Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT.

Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Já jen citoval Jak jsem vyhrál válku.
Like blacks, Jews were considered morally and physically inferior by white America during theearly 20thcentury, and Jews and blacks both excelled in sports.Before WWII, basketball was considered a “white” sport, and few blacks played. Working-classJews in American cities became basketball stars, largely because athletic scholarships provided ameans for poor Jewish young people to escape the urban ghettos.Traditional sports such as baseball and football were already overcrowded with white Christian players.Early basketball had fewer rules, making the sport much more violent than it is today.Philadelphia produced the best Jewish basketball teams, and New York was second.The South Philadelphia Hebrew Association (SPHA) sponsored a high school basketball teamthat would prove one of the best in the country.The Jewish players faced anti-Semitism from fans and opposing teams during games, especiallywhen playing in smaller towns.In the late 1920’s, the SPHA’s were one of only three major basketball teams in America. Theother two were the New York Celtics and the all-black New York Renaissance. The latter wasconsidered the best team overall.Many of the Jewish players were physically small, even by the standards of the time, and somesports pundits opined that this actually imparted an advantage.Whites took observations of Jewish athleticism to reinforce existing stereotypes, as was donewith blacks. Jewish success was attributed to the fact that the game required deception and11
trickiness to pass the ball and to maneuver around opponents successfully
http://www.scribd.com/doc/47577241/Taboo-Why-Black-Athletes-Dominate-Sports-and-Why-We-re-Afraid-to-Talk-About-It-Review
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Já dycky myslel, že lstiví jsou hlavně Afghánci...
za lstivou náturu dík
Mě na tom ale nejvíc zarazilo, že vedle všech nářků nad černošskou hiphopovou kulturou a jak nedává žádný pozitivní vzory si někdo stěžuje, že židi dneska mají málo těch negativních (ona velká část těch gangsterů byla sadistická psycha, ale to není z článku úplně patrný).
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
To jsou právě ty třicátý. Někde jsem snad slyšel, že v tý době byli Židi a Italové nejznámější hráči basketu (a přisuzovalo se to jejich lstivé nátuře).
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Ale na Chajima nemá, wtz.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Já teda myslel, že klišé Žida jako drsňáka tu máme už od dob Maxe Baera.
 
udělej z toho palindrom
Premek Zanedbávat kulturu je zdraví škodlivé,  proto poslouchejte rozhlasové hry!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tapeworm the ballet of extiction, it's  nice
mezi domama má jamamoto moták.
 
Premek Zanedbávat kulturu je zdraví škodlivé,  proto poslouchejte rozhlasové hry!
Já ma moták, moták na mě!
chajim To je taková pitomost, že by se na to an  Talmud česky
Jámámoták!
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Babočka Jamamoto!
 
Toho bohužel neznám, ale znám admirála stejného jména.

hrdinný admirál
i přes vln běsnění
stojí Jamamoto
tvoje narážka na slova generála Yamamota mě nevyděsí.
Normálně totiž mívám nutkání v případech, kdy nemám co nového či zajímavého říct, radši nepsat nic, ale jsem také přizpůsobivý a dokážu se řídit pravidly jednotlivých klubů.
Dobře, pokusím se zapamatovat, abych speciálně pro tebe, v tomhle klubu, ke každému odkazu, napsal nějaký pěkný komentář.

A nevím, jestli se ti bude líbit, protože hluboko ve mě dřímá grafoman. A tys ho z dřímoty možná probudil.