Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravuje:

DortReklamaNefunkční link v záhlaví byl po četných narážkách odstraněn.

TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
Ja byl jednou na nejakym, asi Trpasliconu, priznam se ze sem se nikde (opravdu nikde, neni to nadsazka, nic se s tim neda srovnat: potrasl jsem tlapou Klausovi, byl jsem v bordelu, con byl nejvetsi ulet) jinde necitil byt tak zoufale mimo jako tam. Stravil sem tam nekolik desitek minut, vetsinu z nich pri sledovani nekolika epizod toho, ceho se to tykalo. Kdyz doslo na otoceni pasky a prestavku utekl sem do hospody a tam se straslive vylil.
To bych tam musel mít s kým jít.
Tak mě napadlo, zda tu některé ID navštěvují různé cony a podobné akce, které jsou SA osob většinou plné? Osobně to beru jako dobré odreagování a způsob, jak navázat kontakty v prostředí, kde k SA situacím vlivem prostředí a návštěvníků prakticky nedochází.
 
!
Moc pěkné
tapeworm má nejsladší  dick
takhle?
 
vlad_tepes občas dělá  kravinki
promiň, ale to je dobré!
Včera viděna pěkná double-SA příhoda večer v tramvaji: Pán nastoupí, oklepe sníh, asi dvě vločky ulpí na kabátě sedící slečny. Pán se zděšeně omluví. Slečna se lekne, co chce, a začne ho pouštět sednout. Pán se znovu omluví, že se omlouval za ten sníh. Slečna se úlevně omluví, sedne si zpět a začne smskovat.
 
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Fronta se tvořila jen občasně, takže to bylo tolerovatelné, ale pochybuji, že by se to zlepšilo, kdyby těch lidí bylo víc.

Je fakt, že dnes byli daleko lepší dva non-SA, kteří nastupovali na kotvový vlek, a oba při tom telefonovali. Při první kotvě jednomu upadla hůlku, tak kotvu nechal ujet a hůlku si zvednu, druhou se jim nepodařilo (kvůli telefonování). Pak to už dohlížející vlekař nevydržel a seřval je.

Reakce na | Vlákno  
Přiznám, neznal jsem, směju, dík!!!
Reakce na | Vlákno  
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
!!! sa_steve z nahodnyho url !!!
 
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
protoze kdo jezdi sam, jezdi s Hitlerem. !!!!!!!
Reakce na | Vlákno  
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
Absolutne si nemyslim, ze tohle je nejaky priznak SA chovani. Dyk je to samy, jako kdyz v buse lidi sedi po jednom na sedacce, dokud to jde. Kdyz to nejde, proste stojis, nebo si prisednes. Koneckoncu i za tech zlatych komunistu ten vlekar musel ty lidi k tomu tvemu vytouzenemu chovani nutit.

Nepises, jestli se diky tomu nejak extremne prodluzovala fronta (spatny), nebo jenom jezdily poloprazdny sedacky (no a co).

Pravy SA by se ve fronte desil toho, koho dostane k sezeni a pak by si poslusne sedl a trpel. V extremnim pripade by si nechal ujet prazdny sedacky, protoze kdo jezdi sam, jezdi s Hitlerem.
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Když nic jiného nezbyde, tak si třeba i na tu sedačku k úplně cizím lidem sednu a celou cestu mlčím. A teď - jsem SA nebo ne?
 
DJ Slamák Slow, love, slow;  only the weak are not lonely.
Tohle je i na některých sjezdovkách v Krkonoších.
DanielaS  
To je pravda, vzdycky je nutne peclive zvazit momentalni vytizeni lanovky a rozhodnout se, zda se sporadane priradit k _uplne_cizim_lidem_. Anebo s omluvnym usmevem a zachroptenim smerem k obsluze nechat odjet jen napul obsazenou sedacku a pouzit tu nasledujici. Dilema.
 
hovnous Sedím ani nedutám 
nedavno sem byl nekde v zahranici a tam meli u vicesedacek (po ceste od turniketu k takovym tem brankam co pousti uz primo na sedacku) bocni uzkou ulicku pro samotne neskupinove lyzare, aby se mohli nasrat na sedacku nejake skupine, ktera neobsadi celou. hojne jsem uzival. Tam kdes byl ty (nebo v CR, nebo oboji), by asi byla plna ta ulicka a prazdny zbytek.
B) je správně... Vidět někde hodně SA pohromadě je krajně nepravděpodobný, ale hovad je všude kolem plno.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Včera jsem si všiml při lyžování vysokého výskytu SA - přestože je lanovka 4sedačková, tak valná většina lidí se bojí jet s někým neznámým. To si z dětských let nepamatuji - když byl člověk na kotvě lichý, tak mu prostě někoho lichého vlekař přiřadil a žádné odmlouvání.

Otázkou je, jestli jsou ty lidi SA nebo jen hovada...