Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
nějaké výpisky
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT. tigrverze
bez Anomalyho

Jinak můžu říct, že kromě toho druhýho odstavce podobný názory sice nemám, ale můžu je respektovat. Hned to první je starej dobrej džinismus.
Taky. Jenomže tihle sluníčkoví mi zase zajímavý nepřijdou, aspoň ne v tomhle klubu.
Jde o to, že na názory, který zhruba spadají do kategorie z názvu klubu, žádná definice není. Termíny jako "kulturní relativismus" nebo "multikulturalimus" jsou celkem složitý a já třeba spoustu názorů, které bych jako echt multikulturalista asi mít měl, nemám. "Politická korektnost" byl původně "levičáckej" sebeironickej termín, pak se ho chytli normální xenofobové a dneska už má díky tomu u některých lidí zase dobrej zvuk.
Co je pseudohumanismus nevím, ale máme tu i klub "Rasismus a pseudo-humanistický anti-rasismus", no, a jestli je anti-rasismus pseudohumanistický, tak klidně pseudohumanista budu.
I tvrzení, že "nic nevíme, proto nemá cenu se ptát vědy" může být dogmatem.

Každopádně jsem netvrdil, že musí být splněny všechny podmínky. Jedna stačí pro zařazení do skupiny sluníčkovitých.
a ještě tedy musím doplnit, proč jsou vlastně sluníčkoví:

protože si, při tom všem, o sobě myslí, že jsou ti dobří, hodní, že jsou hrdinové. A to je na celé věci nejstrašidelnější.
Ta dogmata jsi v závěru té definice téměř vyloučil, ne? Ať už jsi teda definoval cokoliv. Pakliže vůbec nic nevíme a všechny názory mají stejnou hodnotu, kde je prostor pro nějaká dogmata.
Ale pokud tu Japok nezaložil nějakou verzi svého osobního pekla, tak tohle asi nemyslel. Já si přinesu popcorn a počkám, jestli rozkryje, co vlastně chtěl.
No tak on Havel imho nic o humanitárním bombardování neřekl. Já to beru tak, že zajímavej je ten Havel předtím a Havel divadelník a jinak ho radši neposlouchám, abych nemusel prokousnout polštář trapnosti.
zkráceně - jde o typ náboženství, předpokládá určitá dogmata, o kterých se nesmí diskutovat, rozhodování není založeno na demokratickém procesu.
Já rozumím tomu, proč je to servírováno v sebeironickém balení, ale podívejme se na marxisty, který maj aspoň koule se natvrdo postavit za to, co jsou. Potom není divu, že se tu můžu roztahovat kdejakej nácek a xenofob, když se korektní člověk bojí z přílišné korektnosti říct, že je korektní.
Abychom náhodou nějaké nácky neutlačovali tím, že si dovolujeme vyjevit své postoje, že.

Já jsem jako puberťačka hltala Havlovy eseje z osmdesátejch let s nadšením a spousta mi toho z tý doby zůstalo. To byl ovšem krapet jinej Havel, ještě před humanitárním bombardováním a boji proti superměrketům (a koneckonců i před pravdoláskou). Kdyby se Havel mohl rozdělit na "Havla předtím" a "Havla potom", klidně tu o sobě prohlásím, že jsem havlovec(předtím). Samozřejmě i proto, že fakt, že mě konzervativci, libertariáni, monarchisti a jiný bílý heterosexuálové ve zbrani pošlou do piči, už mě nerozhodí, a málokdo mě tu zná a ví, kde bydlim.
Já taky zatím moc nevím, o čem tenhle klub bude. Nějaké definice budou asi třeba.

Pro mě jsou sluníčkoví lidé takoví, kteří spadají do skupin:

- mají názory typu "budeme všichni na sebe hodní a nebudeme jít maso a tím se všechno zlo na světě vyřeší. Gaia forever"

- říkají: "já si myslím, že svět musí fungovat tak a tak (tihle lidé smějí druhým dělat to a to, protože je to jejich kultura a mě se to líbí / tihle lidé nesmějí dělat to a to, protože se mi to nelíbí ) a proto uděláme zákony a vyhlášky a všechny, kdo nesouhlasí k tomu donutíme a to ne na základě všeobecných voleb.

- technika přinesla světu jen samé zlo, musíme se vrátit do starých dobrých časů, kdy jsme žili s přírodou, fuj stroje, fuj auta, pls zpátky na stromy. Člověk není důležitejší než zvířata!!!

- matematika? fyzikální zákony? příčina a následek? logika? - kdo jsi, abys mi říkal, co je pravda a co ne? Všechny názory mají stejnou hodnotu!!! (aka Všechno je možné, Vždyť vůbec nic nevíme, Jsou věci mezi nebem, a zemí...)
 
TCO dělá třicet let bankovní  aplikace v Javě.
Popravde to vidim tak jak pise hnusacka. Moc ironie, moc; preklapi se na druhou stranu, zacina ?nehysterie?
Ale nemusim chapat vsechno, nejsme v monarchii, tam to celkem zapada.
A ti v té sluníčkové verzi to nepoberou taky.
Obávám se, že už teď se tu poměrně důkladně vyjevilo, že kdokoliv kromě sebeironického korektního pseudohumanisty nepochopí a nebude chtít pochopit, že korektnímu pseudohumanistovi nic jinýho než ta sebeironie nezbejvá.

Ještě přemýšlím, co do záhlaví, ale u tohohle by asi smysl lidí pro ironii dostal zabrat Photobucket
 
to bych taky rád věděl.
No, tenhle klub by měl být něco jako taková Gay Pride pro nás sluníčkové. Po tom, co se toho slova chytli lidi jako Jerome nebo Mastodont ho totiž už neumím vnímat negativně.
Reakce na | Vlákno  
stephend. Let me start again.  In 1935...
Tož z mojeho vlastního fejsbuku:
Právě jsem obsloužil milou mladou slečnu, která po dokončení transakce pronesla "danke schön". Odpověděl jsem v rámci humoru (a abych neztratil tvář, jistě) "bitte sehr", ona ve mně spatřila spřízněnou duši, pravice jí vyletěla vzhůru a na následné "všechny je pěkně vyhajlovat, negry zasraný, žejo" jsem skutečně nebyl připraven...

To už teď jako bude pořád?
 
TCO dělá třicet let bankovní  aplikace v Javě.
Esli je to pravda, nemela bys o tom cist, ale vykladat z vlastni zkusenosti, jinak je to houby nadsamec.
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
ale teda teď jsem někde četla, že je to pěknej kaňour!
Reakce na | Vlákno  
TCO dělá třicet let bankovní  aplikace v Javě.
Rozhodne to nejsou lidi, co zbiraj slunecka sedmitecne. S tim sem neuspel.

Definice vyctem z jednoprvkove mnoziny:
Slunickovy clovek je pan Havel, ktery je moc do pravdy a lasky a humanitniho bombardovani.
aquarius0 A den of stinking evil. Cover your nose  
Ja chápem čo znamená pseudohumanistický a občas sa toto označenie hodí (napr. na posledný Šulíkov film) ale neviem kto sú to tí slniečkoví ľudkovia.