Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

kultakutri molekularni ekologie!  
(Děkujeme, kapitáne.)
ocs sine ira et studio  OCSite
(No, chceš-li to brát takhle, pak „železo“ — tedy jen Fe bez příměsí — v praxi v zásadě neexistuje, výjimky jsou naprosto zanedbatelné. Existuje naproti tomu velká spousta materiálů, jež souhrnně slovou „železo“; chemicky jde o Fe s různými příměsemi, a jedním z nich je mj. také litina.)
(Technická: litina obsahuje spoustu železa. Ale nedá se říct, že je to to samý.)
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
chvile s pilnikem...
ocs sine ira et studio  OCSite
!! taky dobry. Macho model :))
ocs sine ira et studio  OCSite
(Technická, nepříliš podstatná: litina je železo.)
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
Zkusím tuhle fintu na tchýni, zajímalo by mě, jestli se pak taky půjde vyválet do nějaké zdechliny.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
njn. my mame poctivy litinovy prvorepublikovy mlynek. nebo mozna je to jen zelezo a ne litina, tak ci tak, kdyz ti upadne byt jen jedna cast na nohu, tak to sakra boli, a cely to muze vazit klidne kilo.
Podle svých psů soudím, že to jim psí šampóny nijak nevoní, dá mi dost práce uhlídat je, aby se nešli vyválet v nějakém smradlavém hnusu.
Na mlýnku z Tescomy to jde :-)
Adelbert_Steiner  
Já psa nemám též, byl jsem u otce.
K šamponu nečichal jsem.
Ohledně umytí si tím hlavy by mi šlo hlavně o pocit. A protože to otec ví, nedivil bych se, kdyby to na vanu nastražil.
Orfanik Jemným poklepem dosáhneme   požadovaného nastavení
No právě, jestli ten psí šampon nemá vůni řádně uleželého zajíce.
Zadna SO nejsi, kdyz sis vsiml, to je slaby.
!! taky dobry. Macho model :))
Adhil Iam seges est ubi Troia fuit 
to zalezi, na tom psovi co mam ja ho obracene nenasadis, je to konicky, takze z jedny strany je ta dira moc uzka
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
to zalezi, na tom mlynku co mam ja ho obracene nenasadis, je to konicky, takze z jedny strany je ta dira moc uzka. teda takhle ty to nasadis, protoze to ma jeste ten presah do toho "sitka", ale to sitko pak nenasadis a tim padem nesesroubujes, takze na to, ze mas nuz obracene, nejpozdeji do toho zasroubovani prijdes. pak samozrejme sakrujes, kterej debil to vymyslel, ale zasroubovat to nejde, nacez otocis nuz, on na tu hridel sedne o kousek dal, a hned to jde sroubovat.
kultakutri molekularni ekologie!  
Maximálně to bude mít jiné složení tenzidů než to pro lidi, protože není úplně dobré psy úplně odmastit a navoněný to nebude nijak, protože umělé kytičky - čokl se okamžitě vyválí v nějakém dlouho zesnulém zajíci, aby to přebil věcmi vonnými pro něj.
Orfanik Jemným poklepem dosáhneme   požadovaného nastavení
Protože psa nemám, tak se ptám - co by se stalo, kdyby si člověk umyl vlasy psím šamponem? To má nějakou neodolatelnou vůni pro psy?
Pěkně!!! :D Mě se takhle zasekl klíč ve (správných) hlavních dveřích bytového domu. Taková pěkná bytelná mříž tam byla. V neděli. Ve Španělsku. Neděle ve Španělsku je kokám něco jako středa v Japonsku :)
Adelbert_Steiner  
Ve středu zavřeno včetně pohotovostní linky... firma Troll s.r.o.?