Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

Rano vstanu, vyvencim psa, prijdu domu, ze se prevlecu a pujdu do prace. V polovine procesu (nastesti pred odchodem) zjistim, ze mam na sobe zase hadry na spani.
 
a jestekevsemu synek ted trochu mnouka
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Bude mít hebkou srst!
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Woe!!!
bergamott Kam?  Asi sem.
!
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý 
Dítě nedojídá? Mnoho osvědčených řešení v píšícím životě!
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Já čtu složení, děkuji.
Ale chlapce to nejspíš neřesvědčí.
bludička  
!!!
Tie konzervy sú neni presolené, a veľa krát obsahujú kvalitnejšie suroviny ako konzervy pre ľudí. V porovnaní s Hamé alebo Kosteleckými vždy.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
to je v poradku, tam sou najky ty vitamini, karbohydrati a jiny dobry vecove, staci jen sledovat tv reklamy a vybrat to nejlepsi (pro dite :D)
kultakutri molekularni ekologie!  
Krasa.
Polulina_Permanenta  
kvalita!
gorgona "cože?" ... to není otázka, to je epitaf 
)))
Wednesday Všichni jednou umřete... 
Nikdy nepřipravujte v rozespalosti snídani současně kočce a dítěti. Zatímco kočka kornfleky s mlíkem v pohodě sežere, příjemně překvapena vítanou změnou, nevděčný synek, bůhví proč, nad masovou konservou ohrnuje nos!
BTW: Prohodila jsem jim i mističky...
 
JJ, tu kauzu pamatuju.... tusim se rikalo ze slo o kanadany, kteri si svuj system zabezpeceni losu chteli u nas otestovat :)
Gustav_Husak Na Štěpána bez Štěpána  na Andreje bez Andreje!
Finální test věřím. Už v devadesátých, když začínaly stírací losy (nebo něco takového, ale co jiného by to bylo) a vynálezci se chlubili, že to nejde nijak "prokouknout", prozářit ani jinak neoprávněně vidět, zda je los výherní či ne a pak si vytáhnout jistou výhru, prý někde padlo "Pusťte to do Česka. Jestli to nepřechčijou Češi, tak už nikdo."

Dle mne spíš výmysl, ale šance na to, že to fakt někdo řekl a myslel vážně, tu dmsn je.
Bezpecnost je jedna z mala oblasti, kde neplati okridlene "koukej kdo a odkud linkuje".
rionka rionkeria  chalumnae
granko, uchyl uz ste!
Maté nebo býti úchyl?
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Bezpecnost je jedna z mala oblasti, kde neplati okridlene "nehledej konspiraci ve vecech, ktere se daji vysvetlit obycejnou lidskou blbosti." Proste nepoznas, jestli to jsou smazky, nebo prave spustili finalni test.