Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT.

Proč mám pocit, že i kdybych byl v tý top 5, byl bych jedinej, kterýmu bys to vyčítal nahlas?
Já myslím, že pokud jde o rasismus nebo třeba současnej přístup médií (ta aféra s palamentníma listama je jen špička ledovce a je to imho čímdál větší průser) máme oba dva velmi podobný názory. Stejně hledáš něco, co bys mohl sluníčkovým omlátit o hlavu. Ale když někdo postne do KkA něco, co by ti imho mělo vadit víc, tak to většinou přejdeš bez poznámky. Levičáky a euhujery tam křižují celkem pravidelně, ale když tam přijde Eudoxus s nějakou roztomilou genocidní náladou nebo Jerome Heretic s nejnovějším nápadem na deratizaci republiky, je ticho po pěšině.
Takže já mám dojem, že smpkp budou až na pár černých ovcí asi přeci jenom nějaký diskuzně pacifičtější.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
(A už jsem pryč.)
 
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Nejde vůbec o křivdu (na to jsem příliš splachovací), spíš o nalezení typických diskuzních schémat. Škoda, že už tady není Exar Kůň, ten měl tu diskuzní etiku v teoretické rovině rozpracovanou mnohem lépe. Vnímání agresivity v diskuzích je samozřejmě ryze subjektivní věc, čili, má-li pro tebe můj názor nějakou relevanci, v diskuzích se podle mého názoru často chováš velmi agresivně, na okounu bych tě zařadil někam do "top five". Ale klidně můžeš dávat vinu zrcadlu.
Každopádně křivdy z jiných klubů sem snad už nepatří vůbec. V téhle fázi si myslím, že i Tander Lee by možná ocenil, kdybych mu v zájmu vzájemného přátelství a duševní rovnováhy nás obou dal ban (opačně by to bohužel nemělo smysl)
 
Upřímně, nemyslím si, že bych se choval nějak zvlášť agresivně. Možná bys měl zkusit najít tu životní rovnováhu nejdřív sám.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Diskuzi "střílet nebo plynovat" jsem nějak minul. A tu o tech statných junácích vs. odporných kreaturách asi taky. A asi by mě to nenasralo, jen bych si pomyslel něco o debilech. Nicméně, když jsem mluvil o nasranosti, tak jsem měl konkrétně vybavil to, co jsi ty se sarnegatem (ale to není sluníčkář) předváděli v Ekologii na téma vodní stopa minulý týden. Nevšiml jsem si, že by tam šlo o nějaké rasové či podobně nahnědlé otázky a stejně jsi se choval velmi agresivně, jak kdybys byl autorem konceptu a ne jen ad hoc obhájce napadaného ekologa.
Víš Tander Lee, jsetli ta tvoje životní rovnováha je schopnost proplouvat diskuzí o tom, jestli radši střílet nebo plynovat a jací jsme to Čechové statní junáci a všichni ostatní odporný kreatury, bez toho, aby tě to aspoň trochu nenasralo, s názorama schovanýma pro sebe abys náhodou nerušil sociální smír, hele, já si svou zastydlou pubertu radši nechám.
Nic ve zlým, ale jestli ty jseš ta alternativa v životní rovnováze, vyměnil bych akorát jednoduchej přímočarej hejt za přátelský trolování, místo nácků co nesnáším, bych se hádal se smpkp, i když ani pořádně nevím, s čím bych měl nesouhlasit, je to jednoduchý a člověk neriskuje žádnou tuhle životní nerovnováhu.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Možná se dfensové liší od smpkpéček jako náckové od komoušů. Proto ta vzájemná nevraživost.
notorius  
No nevím, ale tu permanentní nasranost cítím spíš z dfensů a spol.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Aha, tak to jsem byl blízko - včera jsem učinil závěr, že hlavním rysem smpkpéček je permanentní nasranost, verbální agresivita a rychlé deklasování názorových odpůrců.

Takže vlastně, když smpkpéčko dospěje a nejde životní rovnováhu, tak přestane být smpkpéčkem. Být starý smpkpéčko je vlastně jako mít zastydlou pubertu. OK. Tak aspoň něco máme jasný. :)

Ok (a sorry), tak pro začátek, téma "nebezpečná symbolika" nebo "zvýhodňování krajní pravice na úkor krajní levice" považuju za vyčerpaný. Jak ukazuje senátor Doubrava, donedávna člen KSČM a současná celebrita pro všechny dobré nácky, rozdíl mezi pravicí a levicí je aspoň pro tenhle klub zcela nepodstatnej.

S definicí pseudohumanismu ti asi moc neporadím, já to slovo nevymyslel. Co takhle "člověk, který nesnáší xenofobní plky a nestydí se to dávat najevo"? Zkus svý názory na rasismus projevovat trochu nasraněji a uvidíš, že z tebe budou dělat pseudohumanistu taky.
TCO Nemichej polyetylen  s polyuteranem!
Slusny clovek to sam pozna, neslusnemu mu to ad hoc sdeli moderator.
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Tak až ti bude lépe, tak bys mohl vymezit povolená, nepovolená, zakázaná, idiotská, související, mimoběžná, pravdivá, nepravdivá, libá a nelibá témata. Případně definovat pseudohumanismus.
Dobře tak se dohodenm, že tu diskuzi už doplňovat nebudem, protože já fakt nevím o ničem, co by k tomu mohla jedna nebo druhá strana ještě říct. Já jenom vím, že se mi ze zbytečnosti a vohovnóznosti týhle diskuze dělá fyzicky špatně, i když to je možná proto, že jsem nachlazenej a nevyspalej.

Zajímalo by mě, jestli to má nějaký smpkp stejně
Jan.S.Harold Если книг читать не будешь  скоро грамоту забудешь
Nevidím v tom analogii... Nebo možná jen celkem dobře znám ty zoufalce a jejich oběti...
Tander Lee Si tacuisses, philosophus mansisses. 
Téma klubu neznám, protože nebylo vymezeno. Myslel jsem, že otázka "dvojího metru" sem patří. A nebezpečná symbolika taky. Ale jinak to nebyl k diskuze, jen na doplnění té nedávné diskuze.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
povolná tatarka = tatarka ve skle, jejíž víčko lze uvolnit rukou bez ponižujícího páčení tupým nožem
Nechceš si na to založit jinej klub? Pokud pominu nedávnou debatu o tom, v čem je podle mě přeci jen rozdíl mezi rasismem a komunismem, tak to vlastně nemá s tématem klubu nic společnýho.
tigr_papirosowy  
Za "romofašistický web" v komentářích dík.