Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostNové

Spravuje:

DortReklama
radamec Staňte se členy  FRA
Já mám pocit, že to neříká vůbec nic. Lidi, kteří se cítí osamělí, se v mozku něčím liší od ostatních. OK, a co ti, co jsou sami a necítí se osamělí? Co je příčina a co je následek? Jsou to změny mozku, nebo byl takový od narození?
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Je to smůla když i ty divné věci jsou pořád příjemnější než jiní lidé.
einy #NoLivesMatter  #Abort
Umoznuje zazivat pocity osamelosi v mnohem pocetnejsi spolecnosti, jj.
ten prasek uz existuje a rika se mu alkohol
Když jste dlouho sami, s vaším mozkem se začnou dít divné věci
... Studie rovněž naznačuje, že bychom naši potřebu společenského kontaktu mohli jednou nahradit chemicky. Pokud by se podařilo dosáhnout u osamělých změn neuronové sítě medikací, mohlo by to pomoct i s jejich nepříjemnými pocity...
Takže když jednou za rok budu mít chuť jít mezi lidi, spolknu prášek a problem solved!
 
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Spíš nějaký navštěvující profesor :/
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
Zloděj, očividně. Máte dobře zamčenou skříňku?
Uhrovite_devce  
Hrůzostrašné!
Cha, to jsem pořešila. Děti jsem přihlásila na příměstské tábory školky, kam v září přestupují :)
Micana Finish your plokta. 
Noční můra (s tou školkou naštěstí nemám nic společného)
 
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Šla jsem do práce a netypicky přes můstek do prvního patra vchodu (obvykle chodím venkem až do naší budovy). Předemnou nějaký chlápek, ale od automatických dveří se vrací zatímco jsem v polovině mostu a prej "nemáte od toho nějaký klíč?".
"Jsou zavřený?" ptám se a myslím tím jakože je na nich třeba napsaný, že se tama vstoupit nedá.
"Jo" povídá chlápek.
"Hm, tak to budeme muset obejít" povídám a chlápek rychle vyrazí nazpět.
Proti nám ale jdou zcela suverénně nějací studenti, takže mě to cestě nazpět chvíli zarazí, a sleduju, jestli se dostanou dovnitř, (studenti nemají nic, takže si skočili jen na zmrzku do obchoďáku). Když dojdou ke dveřím, otevřou je kartou a vstoupí.

Aha, takže vstup je jen na kartu, taky další možnost, řeknu si, jenže pak vidím, že chlápek kterého jsem to poslala obejít teprve přechází dole silnici.
Protože mi přišlo blbé se s ním potkat poté co mu řeknu, že to musíme obejít, tak chvíli předstírám koukání z opačné strany mostu na výstavbu tramvajové trati, aby mě ze spoda ani nezahlédl, že tam zevluju. A když mi to přijde už dostatečně dlouho, pomalu vytáhnu kartu a jdu si otevřít dveřma.

Samozřejmě se s chlápkem setkám, protože zrovny vystoupal po schodech. Po vteřině co na sebe koukáme naštěstí on začal první jestli jsem to nějak přemluvila. A já povídám, že jo, že tam bylo že je vstup jen na kartu. Chlápek povídá, že ho to taky mohlo napadnout a jde za mnou.

U studijního oddělení předstírám prohlížení inzerátů aby mě konečně předešel a zmizel mi z očí, fffuuuff.
 
"a nastupuje před zraky všech zaměstnanců pro poděkování a rozloučení"???
Díky vám pracoval do poslední vteřiny!
Perk holá huba, líný neštěstí  come on now
Přišel jsem v práci k jednomu pánovi s tím, že potřebuju s něčím poradit atd. nikdy dřív jsem s ním nic neřešil, je to takový starý mrzout.
Povídá "Já končím, nemám čas...", manipuluje s taškama, zamyká skříňku. Nicméně něco málo mi v rychlosti řekne. Říkám si v duchu: to víš že jo, máš padla, aby jsi se neposral bejt o pár minut dýl v práci.
No, a za chvilku jsem zjistil, že to "já končím" znamenalo, že po 46 letech ve firmě odchází do důchodu a nastupuje před zraky všech zaměstnanců pro poděkování a rozloučení...

 
:-)
kultakutri molekularni ekologie!  
Tomáš Urfus je docela v pohodě, ale tak nějak furt v poklusu. Jako že zatím jsem nenarazila na nikoho, kdo by byl vysloveně protivný nebo tak něco, to je spíš ve mně, mně je permanentně trapno, že tak nějak nezapadám do šablonek, že jsem blbá, líná, neschopná atd., měla bych mít v životě víc jasno, než že chcu vystudovat botaniku, ahem, něco spíš ekologickýho než pěstovat mutanty arabiďáku. A tak.
 
Pro normální lidi možná, já mluvím za sebe coby SA.
mot Ja nevymením svoj dvor za balkónik,  môj dvor je taký akurát.
V dobe social distancingu je to snad pochopitelne.
Že vejde, ale že by to neměla dělat? Umírala bych z toho, co jsem to plácla, protože teď mě bude mít sousedka za psychopatického seriového vraha.