nechal ujet a hůlku si zvednu, druhou se jim nepodařilo (kvůli telefonování). Pak to už dohlížející vlekař nevydržel a seřval je.

Reakce na | Vlákno  
Přiznám, neznal jsem, směju, dík!!!
Reakce na | Vlákno  
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
protoze kdo jezdi sam, jezdi s Hitlerem. !!!!!!!
Reakce na | Vlákno  
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
Absolutne si nemyslim, ze tohle je nejaky priznak SA chovani. Dyk je to samy, jako kdyz v buse lidi sedi po jednom na sedacce, dokud to jde. Kdyz to nejde, proste stojis, nebo si prisednes. Koneckoncu i za tech zlatych komunistu ten vlekar musel ty lidi k tomu tvemu vytouzenemu chovani nutit.

Nepises, jestli se diky tomu nejak extremne prodluzovala fronta (spatny), nebo jenom jezdily poloprazdny sedacky (no a co).

Pravy SA by se ve fronte desil toho, koho dostane k sezeni a pak by si poslusne sedl a trpel. V extremnim pripade by si nechal ujet prazdny sedacky, protoze kdo jezdi sam, jezdi s Hitlerem.
DJ Slamák Slow, love, slow;  only the weak are not lonely.
Tohle je i na některých sjezdovkách v Krkonoších.
hovnous Sedím ani nedutám 
nedavno sem byl nekde v zahranici a tam meli u vicesedacek (po ceste od turniketu k takovym tem brankam co pousti uz primo na sedacku) bocni uzkou ulicku pro samotne neskupinove lyzare, aby se mohli nasrat na sedacku nejake skupine, ktera neobsadi celou. hojne jsem uzival. Tam kdes byl ty (nebo v CR, nebo oboji), by asi byla plna ta ulicka a prazdny zbytek.
B) je správně... Vidět někde hodně SA pohromadě je krajně nepravděpodobný, ale hovad je všude kolem plno.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Včera jsem si všiml při lyžování vysokého výskytu SA - přestože je lanovka 4sedačková, tak valná většina lidí se bojí jet s někým neznámým. To si z dětských let nepamatuji - když byl člověk na kotvě lichý, tak mu prostě někoho lichého vlekař přiřadil a žádné odmlouvání.

Otázkou je, jestli jsou ty lidi SA nebo jen hovada...