Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

vCal, ics alebo google kalendár z mobulu.
Nebo na webu. Teď jak nastupují kalendáře na další rok, vybouchávají zbytky ve velkém.
Stačí prolézt pár trafik nebo papírnictví, pokud jsi z Prahy tak často na stanicích metra jsou stánky co tohle vyprodávají. Fakticky není problém to sehnat.
Fakt ještě mívají? Mně se spíš jeví, že za hubičku se vyprodávají tak v březnu. Ale možná ještě někde nějaké zbyly.

Pak ještě existují univerzální diáře bez ohledu na rok.
Naopak, všude je vyprodávaj za hubičku.
Jakého formátu?
kultakutri molekularni ekologie!  
Ztratila jsem diar. Takze nevim nic a znamena to obvolat co obepsat spoustu lidi a instituci stylem mam s vami schuzku a nevim kdy.
A ve 4. kvartale se papirovy diar letosniho typu shani fakt blbe.
 
Aplikace Murphyho zákonů v čiré podobě!
Lorandel pochybné individuum 
SOL si poté, co složí a uklidí sušák na prádlo, uvědomí, že to vyprané od odpoledne (ještě v pračce si lebedící) by možná taky chtělo pověsit. Oproti patáliím s vrtáním děr brnkačka, uznávám
 
Prave jsem vrtal do jednoho kousku dreva 70 der prumeru 5 mm + zahloubeni do poloviny tloustky 10 mm. Jednu jsem nevyvrtal. Vsiml jsem si toho, az kdyz jsem uklidil vsechny vrtaky, posunul doraz na vrtacce atp. No nic, zase vse vytahnout, dovrtat tu jednu diru ... uklizim ... a pak jem to uvidel - vzal jsem ji vrtakem 6 mm.
Fotku nemam, tuhne v tom lepidlo. Snad to pujde opravit, udelat to znovu cele je az uplne nejvic nejposlednejsi moznost.
 
Taisa nestavajte heliport, keď máte šikmú  strechu
nene!
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
Pardon the pun, ale to je školácká chyba!
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
!!!
Uhrovite_devce  
 
kultakutri molekularni ekologie!  
Já dneska vyrazila bez dokladů, šalinkarty a prostě všeho. Takže do knihovny zítra, vyzvednout objednávku v knihkupectví zítra a k jídlu jsem si udělala zbytky s náhodnými nálezy, nakonec zapéct se sýrem se dá všechno.
 
Ale taky tam píšou, že jejich zkušební instrument vypadá zcela jinak, než jako krabička mýdla s přidrátovanou nokií. Takže je otázka, který šprýmař to tam dal.
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Slusny. U nas takhle jednou nocni sichta na W2 ztratila testing bar. To je kus plastu, do kteryho je zatavenej kus zeleza, ten se da do krabice a posle se po pasu s tim, ze detektor kovu by ho mel vychytat. Ma se to delat co pul hodiny a zapisovat do vykazu, inu pekarna.

Akorat ze nekdo asi tak o pul jedne rano zavahal, a kdyz kolega na druhem konci pasu nezajasal, vitezny tanecek nezatancil, krabici neotevrel a zkusebni tyc co psik hrdy zpatky neprinesl, nejal se panikarit a skupinu patraci po stope instrumentu zkusebnimu po hrichu nevyslal. Coz byla velika skoda, neb v tu chvili jednalo se o pouhe dve desitky krabic podezrelych k prohledani, tops.

Nikoliv dva tisice a vic, jako napriklad rano, kdyz vedouci vyroby na devatou pln duvery nakracel a hovor takovy s mistrem zapredl:

"All good?"
"Yeah, just the night shift. They've lost the testing bar."
"They WHAT!?!?!"
cajti Nebojte se  zeptat
 
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
za vódku
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
my izmeniajem kulometa.