Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

japok,
tapewormReklamaMonarchisti, libertariáni a marxisti svůj klub už mají, je čas pro nás, sluníčkově multikulti politickokorektně pseudohumanistické.
Název možná je trochu zavádějící, ale zvyknete si.
Multikulti pseudohumanista vylézá ze své nory
PŘÍSPĚVKY NEJDE MAZAT. DEAL WITH IT.

Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
 
o128 Svět je založen na paradoxu 
V ČR by dnes mohlo být o několik fabrik více. Někdo by rád vyší platy, nekdo jiný by rád stejný platy a vyšší zisky. To je ten skutečný rozpor. Vlastně je to logické.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  jasná volba lidu
Pár dnů před volbami vypukla mezi největšími vládními stranami ČSSD a ANO válka o pracovníky z ciziny. Ministr financí Ivan Pilný (ANO) předložil vládě dokument, podle něhož by ČR potřebovala postupně přijmout až 200 tisíc cizinců na práci.

https://www.novinky.cz/domaci/451947-cesko-ma-prijmout-200-tisic-cizincu-na-praci-navrhl-pilny-nebezpecne-odmitl-to-zaoralek.html
 
Tak proti tomuhle je argument Hitlerem intelektuální Matterhorn. Nejvíc mě teda zaráží, že zrovna tohle stálo Masťovi za prolomení ticha.
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  jasná volba lidu
...:-)
Takže je to všude stejné...Londýn nebo Praha..:-)
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  jasná volba lidu
Dřív se Češi i usmáli, teď je to jiné. Stává se mi, že když jdu třeba do obchodu mimo naši vesnici, kde mě každý zná, tak se na mě lidi dívají podezíravě. Cítím na sobě pohledy, jestli náhodou nejsem terorista a nechci se mezi nimi odpálit. A pořád se mě někdo ptá, jestli jsem muslim.

Co odpovídáte?

Že jsem. A občas dodám, že jsem jako muslim absolvoval bojové mise s českými vojáky proti Tálibánu a pro bezpečnost této země jsem toho – myslím - udělal víc než pan Okamura. Politikům se podařilo Čechy dokonale zblbnout. Jsou nenávistí proti muslimům zmasírovaní.

https://www.respekt.cz/spolecnost/cesi-se-na-me-divaji-jestli-se-mezi-nimi-nechci-odpalit
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  jasná volba lidu
Mastoblb žije ve fantasy světě, za přiznání děkujeme.
 
Mám zakoupeno.
Dějiny jsou dovršeny (dovlšány?), Vondruška dopíše zbytek, já si jdu do diplomu zabalit vlašák.
ahura_mazda Čisté mufše, čisté 
:)
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Jaroslav Cerman
3 hod ·

Protože z úžasných myšlenek pana Vondrušky se zamotá hlava nejednomu člověku, který buď její obsah nespláchl se vším všudy do hajzlu nebo odolal tomu silnému pnutí zarazit si ji jako špunt do prdele, je potřeba si udělat jasno.

Byl horší Brusel nebo Řím? Vzpamatujeme se vůbec někdy z pádu Říma? Byla církev zlá a byl papež něco jako Lex Luthor? Kdy se nám i Tanzánie omluví za Bílou horu a Mnichov? Kde se tady ksakru vzalo tolik tmavých lidí? Umí vlastně Leonardo di Caprio doopravdy něco jiného než křičet?

Proto představuji DĚJINY PRO IDIOTY.

PRAVĚK
Lidi nepřemýšleli nad ničím jiným než jak přežít do dalšího zkurveného dne. Všechny dny byly pondělí. Na světě ještě nebylo jádro, palné zbraně a automobily, takže ještě neexistovala konzervativní pravice. Naštěstí, protože jinak bychom se tady zasekli na furt. Z určitého úhlu pohledu poslední moment v historii, kdy lidi mohli zažít nefalšovaný pocit štěstí. Vznikla móda.

STAROVĚK
Začátek průseru. Lidi začali nosit sandály a sdružovat se do velkých měst. Města vznikla tak, že se někdo nastěhoval k někomu a pak se tam nastěhovali další lidi. Ve volném čase dávali kameny na sebe. Tento imbecilní trend trvá dodnes.
Furt nebylo jádro, palné zbraně a auta, ale už byly vozy a koně, takže privilegovaná vrstva idiotů pomalu začala zapouštět kořeny. V Římě se jim říkalo equites, což znamená jezdec. Jinde se jim říkalo "idioti".
Lidi často největšímu idiotovi s koněm dali na hlavu korunu a říkali mu ironicky "král". Bohužel se tenhle vtípek úplně vymknul kontrole a zase se z něj stal trend.

Někteří zkoušeli republiky se senátem, ale to nestojí za řeč. Vznikl Řím, nejlepší věc na světě. Platidlem byl olivový olej.

PÁD ŘÍMA
Největší katastrofa dějin. Lidi bloudili po světě jen tak a plakali a plakali a plakali. Nastalo brutální období sebevražd, který přežili jen křesťani, protože ty to maj zakázáný. Všude najednou byli Němci. Zhruba někdy v této době se narodil pan Vondruška.
Lidi přestali nosit sandály. Furt žádný jádro a palný zbraně. Mizí vozy a zůstávají jen koně. Všichni se snaží Němcům vysvětlit, že s těmi králi to byl jen vtip. Němci nemají smysl pro humor, takže to nechápou.

(RANÝ) STŘEDOVĚK
Prostřední díl je vždy nejlepší a tohle období to má přímo v názvu. Lidi se oblíkali do plechovek aby mohli mlátit jiný lidi v plechovkách. Hlavním uspořádáním společnosti byl freudalismus. Jeho princip spočíval v tom, že lidi co měli hodně peněz a moci šukali hlavně mezi sebou v rodine, aby byli lepší než chudobědi. Ti dřeli na poli. Občas přišel debil v plechovce a trochu do nich píchal mečem. Ale jen ze srandy, hehe. Vtip s králema už dávno nebyl vtipnej, ale všichni ho furt dělali. Nejoblíbenější hrou lidí byl hod podkovy na tyč, což o té době vlastně říká všechno.

Vznikl Islám, ale na ten je tu odborník každý.

VRCHOLNÝ STŘEDOVĚK
Těžko říct.

POZDNÍ STŘEDOVĚK
Máme první kvér, yesssssss!

RENESANCE A RANÝ NOVOVĚK
Italští homosexuálové začínají dělat sochy a obrazy nahých mužů. Lidi sentimentálně vzpomínají na Řím. Někdo vymyslel knihtisk, takže díky tomu si dnes například můžete číst knihy od pana Okamury nebo komiksy Jirky Krále. Na mě nekoukejte, já tam nebyl, nemůžu za to. Kdybych tam byl, tak tu hovadinu rozmlátím kladivem a ty, co o tom něco věděli, bych pronásledoval až na konec světa.

Když jsme u konce světa, objevila se taky Amerika. Sbohem, indiáni. Jo a máme už lepší kvéry. Mnohem lepší kvéry. Teď ještě to auto.

NOVOVĚK
Lidi začali chodit po polích v uniformách a střílet po sobě kvérama. Sedláci se jim smějí. Sedláky přejde smích když musí taky. Bohatý lidi nosí divný punčocháče.
Někoho napadne, že lidi mají nějaká práva a že si jsou rovni. Absurdní. Vynalezena láska a sex s láskou. Nesmysl. Konzervativní pravice proti těmto věcem bude bojovat dalších 200 let.
Vrchol bílého člověka. V Egyptě se nachází mumie Vondrušky, která ožívá. Brrr. Zavádějí se masivně stroje, takže vzniká skupina emocionálně nestabilních technofetišistů. Už se vám stýská po Římě?

MODERNÍ VĚK
Hitler. Brusel. Stalin. Mao. Masaryk. Mnichov. Zrada za zradou.
Ale to všechno je jedno. Máme jádro a auta. Konečně.
Lidi zažívají největší rozkvět v dějinách, ale sentimentálně vzpomínají na minulá období. Je to stejné jako když u 7. řady seriálu část fanoušků vzpomíná na to, že první série byly lepší. Sice si je nepamatují, ale nevadí. Vtip s králi je zas vtipný, ale z druhé strany. Vynalezeni gayové.
Rusové jsou první ve vesmíru, Američané přistávají na Měsíci. Lid se však nenechá oklamat a ví, že tyhle hovadiny slávu Říma nezastíní. Hodně lidí si všímá, že existují čmoudi bez řetězů kolem krku a nelíbí se jim to. Pan Vondruška začíná vydávat své knihy. Konec je blízko.

Konec je blízko. Konec je blízko. Konec je blízko.
 
tigr_papirosowy Naše přání nejvroucnější  wir schaffen das
Je až s podivem, že zrušení nevolnictví někomu prospělo.
markoun fanda mrtvejch červů 
něco málo k tomu:

For him the important consideration isn’t the amount of revenue that migrants add but the effect of large-scale migration on things like trust and generosity in the host society. The issue is whether too much diversity — and he insists he’s talking about culture, not race — takes away our fellow feeling for each other. His broad conclusion is that migration does diminish levels of trust in the host society. Does that affect the indigenous poor more than the middle classes? ‘In the sense that the poor benefit most from generosity, which too much diversity undermines,’ he says, ‘yes.’

He doesn’t shy away from policy recommendations. One is that wealthy countries should be much less generous in their provision for family reunions for migrants; the freedom to bring spouses here only works for indigenous residents because it’s rarely used and it effectively limits the space available for other would-be migrants. Another is that we should be far more generous in admitting students, on the basis that they return and benefit their countries of origin. ‘It’s not just what they learn here; it’s the values they acquire,’ he says. He thinks there are fairly straightforward ways to ensure that the right is not abused: if universities were made financially liable for students who abscond, for instance. A third is that migrants should not be privileged ahead of others by making the decision to get on a boat to Lampedusa. ‘We have to make sure it’s not worth their while to put themselves in the hands of some criminal in Tunisia,’ he says.

https://www.spectator.co.uk/2013/11/the-man-who-broke-the-silence/
 
Nečetla a děkuji za upozornění.
o128 Svět je založen na paradoxu 
Taky ne
markoun fanda mrtvejch červů 
o128 Svět je založen na paradoxu 
Nicméně problém to neřeší, pouze odsunuje.