Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Co je na tom k smíchu?
"Hned v úvodu zákona 361/2000 sb. o silničním provozu je v §5 stanovená povinnost řidiče zajistit bezpečnou přepravu nákladu. Toto je dále rozvedeno v §52 téhož zákona, kde se mimo jiné říká: "Náklad musí být na vozidle umístěn a upevněn tak, aby byla zajištěna stabilita a ovladatelnost vozidla a aby neohrožoval bezpečnost provozu na pozemních komunikacích ..."
Za mě cajk...
Směju se tu teď stejně jak ti policajti. :)
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
No, ona ho ta sedačka sama o sobě vhodně aretovala, rozměry malého dítěte měl, leč musím uznat že dvojí zajištění vypadalo vtipně.

Škoda že jsem byla zrovna myšlenkama jinde, mohla jsem dělat fóry "Vezu dceru na pohotovost, opuchla jí hlava, má ji jak meloun!".
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
+1: nechcete dostat melounem do zad.

(To takhle známá nedala přednost náklaďáku a vletěla před něj, on to ubrzdil a k nárazu nedošlo. A řidič byl nevlídný, protože si na sedačce vezl jen tak položenou bandasku s držkovkou. )
Připoutat meloun není smažkovina, alébrž opatření proti koulení melounu po celým autě.
Tigo Nesmím mít traktor,   musím být doktor. ಠ_ಠ
LOL!
Bloodrat Inkwizytora z planet tańczących mongołów 
Slabší, ale.
V Tescu mají akci, koupím olbřímí meloun. Nahážu nákup do auta, ale teď co s melounem, že jo, do toho mi někdo volá, tak aby se mi nekutálel, s telefonem u ucha ho hážu na dětskou sedačku dozadu, pokládám a vyrážím domů.

O dva kilometry dál mne staví policajti na běžnou kontrolu, koukají do auta a smějou jak blbí. Otočím se a koukám, že jsem meloun ze zvyku poctivě připoutala pásem. Ještě že jsem mu nedala čepici.