Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT.

tapeworm má nejsladší  dick
není třeba "zvláštní poradní orgán" něco jako regionální mutace adenauerovy ceny? můžu být taky poradce osn?
tapeworm má nejsladší  dick
„Nechceme cenzuru ani pálení knih, ale jasné uznání, že obsah Božské komedie je rasistický, antiislámský a antisemitský. Umění nemůže stát nad jakoukoliv kritickou úvahou,“

myslím, že jim jde stejně jen o to, aby k tomu byl nějaký komentář. osobně mi to přijde nadbytečné, ale dejme tomu, že většina lidí jsou hlupáci.
 
tigr_papirosowy  
"Tvrdí to členové organizace Gherush92, jež má status zvláštního poradního orgánu Ekonomické a sociální rady OSN." - mrdka to rozjela ve velkém stylu.
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Dobrý. Nejjednodušší by bylo zakázat všechny knihy, které někomu vadí. Samozřejmě s výjimkou Koránu, Bible a dalších podobných zjevených slov, které mohou nelíbit a vadit jen homlkovským primitivům, neschopným docenit jejich krásu, zejména v originálním znění bez titulků.
popcorp Zfetovaný židovský  negr
mezi "experty OSN" patří i australský spolek lesbických lékařek, takže reformy výuky klasické literatury bych se nebál...
popcorp Zfetovaný židovský  negr
nějaká ta MM...
 
bigvilik Part-Time   Guru
Takhle to mívali v Africe. Když moje bývalá poslala své sestře fotky z Londýna, z hogo fogo večeře se seafoodem, ségra jí zděšeně napsala, jestli vážně nemá na maso. Být viděn při jídle toho, co moře vyplavilo se tam považovalo za ekvivalent vybírání popelnic.
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
(A teď všichni pózisti dostanou osypky. Takže oprava pro blbé - "důkladný výzkum taky ne").
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Nepřu se :) Já tyhle hnusy z moře háži všechny do jednoho pytle, takže nějaký zevrubný výzkum nedělám.
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
Aha, já jen že kalamáry byly považovány za jídlo skoro vždy, i když jen pro chudé.
Cichlasoma  
(Tady http://www.ajic.mb.ca/volumel/chapter13.html je hlavně k současný situaci taky něco.)
To mi připomělo, že k tomu esově seznamu nešťastných inovací by se dali připočítat banky na Komorských ostrovech, podle Ottenheimera. Než je tam Francouzi zavedli, investovali se všechny prachy do věna, takže chlap si musel půjčovat od žen/y. To se na vzájemném respektu taky dost odrazilo.
On je to poměrně velkej rozdíl. My bysme asi taky neradi podlehli evolučnímu boji třeba zrovna s Klingonama.
Cichlasoma  
( http://www.lurj.org/article.php/vol1n1/running.xml (něco z toho jsem četl i jinde, ale možná je to celkově úlet, co já vím).)
 
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Čili odhaduji, že nehierarchické společnosti podlehly ve své většině evolučnímu boji :) Ale jinak tedy to asi není velký rozdíl nás, zkrátka silnější pes...
Ženy na tom byly, v případech o kterých jsem četl něco víc, hodně blbě. Teda pokud nebyli pod ochranou bráchů nebo už neměli syny a zetě. Ale jinak těžce nehierarchické společnosti existovaly, což byl často problém, protože donutit vesnici k něčemu kolektivnímu bylo skoro nemožný.
Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Jo tohle! :)

A je to tam fakt tak úžasné? Člověk si v takovém přírodním kmenu může fakt dělat, co chce? Nemusí nikoho poslouchat? Může si postavit chýši kdy a kde se mu zamane? Může si ženská rozhodnout, že nebude mít děti/sex? V tom příběhu s těmi kamennými sekerami vs. železné zdarma popisují, že majitelé seker byli starší a vážení a uplatňovali díky tomu nějakou svou autoritu - tedy společnost soudím měli stejně hierarchickou jako my...

Tander Lee Freedom of expression is the freedom   to offend
Říkal to nějaký starý mořský vlk v rámci toho, jak je moře exploatováno - přesně to bylo tak, že "se dnes jedí i věci vylovené z moře, které se dřív házeli zpět" a mám dojem, že kalmáry byly jedním z příkladů. Vztahovalo se to k době, kterou si nemůžeš pamatovat :)
Žádné daně, žádné dluhy, žádná politika, žádní šéfové ani policie, relativně málo práce a většinou s rodinou na čerstvým vzduchu, drogy legální a úplně zdarma. Ono to teda dost záleželo na místě a okolnostech, ale pořád to mělo třeba k ocsově vysněné anarchii mnohem blíž než naše demototalita.
J_H_ Our gathra, who cradgies in the manyak-n 
Kde přesmě kalamáry byly žrádlem pro psy?