Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Původ slova "smažka" lze jednoznačně spatřovat ve slově smash, o kterém Encyklopedie Britannica doslova říká to go to pieces suddenly under collision or pressure. Druhotný význam a výklad se odvíjí od slovesa smazat. Toto sloveso popisuje snažení (podle některých "smažení") každé opravdové smažky - smazat svou identitu a dostat se co nejblíže bodu nula, kterým je absolutní nevědomí, ozařované pouze záblesky vrozené inteligence. Při průzkumu životního cyklu smažky obecné (dále SO) je zapotřebí vyvarovat se její záměny se smažkou drogovou (dále SD) případně se smažkou roztržitou (dále SR). Jakkoliv můžeme u SO pozorovat mnohé rysy SD či SR, z každého činu SO vyzařuje navíc jakási neuchopitelná energie, která staví její činy, často zaměnitelné právě s činy SD a SR, do zcela jiného světla.
Pokud snad máte problémy s chápáním výše uvedeného textu, víte pravděpodobně, o čem mluvím.

První a základní pravidlo, podle kterého poznáte smažku obecnou je: ukaž smažce šipku a ona se podívá na její konec, nic jiného ji nezajímá

klikni si pro další ukázku
(pozorování ze dne 14.2.2003)

Tento klub se zabývá pozorováním chování smažek obecných a popisy standardních modelů jejich chování.


Díky S_M_Lomozovi je obsah původního klubu smažka obecná k vidění ZDE.

Což u bezklíčového startování stále může znamenat, že klíč je zamčený v garáži.

(Ale je fakt, že jsem u náhradníha auta často panikařil, že jsem ztratil klíče a za jízdy se šacoval, protože nejsem zvyklý, že by klíče byly v zapalování, většinou je mívám v kapse)
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
Nejvetsi peklo je, kdyz nemuzete nikde najit klice od nastarrovaneho auta :)
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Den a půl? To já jednou takhle nemohl najít klíče od auta. 14 dní v zapalování na frekventovaný ulici a nikdo neprojevil zájem o příslušenství, natož touhu se projet...
!
lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
Viz zde...
Mně se kdysi dávno, ještě když jsem byl těsně po 18 a táta mi půjčil auto, stalo, že jsem šel k autu, odemknul, sedl si dovnitř a říkám si - tady to je nějaký divný!
A pak jsem zjistil, že sedím v cizím Ford Focusu Combi úplně stejé barvy a ten náš klíč ty dveře prostě dokáže odemknout.
SOCajti má auto s bezklíčovým odemykáním. Přichází k autu, bere za kliku, ale zvuk odemykání se neozývá. Opakovaně pokládá ruku na kliku, leč auto se stále neodemyká.
Asi baterka, určuje příčinu SOC. Náhradní baterku do klíčů má v autě, otevírá tedy dveře a hledá v kastlíku baterku.

No, pro příště si SOC předsevzala, že bude lépe kontrolovat, jestli vůbec zamkla. A stejně tam to auto stálo otevřené jen den a půl.
 
To vypada jako zacatek nonkonformniho vikendu plneho buketne jiskrivych situaci.
Už zase odepsal, že bere na vědomí. Číslo na něj mám, po návratu poreferuji
lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
Mě aktuálně velmi kaká řetězec https://www.accorhotels.com/.

Udělám si rezervaci hotelu, chce to klasicky platební kartu bo platba předem, tak zadám potřebné údaje, na konci mi to řekne že jako všechno v pořádku, rezervováno a že mi přijde potvrzovací email.
Nicméně tento email nepřichází, a z účtu se žádné peníze nestrhly. Tak jim píšu já co se jako děje, bez odezvy.

Francouzský #KKTIFAKT
 
Asi pomáhá, ale někdy to zas komplikuje komunikaci, když se pak z vážných důvodů člověk nemůže dostavit.

Obecně velké hotely respektive jejich recepční na to kašlou, jestli jim ohlášený klient dorazí nebo nedorazí. Pro malý penzion ale mít nebo nemít 1000 Kč je docela zásadní a tak si to snaží hlídat. Když jsem jel v létě na přes Šumavu a nemohl jsem sehnat nocleh pro 3 lidi, až jsem se dovolal do jednoho zámku, kde mi nocleh přislíbili, volala mi za hodinu paní zpět, jestli opravdu přijedeme a proč prý jí nezvedám telefon. Vysvětlil jsem jí, že jedeme na motorkách, takže telefon není slyšet a že tam určitě za půl hodiny budeme.
V Čechách nepomáha proti zrušeniu rezervácie veci platba vopred? Ale potvrdiť to recepcii telefonátmi na obed, k večeru, a hlavne k noci (aby sa nezamkli a nepustili psov) je dobrý nápad, až pokiaľ si to nenapíšu na lístok pod lampu alebo do knihy. Len odporúčam zohnať si správne telefónne číslo.
skull Buchtingova sůl je nejlepší!  Každá jiná je mnohem větší šmejd!
ne, na Vsetin sa jezdi z Karlovic ... z Prerova uz se jezdi do Vsetina :)
Říká aj píše se "na Vsetín", stejně jako "na Kladno", "na Mělník" apod. To vás ještě místňáci za ta léta, co tam žijete, nezabili?! :-O
Bych mu raději zavolal. Evidentně člověk, který má problémy s texty.
violetelephant グッバイ、ミスターティーポット 
to si takhle clovek po ranu impregnuje boty a pak hadejte co... no pouzije ten samy sprej, jako deodorant. vsak kdyz uz je to otevreny.

btw. musim rict, ze sprej proti zapachu do bot, je jako deodorant lepsi (ano s tim uz semi to povedlo taky)
 
Lorandel pochybné individuum 
Nj, to mě nenapadlo :-D
Cywe, mám dost obavy, že majitel penzionu, kam se chystáme příští víkend, je smažka. Při rezervaci jsem mu psala, že dorazíme až v jedenáct večer, načež on obratem poslal dotaz, kdy dorazíme, a pak ještě asi další tři maily s odpověďmi na moji otázku a poděkováním za to, že jsem uvedla čas příjezdu. Hádejte, na co se mě teď znovu ptá v mailu? Začínám mít obavy, že budeme spát někde na lavičce.
 
Klasika :-)
Mám víc štěstí než rozumu. (Ehm, dlouhodobě, jen mě to občas stojí prachy navíc.) Za hodinu jel vlak zpátky a ještě šel stihnout poslední autobus.