Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT.

chajim To je taková pitomost, že by se na to an  Talmud česky
A nechápat koncept vyvoleného národa, ale otírat se o něj, je poněkud...idiotský. Chcípni, píčo.
tapeworm má nejsladší  dick
ne, už to dělat nebudu.
 
Istral Beeee! 
Dyk to mají písemně, že jsou vyvolený národ :)
zlá zlá. reagovala jsem na japoka - zmiňoval masaryka, který byl prezidentem do 1935 - "Po roce 1918 české Židy zachránila snad jen bizarní skutečnost... ty jsi zmiňoval Bezruče (1867-1958)...
tigr_papirosowy  
Ona se snaží si pouze zachovat tvář, a nechápe, že úplně nejjednodušší by bylo si prostě přiznat, že mnozí národovci v tom 19. století byli opravdu hloupí.
tapeworm má nejsladší  dick
ergo je mama miia naprosto tupá, slepá, nebo zlá.
tapeworm má nejsladší  dick
bože, tohle až bolí. nedovedeš pochopit, že PŘED rokem 1918, tedy v době o které se třeba v tom článku píše (a jak je pro každého, kdo není úplný idot patrné i z japokova úryvku), tady žádný klaus mann neimigroval? a i do těch čech před rokem 1918 by po roce 1933 z německa migroval jakýkoli žid hned třikrát.
tigr_papirosowy  
Tedy dávno po popisovaných událostech.
tigr_papirosowy  
Což bylo po roce 1933.
klaus mann musel být šílenec, když před antisemitismem emigroval do čech
tapeworm má nejsladší  dick
projel jsem si teď ty nedávné posty, když přečteme mm jako mamamiia, dává to taky smysl.
tapeworm má nejsladší  dick
kolik židů tomu ale věří, že. to je podobná generalizace, jako kdybych předpokládal, že uctíváš peruna, protože jsi češka.
Nevím, ale já jsem třeba napsal dlouhej text, ve kterém jsem se pomocí různých příměrů snažil MamaMiie vysvětlit, jak neuvěřitelně je tupá.
Pak jsem ho smazal.
myslím, že na antisemitismu mají podíl i samotní židé - pokládat se za vyvolený národ je poněkud... výstřední.
tapeworm má nejsladší  dick
já už ani nevím, jak se mám k tomuhle znova vyjádřit.
Nevím jestli je to zrovna flagelantsví, ale přijde mi to spíš jako zdravě realistickej pohled na lidskou povahu:

„V Plzni…vystříkl neznámý útočník vitriol proti lékaři, kterého si pro jeho podobu spletl s Masarykem. V Jičíně, odkud pocházel jeden z polenských lékařů, odhlasoval politický klub v prosinci 1899 rezoluci: ,Kdo nevěří v rituální vraždu, není český vlastenec.’ Asi ne neprávem napsal J. Herben: ,Celý český národ byl až na výjimky antisemitský.’“
Po roce 1918 české Židy zachránila snad jen bizarní skutečnost, že (jak konstatuje Toman Brod) tytéž davy, které v době hilsneriády vylučovaly Masaryka z národa jako „zaprodance Židů“, po roce 1918 téhož muže zbožňovaly jako „milovaného prezidenta Osvoboditele“.
http://vitmachalek.blog.idnes.cz/c/206599/Batora-Vrba-a-stare-dobre-narodovectvi.html
Tak Nerudu bych sem s vaším i Bátorovým dovolením opsal, on je to pro sluníčkově multikulturní popravdě řečeno velmi zajímavý materiál:

"Co se mé osobnosti dotýče, k nenávisti k židům nemohu se právě tak přiznat, jako se musím přiznat k politickému a národnímu, ale mužnému nepřátelství k nim. »A punto« dovedu udat, kdy nepřátelství to počalo, bylo to, když jsem úplně poznal nesmířitelně jizlivý, hluboký jich a činný antagonismus proti naší národnosti české a veškerým našim snahám národním a politickým. Jakmile jsem poznání toho došel, stal jsem se, přiznávám se, nesmírně chud ve vnitřku svém, byl jsem oloupen o celý svět ideálů. Odkázav víru nejen v součinnost a vzájemnou lásku trpících, nýbrž i víru v nepodmíněnou všeobecnou humanitu
a svobodomyslnost v říš poesie, ucítil jsem ledový chlad nepřátelského rozpočtu.
Snad, ba nejspíš, odpoví mně některý žid úšklebkem svým pověstným; kvůli tomu, co ještě později říci chci, přec musím upřímně vyslovit své politování, že jsem ztratil ideálního toho svého názoru o židovstvu. Od dětinstva mělo židovstvo pro mne jen poesii. Pouliční žid, odpočívající s těžkým břemenem svým u nárožního kamene, byl mně malému chlapci předmětem živé soustrasti. Poctivý, krásný jistý čin, jehož jsem byl co dítě svědkem, nechal mne spatřovat v židovstvu ideál poctivosti všestranné. Na školách gymnasijních čítal jsem židy k nejlepším svým přátelům, rval se za ně ve škole, studoval s nimi ve světničkách a po dumně šerých půdách pražského ghetta, kde vše a vše se mně zdálo být poetické, a když jsem po prvé slyšel kolegu jednoho, který co »nacionále« své před celou školou místo obvyklého, stydlavého »izraelita« s unášející pýchou pronesl: »ich bin ein Jude!«, přiznávám se, teprv jsem se naučil být rozhodně pyšný na národnost svou, tenkrát hlupcům jen k posměchu sloužící, a hlásit se k ní ostentativně pro život celý. ...

Ale ruka naše se více nevztáhne, místo srdce vložil by se do ní úšklebek. Vidíme jej na vás již napřed, jak jej viděl otec Vavřinec vašeho Mosenthala na svých vnoučatech. Vaše tepny nebijí, jen počítají, vaše srdce je sobeckou cizotou vypáleno na uhel a ten – dle slov jednoho z vašich nejnovějších pěvců – nehřeje, jen třísní. ..."
nevím nakolik jsem jerome, ale u smkpk mě zaráží jednostranné připouštění kritiky - flagelantství
dík, onion nikdy nezklame.
tapeworm má nejsladší  dick
tam je můj oblíbený hoax, který se ke mě kdysi dostal i přeložený do češtiny - křesťan byl opravdu rozhořčen.