Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT.

Také mi vyhnalo slzy do očí...
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Pavel Kosatík v Českém snění popisuje hezkou příhodu ze zrodu první republiky:

Co jediné chybělo, byl bitevní nebo hrdinský patos - avšak jen do chvíle, kdy si na rohu Štěpánské ulice a Václavského náměstí kdosi všiml muže, jenž prý vypadal jako žid.

(...)

Podobně i muž na rohu Václavského náměstí se zachránil, až když zoufale zvolal: "Lidičky nebijte mne, já nejsem žid, já jsem Karel Hašler." Nakladatel Otakar Štorch-Marien, který to popsal v pamětech, zachytil, i co následovalo: pomstychtivý dav se jako mávnutím kouzelného proutku proměnil v dav provolávající populárnímu písničkáři a kabaretiérovi slávu, vzal ho na ramena a donesl v čele průvodu až k Národnímu divadlu. Tam Hašler vystoupil na balkon a zarecitoval před davem patetickou báseň, jež vehnala shromážděným slzy do očí.
 
To už přišel čas banovat židy?
 
Istral Beeee! 
Kakao zdraží, děti co do teď měly práci začnou chcípat hlady. Olé.
 
Istral Beeee! 
Jako největší světový konzument čokolády a sídlo mnoha jejich klíčových producentů musí EU přispět k tomu, že k její výrobě nebudou zneužívány děti, říkají poslanci ve středu schváleném usnesení. Parlament vyslovil souhlas s novou Mezinárodní dohodou o kakau, týkající se produkce a obchodu, zároveň však upozornil na problém dětské práce na kakaových polích. "Hrozivé počty dětí jsou zapojeny do nebezpečných činností na kakaových polích. Nová Mezinárodní dohoda o kakau nám umožní lépe tomuto problému čelit, ale je třeba učinit více. Všichni politici a zúčastněné strany podílející se na výrobě kakaa musí dostát svým povinnostem a vymýtit dětskou práci z kakaové výroby," řekl zpravodaj Vital Moreira (S&D, PT) v rozpravě s komisařem pro rozvoj Andrisem Piebalgsem.
 
v knize Muž Mojžíš a monoteismus (1939) položil Sigmund Freud na psychoanalytické lehátko židovský národ - v pasážích věnovaných židovské mentalitě a víře ve vlastní výjimečnost svůj lid nijak nešetřil. na základě neotřelého výkladu historie analyzuje judaismus jako vytříbené špatné svědomí kombinované s pocity výlučnosti. v jistém smyslu zopakoval některé výtky, které v té době bylo možné číst i v dílech mnohem méně vědeckých.
a děkuji vám za sluníčkovou lekci :-)
 
chajim To je taková pitomost, že by se na to an  Talmud česky
A nechápat koncept vyvoleného národa, ale otírat se o něj, je poněkud...idiotský. Chcípni, píčo.
tapeworm má nejsladší  dick
ne, už to dělat nebudu.
 
Istral Beeee! 
Dyk to mají písemně, že jsou vyvolený národ :)
zlá zlá. reagovala jsem na japoka - zmiňoval masaryka, který byl prezidentem do 1935 - "Po roce 1918 české Židy zachránila snad jen bizarní skutečnost... ty jsi zmiňoval Bezruče (1867-1958)...
tigr_papirosowy  
Ona se snaží si pouze zachovat tvář, a nechápe, že úplně nejjednodušší by bylo si prostě přiznat, že mnozí národovci v tom 19. století byli opravdu hloupí.
tapeworm má nejsladší  dick
ergo je mama miia naprosto tupá, slepá, nebo zlá.
tapeworm má nejsladší  dick
bože, tohle až bolí. nedovedeš pochopit, že PŘED rokem 1918, tedy v době o které se třeba v tom článku píše (a jak je pro každého, kdo není úplný idot patrné i z japokova úryvku), tady žádný klaus mann neimigroval? a i do těch čech před rokem 1918 by po roce 1933 z německa migroval jakýkoli žid hned třikrát.
tigr_papirosowy  
Tedy dávno po popisovaných událostech.
tigr_papirosowy  
Což bylo po roce 1933.
klaus mann musel být šílenec, když před antisemitismem emigroval do čech
tapeworm má nejsladší  dick
projel jsem si teď ty nedávné posty, když přečteme mm jako mamamiia, dává to taky smysl.
tapeworm má nejsladší  dick
kolik židů tomu ale věří, že. to je podobná generalizace, jako kdybych předpokládal, že uctíváš peruna, protože jsi češka.
Nevím, ale já jsem třeba napsal dlouhej text, ve kterém jsem se pomocí různých příměrů snažil MamaMiie vysvětlit, jak neuvěřitelně je tupá.
Pak jsem ho smazal.
myslím, že na antisemitismu mají podíl i samotní židé - pokládat se za vyvolený národ je poněkud... výstřední.