Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Photobucket
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory

tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  lock her up!
České výzkumné instituce chtějí pomáhat zahraničním vědcům, které zasáhl postih Donalda Trumpa zakazující vstup občanům sedmi zemí na území USA. Prostory pro bádání i práci jim nabízí brněnský Středoevropský technologický institut (CEITEC) nebo někteří odborníci Akademie věd. Připojili se tak k iniciativě Evropské organizace molekulární biologie, která v reakci na kontroverzní příkaz zveřejnila Vědecký list solidarity. Odborníci tam uveřejňují konkrétní nabídky pomoci pro kolegy, které Trumpův dekret omezuje ve výzkumu.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesti-vedci-reaguji-na-trumpuv-protimuslimsky-dekret-kolegum/r~8f36f600f51f11e6bc17002590604f2e/
 
mum What a Horrible Night  to Have a Curse
Aha, tak to jo. Ja uz se lekl, ze je to nejaka dcera reditele Lidlu nebo jina pindulina, nedej bozi ze fotograf nema vkus a soudnost, ale svet je v poradku.
Tander Lee  
Podprahová snaha srážet oblibu bílé rasy.
mum What a Horrible Night  to Have a Curse
Proc ma ta blondyna tak hnusny oboci?
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Už účinkuje!
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
Dělaj si prdel z mexickejch úzkejch knírků, děs.
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
tudletu kurva dirty sanchez propagandu nám tady ti židi tlačit jako nebudou, doprdele už
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  lock her up!
 
igi mors ontologica  -
Metoda cukru a bice je ucinnejsi, nez metoda pouze cukru. Smradlavej hnusnej bezdak, co se za rok uchlasta, je ten bic na prekariat. "Jeste mas kam klesnout, tak drz hudu a soupej nohama."
Kdyz odstranich chudobu a o todle vsechno prijdes, budes muset lidem nabidnout dustojnejsi podminky.
Yeti Kapela "Hovada" vydala svůj nový singl   "Aby ses neposrala"
To jako fakt?
Reakce na | Vlákno  
o128 Svět je založen na paradoxu 
Na jednu stranu to tak to má být. Pravda má takto nečernobíle působit.
Na druhou stranu by tě to nemělo zneklidňovat. Takže asi i polemizuju.
Tander Lee  
Vůbec nerozumím, jestli se mnou souhlasíš, doplňuješ mě, nebo se mnou polemizuješ.
o128 Svět je založen na paradoxu 
mě to zneklidňuje spíš jako příklad pozvolna se rozkládajícího státu,

To je to o co tu aktuálně jde. Vnutit lidem tuto myšlenku. A účinné je neříci ji přímo, ten poslední myšlenkový pochod nechat na konzumentovy této propagandy. Jeho "jistota" bude podepřena něčím co si člověk obecně těžko přiznává. Pocitem vlastní úspěšnosti mít vlastní kvalitní názor.

V době konjunktury 60' 70' 80' let byl problém motivovat dělníka k práci. Tedy přesčasy a více směn než ranní. I když měl plat 2500 DM (v 80') na živobytí mu stačilo 500.- měsíčně. Pokud bydlel ve vlastním domku, už na tom více peněz nic nezměnilo. Dát mu méně bylo jediné řešení. Pokud bylo dělníků málo, změnil zaměstnavatele a snížení mzdy nefungovalo. Proto se začalo se zaměstnáváním cizinců ve větší míře.

O žádných neomarxistech nikdo nemluvil, a kdyby, byl by směšný. Ovšem když to ztratilo smysl, a posléze se to i vymklo kontrole, hle fackovací panák je na světě. Protože oslí můstky fungují, muže za to ten, kdo se jich zastává, kdo má sociální cítění, atd., atp..

igi mors ontologica  -
Pokud chces zamestnavat lidi za maly plat, hodi se ti, pokud muzes ukazat na lidi, kteri se maji jeste vyrazne hur. Tedy existuje nenulovy ekonomicky tlak na to nevyresit problem chudoby.
Tander Lee  
Ne. Jen mám pocit, že výsledky charitativní práce na poli odstraňování chudoby jsou různorodé. Navíc mi není zcela jasné, proč u nás vlastně nějaký problém chudoby existuje - jsme bohatý stát a i k těm "dole" by z toho bohatství mělo být přerozděleno dost na to, aby ve faktické chudobě nikdo nežil. (Něco jiného je třeba Člověk v tísni, který působí na území dysfunkčních států, tam to chápu.)

Takže mě to zneklidňuje spíš jako příklad pozvolna se rozkládajícího státu, než že bych měl nějaké výhrady k činnosti a existenci neziskovek a charit obecně (naopak, dokonce jim občas i přispěji, když mi v tom zrovna nezabrání třeba ministerstvo financí nebo jiná katastrofa).

J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Ale dost už. Rozhodl jsem se nominovat slovo NEOMARXISTA za Slovo roku. Popularita tohoto slova roste jak Trumpovy ruce a zdrcující dopad Institutu VK na světový vývoj.
 
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Máš pocit, že se neziskovky nezabývají případy z rodin, které bychom nazvali bílé?
o128 Svět je založen na paradoxu 
...to poslední....

Nevěřim
o128 Svět je založen na paradoxu 
Proč?
Pravděpodobně by jim to ti mnou zmínění rozpitvávali "do zblbnutí".
no... neziskovky si protlačily výjimku v zákoně - nemusí smlouvy zveřejňovat v registru, i pokud hospodaří s veřenými prostředky.