Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

A aby česká pošta ten dopis vůbec doručila, aby úředník použil datovou schránku když si ji dotyčný zřídí...
Serendipity a stejně nevím, co tu dělám  a kdo vlastně jsem
Takže stačí nebýt idiot a přebírat si poštu v místě trvalého bydliště (a taky číst, co se v ní píše). Protože exekutor vymáhá na základě pravomocného rozsudku nebo platebního rozkazu.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Musi to byt samozřejmě oprávněná námitka. A musí to být dost rychle, podle mne člověk dostane tak dva týdny od soudniho doruceni. Víc o tom, než že jsem si tím taklto prošel nevím, a další dotazy již překračují mou kvalifikaci kavárenského povaleče. Podrobnosti jiste radi zodpovi odpornic v klubu "Pravo a zakony"
Takže stačí vzniesť námietku, a dlžník sa tým vyhne exekúcii? To znie ako zaujímavý plán, takto radiť ľuďom v núdzi.
omnibot Ostrov sám pro sebe 
Koukám, že s mým "měl jsem klíče od bytu 24 hodin zvenku v zámku, než mě upozornil soused" jsem tady dost nudnej :/
 
Bloodrat Inkwizytor z planety tańczących mongołów 
Nejsem pražskej a pobočku Alzy, byť malou a blbou jak jsem právě zjistil mám za rohem. Přišlo mi to pohodlné, takovou palbu jsem fakt nečekal.
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
To tě pánbů trestá že nakupuješ v Alze! Měl jsi kupovat v TS potažmo Alfě...
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
Toto je kvalitní příspěvek!
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Jen tak pro zajimavost jsem se na ten homecredit kouknul, pet tisic nepujcujou, ale rpsn maj 15,neco, to ta alza s 13,neco je sice lepsi, ale vo moc to neni.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Ano jen je trena rict, ze exekutora to zajimat nemusi, protoze pravoplatnost dluhu overil vyssi soudni urednik. A ten nejdrive soudni cestou kontaktoval zalovaneho a optal se jestli on nema zadne namitky. A az se zprocesuji namitky zalovaneho, tak pak teprv na to da soud razitko a exekutor muze zacit olepovat.
Bloodrat Inkwizytor z planety tańczących mongołów 
On to není klasický úvěr, ale 10% z ceny a následně 10x to samé, tzn za telefon za 5000,- ve finále zaplatíš 5500,-. To mi přišlo únosné. Alza je na tohle celkem v poho, do Homocreditu atp bych nihdá nešel.
DJ Slamák revem nerevaj. no nerozumel mi  aj reval.
Můžu se zeptat, jaký je u toho spotřebního úvěru úrok?
Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Stránka pro Vás.
Mám pocit, že už i tohle - systém "podívám se do počítače, vidím, že má šest exekucí a tohle je sedmá, ale za těch deset minut práce i s bootováním kompu si napočítám padesát tisíc odměnu exekutora" zatrhli taky.

A jak říkáš, prodat byt za desetinu tržní hodnoty a že to čistě nááááhodou koupil švagr exekutorovy manželky, to nic, zúčastnil se dražby jako každej a nemůže za to, že byl jediným zájemcem...
Ak nezatrhli nezmyselné navyšovanie poplatkov pri vymáhaní dlhu, tak ten dlh bez problémov narastie na 3, 5 alebo 10 násobok. A s tým sa už dá zabaviť byt v exekučnom konaní, a následne ten byt predať v dražbe pod cenu (napr. za desatinu trhovej hodnoty).
Na východ od rieky Moravy tie exekučné svinstvá nezatrhli. Aktuálny prezident takto riešil spotrebné úvery, takŽe ani nie je motivácia.
Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Stránka pro Vás.
Sice mám dojem, že už "nepoměrnou exekuci" právě ve smyslu "zabavit byt za desetitisícový dluh" v zákoně zatrhli, ale jinak máš pravdu - exekutora nezajímá, zda je to právoplatné, on přijde a dej peníze, jestli se ti to nelíbí, můžeš podat žalobu, ale nejdřív zaplať nebo začnu konat.
Druhý argument je ten, že exekútora alebo inkasnú spoločnosť nezaujíma či je tá pôžička právoplatná. Oni ju budú podľa požiadavky vymáhať. A potom keď ti kvôli mobilu zoberú byt, tak ich ako bezdomovec budeš môcť dať na súd.
Sprocesuj to v Alze tak, nech tam nebudeš musieť chodiť opakovane. A pri prvom pokuse o zmenu prepážky si daj zavolať vedúcu pracovníčku s tým že tu jednoznačne išlo o dvojité pochybenie Alzy.
Bloodrat Inkwizytor z planety tańczących mongołów 
Dík, tohle je argument kterej mě do tý Alzy dokope.
Máš na to zrušení papír? Podepsaný osobou, která je oprávněná rušit?
Však tomu potom všechno pěkně vysvětlíš, neboj. Oni na tyhle příběhy daj.