Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Byla li by k disposici, zcela nepochybně!
predstavil jsem si vas leziciho na zemi, v tratolisti krve, uprostred rozhazenych historickych pohlednic. A El Diablo by pridal link s vasi zsinalou tvari do klubiku Kuriozni smrti
Adhil Iam seges est ubi Troia fuit 
Měly být stojací ve stojanech. A už stojí. Nakonec se ukázalo býti největší odbornou výzvou nezakrvácet panu Owczarzymu jeho sbírku.
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Nojo, ale kde je mu konec?
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
Tak jestli měly být padající, měl pan Adhil angažovat pana ziasystems a ušetřit si práci...
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
...PADAJÍCÍCH vánočních pohlednic.
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
Taková jakoby malá explozice vánočních pohlednic.
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
jaaaj! litovník
ocs sine ira et studio  OCSite
Nesu Zvedám sklo!“
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Au...
Adhil Iam seges est ubi Troia fuit 
Abyste nemysleli, že jsem jen dokonalý profesionál hodný nekonečného obdivu: SOAdhil dnes v práci chystal malou expozici historických vánočních pohlednic. Měl jsem namíchané výstavní panely od nás a půjčené. Naše mají vepředu plast, půjčené byly eurorámečky s velkým sklem 70 x 100 cm. Rutina. Otevřít panel, položit list s přichycenými pohlednicemi, vzít plexisklo, nadhodit, srovnat, usadit, zavřít.

Když došlo ke konci na závěrečné tři panely skleněné, pokračoval jsem ve stejné rutině. Otevřít, usadit list, chytit za okraje pružný plast relativně tenký skleněný plát, zvednout do vzduchu...sklo se pokusilo zapružit jako plexi, rána, tisíce střepů, mnoho vulgarit, krev, zima, tma, politbyro.