Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

To jsem samozřejmě udělala. :-D Ale nepřišlo tam nic.
tak si tu špatnou adresu hned založ :)
Jo, ale představ si, že jejich systém neumí již prodané vsupenky zablokovat a může dojít k situaci, že se na jednom místě sejdete dva člověci s "platnou" vstupenkou. Ale věřím, že ti velcí prodejci a jiní Ticketportalové to budou mít ošéfované.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
Odpoví že to jde vyřešit, ale musíte jim bezpodmínečně napsat z špatná.adresa@gmail.com
neexistuje gmail adresa, která neexistuje
Uznat by to snad měli, můžu dokázat, že jsem ty vstupenky zaplatila.
Jedině že by se jim to vrátilo jako nedoručitelný mail, pokud je to překlep a ten mail neexistuje.
To jsem fakt zvědavej, jestli ti to uznají. Technicky to asi řešit jde, protože by měly mít unikátní kód, který by měli zablokovat proti zneužití a vystavit nové vstupenky, ale hodně záleží na tom jejich IT řešení. Držím palce.
SOT kupuje vstupenky, bohužel jako správná SO se uklepne v kontaktních údajích při zadávání e-mailové adresy, kam mají být poslány, takže pak jen vyděšeně zírá na nápis "Děkujeme za platbu, vstupenky byly odeslány na špatná.adresa@gmail.com". Hned jsem napsala na podporu, ale teď už tam samozřejmě nikdo není, takž se to bude řešit zítra. Uuuiii... já jsem trotl.