Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

bergamott Kam?  Asi sem.
To jsem ráda! (Rezervní dávka antiepileptik v autolékárničce je dobro, vyzkoušeno za vás.)
kultakutri molekularni ekologie!  
S elektronickými recepty velice souhlasím a se situací velice soucítím.
Elektronické recepty jsou dobro, praktická naštěsti nemá dovolenou a poslala SMS. Vyzvednuto, zůstali jsme. Hurá!
ocs sine ira et studio  OCSite
(Na čtyři hodiny stačí vcelku krátký úsek D1, ne?)
Nejdelší trasa přes republiku je 4 hodiny. Tímhle nedojmeš. Kdybys byla aspoň 4 hodiny letadlem, mohli jsme se smát. :/
 
Jsou rychlý přepravní služby. Úplně levný to nebude, ale určitě levnější, než projetá noc v hotelu.
To právě nemá cenu, máme tu být jen do úterý, ale chybí mi dávka už na zítra. Čili buď ráno seženu od někoho SMS recept nebo smolík, jsou to antiepileptika. Projedu ještě mail jestli nemám aspoň nález někde.
Nemá někdo klíče? Že by vám to poslal?
Smažka obecná blbá sklerotická sbalila na dovolenou nedoplněný dávkovač léků. Teď dřepím v hotelu na druhým konci republiky, nemám ani nález, ze kterého by bylo vidno co a proč neurolog předepsal, takže ve zdejším zdravotnickém zařízení mi nemůžou pomoct a naše neuroložka je na dovolené v Chorvatsku. Obvykle mám ještě náhradní balení v druhém batohu, ale hádáte správně, ten zůstal doma taky, protože máme velkou tašku. Zabít mě málo. Jestli je na dovolené i praktická, která by mi mohla podlat elektronický recept, budeme se muset vrátit domů. Doprdele!
 
Gustav_Husak Na Štěpána bez Štěpána  na Andreje bez Andreje!
A nejvtipnější na tom je, že nepřišly o výhru proto, že by je některá jiná předběhla, ale byly diskvalifikovány za porušení pravidel :-)
ocs sine ira et studio  OCSite
To mají z toho, že řešily, zda se vlastně správně chytají za ruce nebo za ruku!
Gustav_Husak Na Štěpána bez Štěpána  na Andreje bez Andreje!
Smažtičky sportovní?
https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/367319/britky-se-pred-cilem-chytily-za-ruce-prisly-o-vyhru-a-mozna-i-o-olympiadu.html
 
Na toto téma starý vtip: Jak si postarší manželský pár trochu okoření život? Hodí do pračky s bílým prádlem černou ponožku a vyrobí padesát odstínů šedi.
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Co je na tom k smíchu?
"Hned v úvodu zákona 361/2000 sb. o silničním provozu je v §5 stanovená povinnost řidiče zajistit bezpečnou přepravu nákladu. Toto je dále rozvedeno v §52 téhož zákona, kde se mimo jiné říká: "Náklad musí být na vozidle umístěn a upevněn tak, aby byla zajištěna stabilita a ovladatelnost vozidla a aby neohrožoval bezpečnost provozu na pozemních komunikacích ..."
Za mě cajk...
multak12345  
Susivka
lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
Já osobně jsem to teda dělal taky tak, když jsem vozil sedačku - a záměrně. Nejjednodušší způsob jak zabránit poletování melounu po autě v případě brzdění nebo změny směru.
 
Směju se tu teď stejně jak ti policajti. :)
(máš recht, sorry)
(A teda od tý doby, co okopíroval od čekotaje ty šroubovaný věty a myslí si, že to z něj dělá yntelektuála, je ještě otravnější než obvykle)
Ono by stačilo na Zidane nereagovat. Jenže sem chodí furt noví, co ho neznaj a reagujou.