Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

O Okounovi

Spravují:

Case,
Trofozoit,
lspReklamaJak stylovat Okouna vlastním stylem:

Opera 12 - uložit styl jako CSS soubor na disk, pravým tlačítkem na Okouna vybrat Edit site preferences, záložka Display, do My style sheet cestu k souboru.

Opera 15+, Chrome, Vivaldi - stáhnout si addon/extenzi Stylish, vlést na okoun, kliknout na ikonu Stylish vpravo nahoře na liště, vybrat Manage installed styles, Write new style, do políčka nakopírovat celý obsah css souboru. Poté je ještě třeba pod polem s kódem v řádku Applies to kliknout na tlačítko Specify vedle textu Everything, následně zvolit možnost URLs on the domain a do prázdného políčka vedle zadat okoun.cz. Po vyplnění této sekce už jen stačí zaškrtnout v levé části obrazovky nahoře volbu Enabled (pokud už zaškrtnutá není) a konečně vše uložit kliknutím na Save.
(pokud styl začíná @-moz-document domain použít pro vložení textu import Mozilla formátu, doména se nastaví automaticky)

Firefox - alternativa 1 - stáhnout si extenzi Stylish, kliknout na ikonu na dolním levém rohu obrazovky, vybrat Write style > For www.okoun.cz... a mezi závorky { } vložit obsah css souboru a uložit
   alternativa 2 - pokud v podadresáři chrome vašeho Firefox profilu existuje soubor userContent.css, vložte (copy/paste) do něj obsah souboru se stylem (verze pro Firefox). Pokud ne, prostě soubor se stylem na stejné místo rovnou uložte (pod zmíněným jménem souboru!).

Safari pro Mac OS - stáhnout extenzi Stylish, klepnout na "S" ikonu na liště -> Manage -> Edit -> do CSS nakopirovat obsah staženého css souboru -> pojmenovat -> Applies to: URL Prefix a https://www.okoun.cz -> Add rule

IE 6.x a vyšší - uložit styl jako CSS soubor na disk, v IE zvolit menu Nástroje, Možnosti Internetu, na stránce Obecné dole zvolit Usnadnění, Formátovat dokumenty pomocí vlastních předloh se styly, vybrat soubor se stylem. Pozor - styl může ovlivnit i jiné stránky, nejen Okouna, a v současné době se s ním ve všech verzích IE chovají velice podivně ikonky na Okounu = jen pro odvážné (stejně jako celý IE)!

Styly:
Okoun Standard - styl co nejpodobnější původnímu stylu Standard pro Operu, Safari a IE, pro Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun Standard Bold - styl standard s tučnými odkazy v hlavičce a několika dalšími změnami pro Operu, Safari a IE, pro Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun ala-Classic (Trofo) - styl inspirovaný původním vzhledem Classic pro Operu 12, Pro Stylish (Chrome, Opera 15+, Firefox, Vivaldi) náhled 1, náhled 2
Okoun Kompost - styl, inspirovaný původním stylem Kompost pro Operu, pro Firefox, náhled 1, náhled 2 (nedoporučuji používat v IE)
Classic LCD (PIPBoy) - pro Firefox (momentálně nende), náhled 1, náhled 2
Modrý Okoun (PIPBoy) - pro Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun Black - styl Kompost bez ryby v hlavičce a s tučnými odkazy v ní pro Operu, pro Firefox, náhled 1, náhled 2 (nedoporučuji používat v IE)
Okoun Wide (Kdokoliv) - pouze úprava na roztažení příspěvků na celou šířku stránky pro Operu, pro Firefox, náhled bez úpravy, náhled s úpravou
Okoun Deep Blue - alternativní tmavě modrý styl pro Operu, pro Firefox, náhled 1, náhled 2, náhled 3 (nedoporučuji používat v IE)
Okoun DarkSilver Mageo (Lucifer) - Mageo stříbrný styl pro Firefox, náhled 1
Okoun MAGEO (BALCARENKO) - Mageo styl pro Firefox, Chrome, Operu, Safari, náhled 1, náhled 2, náhled 3
Okoun Black Orange v1.0 (Milford) - tmavý Cyberspace skin pro Chrome, Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun Lite (kostej3) - světlý jednoduchý skin náhled a odkaz pro Stylish


lucipher ¯\_(ツ)_/¯  
Dokopal jsem se k tomu nainstalovat do chromého AdBlock a oskinovat ho, nyní veliké dobro! Děkuji a klaním se!
 
Ahoj, splácal jsem si vzhled bez avatarů, barevných pozadí, takový trochu reddit. Třeba se někomu bude hodit: https://userstyles.org/styles/156912/okoun-white
 
kostej3 Mageoš 
bastl to sice je, ale s fungovnim neni problem, i na mobilu to vypada celkem pouzitelne, ale problem je Stylish a androidi Firefox, ktery je neskutecne pomaly.
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
S tímhle bastlením už se začínám ztrácet v tom, v čem všem to vlastně funguje, ale vem to čert ;)
 
ale to je pekne...
kostej3 Mageoš 
udelal jsem si vlastni skin, Okoun Lite
 
co v zahlavi?
No ja to prave odebral pote co to takhle zprasili, tak to zase pridam a basta. A nechat tam jen ten import.
 
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
OK, takže necháme v návodě jen Import a zbytek pryč? (já bohdá ten původní návod ani nepsala)
Všichni kromě tebe mají @moz-document domain stejně přímo v css pro FF.
No, ono pri copy - paste primo do daneho stylu (jako - mysleno do "editoru") tam ten prvni a posledni radek nesmi byt, s tim to nefunguje. ALE - funguje v editoru "import" v tomhle formatu, kdy si to samo orizne plus @moz-document domain si to doplni "plati pro:". Takze jsou dva mozne zpusoby...
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Nějaký finální návod pro Firefox, kterým bych mohla přepsat to v záhlaví by nebyl? IMHO se z css nemusí umazávat nic, a nic dopisovat, protože deklarace domény je právě v tom @-moz-document domain. V Chromu když se to přepne na Mozilla Formát, tak se to chová stejně. Ale možná to tak nefunguje, aktualizovat kvůli tomu FF se mi nechce, mám tu nějakou vykopávku, navíc je to v nejnovějším prý zas jinak (?)
<3 funguje
imho pro clasic copy/paste tohle: http://www.edgeoftheworld.cz/files/okoun/standard/userContent.css do nove upravovaneho stylu v Stylish (vsechny puvodni zapomene, DEBILOVE!), umaznout prvni a posledni radek, a zadat plati pro: domenu okoun.cz. Ulozit, reload okouna.
 
když já podle návodu hledal v záhlaví ten soubor "stylish.txt" a nenašel :(
To je tim ze ignorujete co tady pisu. A teda pak dat jeste definici pro co dany styl plati:
Prosím vás, jak je teď ten nový Firefox, jak tam dostanu žlutého okouna? Už dvakrát jsem z modrého zvracel.
Něco jsem dle návodu zkoušel (dát do toho adresáře ten styl nebo co) a nic.
Děkuji moc.
 
No ja s tim beham na facebook celkem dobre, sice asi nevyuzivam vsecky ty nadstandartni ficury ktere asi nabizi, ale bezne prohlizeni mi neblbne. Chvili bylo nasitani javascriptu na youtube neunosne pomale, ale posledni aktualizace to napravila.
Ben_Ash MAGEO vyhnanec 
Jako ten jsem používal předlouho a v posledku mi v něm lecos nedungovalo (facebok), tak jsem sklouzl k FF což ale nebyla žádná výhra
na palemoonu je zatim svet jeste v poradku
 
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
(OLOL smutník)