Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT.

tapeworm má nejsladší  dick
pravda ale, že třeba, když jsme se učili o nerudovi nebo bezručovi, nějaké vysvětlení (kupř.) jejich protižidovských postojů tam chybělo. vzhledem k tomu, že doopravdy jsem je ze třidy přečetl jen já a ze mě vyrostl smkph, tak to sice nevadilo tolik, ale CO KDYBY to četl někdo jiný. :)

ostatně ten nedávný humbuk okolo nerudy byl obdobný - někdo vznesl stanovisko, že by bylo třeba jeho texty v komentáři uvést jako antisemitistické a hned byl internet plný jeromů, kteří sice nerudu nečetli, ale sáhnout si na něj nenechají, jakkoli jim na něj nikdo nesahá. kocoura mikeše jen zmíním, protože o tom byla debata uzavřená hned - vždyť tam se k němu vyjadřovali CIKÁNI, děti.
tapeworm má nejsladší  dick
inu, český internet.
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Ano je to nadbytečné - nevím, jak se vyučuje literatura v Itálii, ale u nás, když ve škole četli Babičku, tak k tomu samozřejmě rozebírali i dobové reálie. Jinak by to přece nemělo smysl. Kromě toho pochybuji, že se hodně italských žáků dostane až k inkriminovanému zpěvu, aby se mohli pokochat krásou staroitalských veršů:

Già veggia, per mezzul perdere o lulla,
com'io vidi un, così non si pertugia,
rotto dal mento infin dove si trulla.

Tra le gambe pendevan le minugia;
la corata pareva e 'l tristo sacco
che merda fa di quel che si trangugia.

Mentre che tutto in lui veder m'attacco,
guardommi, e con le man s'aperse il petto,
dicendo: «Or vedi com'io mi dilacco!

vedi come storpiato è Maometto!
Dinanzi a me sen va piangendo Alì,
fesso nel volto dal mento al ciuffetto.

tapeworm má nejsladší  dick
to by mě bavilo. stanovisko pošlu v kopii nějaké mm -> profit.
Líbí se mi ta ohnivá debata pod článkem. Všichni jsou zděšeni a rozhořčeni, ale protože Alighieriho stejně v životě nečetli, radši rozebírají kocoura Mikeše.
tigr_papirosowy  
Ano i ty můžeš, pokud se budeš specializovat na nějakou jednu konkrétní oblast lidských práv, můžeš být dokonce ZVLÁŠTNÍM poradcem! (Sice ne poradním orgánem, protože nejsi nijak součástí OSN, jenom jim na požádání zašleš stanoviska, ale...!)
tapeworm má nejsladší  dick
není třeba "zvláštní poradní orgán" něco jako regionální mutace adenauerovy ceny? můžu být taky poradce osn?
tapeworm má nejsladší  dick
„Nechceme cenzuru ani pálení knih, ale jasné uznání, že obsah Božské komedie je rasistický, antiislámský a antisemitský. Umění nemůže stát nad jakoukoliv kritickou úvahou,“

myslím, že jim jde stejně jen o to, aby k tomu byl nějaký komentář. osobně mi to přijde nadbytečné, ale dejme tomu, že většina lidí jsou hlupáci.
 
tigr_papirosowy  
"Tvrdí to členové organizace Gherush92, jež má status zvláštního poradního orgánu Ekonomické a sociální rady OSN." - mrdka to rozjela ve velkém stylu.
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Dobrý. Nejjednodušší by bylo zakázat všechny knihy, které někomu vadí. Samozřejmě s výjimkou Koránu, Bible a dalších podobných zjevených slov, které mohou nelíbit a vadit jen homlkovským primitivům, neschopným docenit jejich krásu, zejména v originálním znění bez titulků.
popcorp Zfetovaný židovský  negr
mezi "experty OSN" patří i australský spolek lesbických lékařek, takže reformy výuky klasické literatury bych se nebál...
popcorp Zfetovaný židovský  negr
nějaká ta MM...
 
bigvilik Part-Time   Guru
Takhle to mívali v Africe. Když moje bývalá poslala své sestře fotky z Londýna, z hogo fogo večeře se seafoodem, ségra jí zděšeně napsala, jestli vážně nemá na maso. Být viděn při jídle toho, co moře vyplavilo se tam považovalo za ekvivalent vybírání popelnic.
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
(A teď všichni pózisti dostanou osypky. Takže oprava pro blbé - "důkladný výzkum taky ne").
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Nepřu se :) Já tyhle hnusy z moře háži všechny do jednoho pytle, takže nějaký zevrubný výzkum nedělám.
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
Aha, já jen že kalamáry byly považovány za jídlo skoro vždy, i když jen pro chudé.
Cichlasoma  
(Tady http://www.ajic.mb.ca/volumel/chapter13.html je hlavně k současný situaci taky něco.)
To mi připomělo, že k tomu esově seznamu nešťastných inovací by se dali připočítat banky na Komorských ostrovech, podle Ottenheimera. Než je tam Francouzi zavedli, investovali se všechny prachy do věna, takže chlap si musel půjčovat od žen/y. To se na vzájemném respektu taky dost odrazilo.
On je to poměrně velkej rozdíl. My bysme asi taky neradi podlehli evolučnímu boji třeba zrovna s Klingonama.
Cichlasoma  
( http://www.lurj.org/article.php/vol1n1/running.xml (něco z toho jsem četl i jinde, ale možná je to celkově úlet, co já vím).)