Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

To ty sejta teda musely bejt hroznej sok, kdyz takhle klesate az na samotne dno.
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
Žonglování se síty
Urodilo se nám pár jablek, tak jsem to včera pokrájel a šel nasušit nějaké křížaly v sušičce. Vyšlo to asi na polovinu sít, které k ní mám (cca 5 z 9).
Dnes ráno jsem je zkontroloval, jo, už jsou OK. Sesypal jsem křížaly do mísy, síta hodil na linku a šel si dělat snídani.
Snídani jsem si hodil na stůl k počítači (čaj s pytlíkem included) a šel si ještě opláchnout ruce do dřezu.
Hm, ty síta bych pomalu moh umejt, jsou už zalepený od jablek a obarvený od skořice...
Napustím vodu na dno dřezu, kápnu trochu jaru, přihodím síto, akorát se vejde, a šudlám to. Jde to nic moc, nechám to chvilku odmočit, pak drbu kartáčkem, no, jakž takž... šup na odkapávač; druhý... třetí... čtvrtý... pátý... některé odolné kousky musím vydloubávat špendlíkem, peklo. Konečně to je, tak nějak. Fajn, nechám to uschnout... back to... oh shit, já si vlastně asi před půlhodinou dělal snídani?

Vyndavám čajový pytlík z hrnku plného asfaltu černého čaje a jdu jíst snídani.

Po nějaké době usoudím, že bych moh už síta uklidit. Vezmu sušičku + síta z linky a nesu je do krabice, skládám je do krabice a koukám, že jsem to teda moc dobře fakt neumyl. Obarvené je to furt, i nějaké malé kousky jablek jsem zjevně přehlíd... asi jak to bylo ve vodě, tak to vypadalo čistě, ale jak to teď uschlo, ... i to lepí.... chjo... no, podruhý to už mejt nebudu, šak srať na to, na funkci to beztak nemá vliv. Pracně to naskládám do krabice, zavřu, tak, ještě tam přihodím ty zbylý síta, kde vlastně jsou...
otočím se k lince a koukám zmateně na odkapávač, na kterém kde se blyští čerstvě vymydlená síta.

Když zapadla ozubená kolečka na svá místa, vytáhl jsem z krabice síta špinavá ještě od předchozích sušení a šel je teda umejt taky.

 
Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
Smažka nebo prostě blbá?
 
bludička  
:D
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
Umíte v tom chodit :o)
einy iudico ergo  sum
Zen.
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
smazska sklenicowa
Vyndám z lednice sklenici s kváskem a usoudím, že po zkušenostech z minula přendám kvásek do jiné sklenice (tahle je moc úzká a vysoká a navíc ono to tomu kvásku prospěje, čas od času ho přendat do čisté sklenice). Položím sklenici na linku a jdu si skříňky se sklenicemi. Kterou jsem nedávno přerovnával, takže velké sklenice jsou zakopané kdesi vzadu, malinké vepředu. Vyndám pár skleniček, abych zpřístupnil velké sklenice. Vyndám první. Tuhle ne, v té byl kvásek posledně. Ta další má úzké hrdlo. Tahle je moc nízká, tahle moc malá... jo, tahle by šla, vyndám ji, dám stranou a začnu ostatní skládat zase zpátky. Tak, úzkou na širokou, tyhle dvě by mohly pasovat na sebe, sem dopředu musím dát ty malé, tak, ještě tuhle velkou sem na stranu a krásně se to tam zase všechno naskládalo, paráda. Zavřu a spokojeně s pocitem dobře odvedené práce jdu s prázdnýma rukama zpátky k lince.
 
hele myslím že za to může první postcovid PMS, které rozjebe již tak problematickou pozornost. Ve čtvrtek jsem jela na sraz, nasedla jsem do autobusu co mě dovezl na úplně jinou trasu metra než jsem chtěla a všimla jsem si toho až zhruba na čtvrté stanici toho metra. A ještě jsem teda v ten čtvrtek nechala doma veškeré prachy a doklady s kartou, takže jsem se musela nechat pozvat.
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
Dechová zkouška ukázala 1,42 promile.
Jak se tohle povede?
Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
 
Dnes :-D
A kolikátého jste byla nakupovat?
Turambar Túrin, dagnir Glaurunga 
:O !!! Titul SO roku vyhrává... 3, 2, 1...
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
! Slušná práce!
To je pěkné, že si smažka píše do mobilu, co je třeba koupit a dokonce to při nákupu i kontroluje. Jen by pak nemusela zapomenout celý, zaplacený nákup na samoobslužní pokladně. A samozřejmě že jsem to zjistila až teď, když jsem si vzpomněla - sakra, v batohu jsou věci z nákupu co by měly být v ledničce.
 
Adelbert_Steiner Kdo se chce chránit, ať se chrání  a o nás, kdo nechceme, se nestarejte.
Pokud jídlo nepálí i zítra na druhém konci, dal jste tam málo, to nevíte? :-)
Lorandel pochybné individuum 
Spíše po špetkách než po lžičkách.
mot Ja nevymením svoj dvor za balkónik,  môj dvor je taký akurát.
A jak jinak byste chtěl přidávat Cayenský pepř?
OberSturmKlippFuhrer Kom(u) - MNĚ. Koho - MĚ. 
A jak jinak byste chtěl přidávat Cayenský pepř?