Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
nějaké výpisky
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT. tigrverze

notorius  
No nevím, ale tu permanentní nasranost cítím spíš z dfensů a spol.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Aha, tak to jsem byl blízko - včera jsem učinil závěr, že hlavním rysem smpkpéček je permanentní nasranost, verbální agresivita a rychlé deklasování názorových odpůrců.

Takže vlastně, když smpkpéčko dospěje a nejde životní rovnováhu, tak přestane být smpkpéčkem. Být starý smpkpéčko je vlastně jako mít zastydlou pubertu. OK. Tak aspoň něco máme jasný. :)

Ok (a sorry), tak pro začátek, téma "nebezpečná symbolika" nebo "zvýhodňování krajní pravice na úkor krajní levice" považuju za vyčerpaný. Jak ukazuje senátor Doubrava, donedávna člen KSČM a současná celebrita pro všechny dobré nácky, rozdíl mezi pravicí a levicí je aspoň pro tenhle klub zcela nepodstatnej.

S definicí pseudohumanismu ti asi moc neporadím, já to slovo nevymyslel. Co takhle "člověk, který nesnáší xenofobní plky a nestydí se to dávat najevo"? Zkus svý názory na rasismus projevovat trochu nasraněji a uvidíš, že z tebe budou dělat pseudohumanistu taky.
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
Slusny clovek to sam pozna, neslusnemu mu to ad hoc sdeli moderator.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Tak až ti bude lépe, tak bys mohl vymezit povolená, nepovolená, zakázaná, idiotská, související, mimoběžná, pravdivá, nepravdivá, libá a nelibá témata. Případně definovat pseudohumanismus.
Dobře tak se dohodenm, že tu diskuzi už doplňovat nebudem, protože já fakt nevím o ničem, co by k tomu mohla jedna nebo druhá strana ještě říct. Já jenom vím, že se mi ze zbytečnosti a vohovnóznosti týhle diskuze dělá fyzicky špatně, i když to je možná proto, že jsem nachlazenej a nevyspalej.

Zajímalo by mě, jestli to má nějaký smpkp stejně
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Nevidím v tom analogii... Nebo možná jen celkem dobře znám ty zoufalce a jejich oběti...
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Téma klubu neznám, protože nebylo vymezeno. Myslel jsem, že otázka "dvojího metru" sem patří. A nebezpečná symbolika taky. Ale jinak to nebyl k diskuze, jen na doplnění té nedávné diskuze.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
povolná tatarka = tatarka ve skle, jejíž víčko lze uvolnit rukou bez ponižujícího páčení tupým nožem
Nechceš si na to založit jinej klub? Pokud pominu nedávnou debatu o tom, v čem je podle mě přeci jen rozdíl mezi rasismem a komunismem, tak to vlastně nemá s tématem klubu nic společnýho.
tigr_papirosowy  
Za "romofašistický web" v komentářích dík.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
No samozřejmě. Rozhodně jsem ten poslední, kdo by ji chtěl otloukat. Snad leda s celým barákem.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
No jasně, ale pokud je hraní si na komunisty beztrestné a v pořádku, tak bych rád viděl stejný přístup k těm zoufalcům, co mají na tričku 88 a chtějí povstávat Evropu :)
tigr_papirosowy  
Jinak jestli jsem to dobře pochopil tak výrok policie se týkal rudé hvězdy se srpem v Semilech. Tam snad nemohlo být pochyb, jaký "směr komunismu" ji tam instaloval, a který reprezentovala. Spíše bych se na to díval tak, mozaika doplněná o ten citát Santayany v žádném případě nemohla být propagací hnutí směřující k potlačení práv &c.
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Znám.
tigr_papirosowy  
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Ten pán měl pravdu!
Buď mi někdo řekněte, čím je to zajímavý pro tenhle klub (nebo čínkoli zajímavý), nebo si to strčte někam jinam.
 
tigr_papirosowy  
Jsme přesvědčení, že dosavadní cesta byla správná. Byly položeny dobré základy. Budeme proto dál pracovat, abychom dosavadní politický kurs naší politiky udrželi a upevnili, její lidový a demokratický charakter zachovali a rozšířili, a dál důsledně prováděli všechno, co bylo započato naší národní a demokratickou revoluci.

[...]

Hloupé jsou všechny pomluvy proti komunistické straně. Rozšiřují o nás, že chceme totalitu. Byl vydán plakát, na němž je přeškrtnuto slovo totalita a pod tím je napsáno demokracie. Kdo se to bojí totality? Snad my, komunisté, chceme totalitu zavádět? Kdybychom bývali totalitu chtěli, byli bychom ji zavedli hned 10. května. Tehdy měli všichni malou dušičku. My však jsme rozumní a nechceme nikoho potlačovat. Víme, že celý národ nesmýšlí komunisticky a my sami jsme se proto vyslovili pro 4 strany. A jestli dnes tyto strany volají proti totalitě, říkáme jim: Dnes už totalita nehrozí, fašismus je poražen. Proč jste však proti totalitě nebojovali v době druhé republiky? Proč jste tehdy šli s Beranem do jedné totalitní strany?