Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

O Okounovi

Spravují:

Case,
Trofozoit,
lspReklamaJak stylovat Okouna vlastním stylem:

Opera 12 - uložit styl jako CSS soubor na disk, pravým tlačítkem na Okouna vybrat Edit site preferences, záložka Display, do My style sheet cestu k souboru.

Opera 15+, Chrome, Vivaldi - stáhnout si addon/extenzi Stylish (nebo něco podobného), vlést na Okoun, kliknout na ikonu Stylish vpravo nahoře na liště, vybrat Manage installed styles, Write new style, do políčka nakopírovat celý obsah css souboru. Poté je ještě třeba pod polem s kódem v řádku Applies to kliknout na tlačítko Specify vedle textu Everything, následně zvolit možnost URLs on the domain a do prázdného políčka vedle zadat okoun.cz. Po vyplnění této sekce už jen stačí zaškrtnout v levé části obrazovky nahoře volbu Enabled (pokud už zaškrtnutá není) a konečně vše uložit kliknutím na Save.
(pokud styl začíná @-moz-document domain použít pro vložení textu import Mozilla formátu, doména se nastaví automaticky)

Firefox - alternativa 1 - stáhnout si extenzi Stylish (nebo něco podobného), kliknout na ikonu na dolním levém rohu obrazovky, vybrat Write style > For www.okoun.cz... a mezi závorky { } vložit obsah css souboru a uložit
   alternativa 2 - pokud v podadresáři chrome vašeho Firefox profilu existuje soubor userContent.css, vložte (copy/paste) do něj obsah souboru se stylem (verze pro Firefox). Pokud ne, prostě soubor se stylem na stejné místo rovnou uložte (pod zmíněným jménem souboru!).

Safari pro Mac OS - stáhnout extenzi Stylish (nebo něco podobného), klepnout na "S" ikonu na liště -> Manage -> Edit -> do CSS nakopirovat obsah staženého css souboru -> pojmenovat -> Applies to: URL Prefix a https://www.okoun.cz -> Add rule

IE 6.x a vyšší - uložit styl jako CSS soubor na disk, v IE zvolit menu Nástroje, Možnosti Internetu, na stránce Obecné dole zvolit Usnadnění, Formátovat dokumenty pomocí vlastních předloh se styly, vybrat soubor se stylem. Pozor - styl může ovlivnit i jiné stránky, nejen Okouna, a v současné době se s ním ve všech verzích IE chovají velice podivně ikonky na Okounu = jen pro odvážné (stejně jako celý IE)!

Styly:
Okoun Standard - styl co nejpodobnější původnímu stylu Standard pro Operu, Safari a IE, pro Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun Standard Bold - styl standard s tučnými odkazy v hlavičce a několika dalšími změnami pro Operu, Safari a IE, pro Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun ala-Classic (Trofo) - styl inspirovaný původním vzhledem Classic pro Operu 12, Pro Stylish (Chrome, Opera 15+, Firefox, Vivaldi) náhled 1, náhled 2
Okoun Kompost - styl, inspirovaný původním stylem Kompost pro Operu, pro Firefox, náhled 1, náhled 2 (nedoporučuji používat v IE)
Classic LCD (PIPBoy) - pro Firefox (momentálně nende), náhled 1, náhled 2
Modrý Okoun (PIPBoy) - pro Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun Black - styl Kompost bez ryby v hlavičce a s tučnými odkazy v ní pro Operu, pro Firefox, náhled 1, náhled 2 (nedoporučuji používat v IE)
Okoun Wide (Kdokoliv) - pouze úprava na roztažení příspěvků na celou šířku stránky pro Operu, pro Firefox, náhled bez úpravy, náhled s úpravou
Okoun Deep Blue - alternativní tmavě modrý styl pro Operu, pro Firefox, náhled 1, náhled 2, náhled 3 (nedoporučuji používat v IE)
Okoun DarkSilver Mageo (Lucifer) - Mageo stříbrný styl pro Firefox, náhled 1
Okoun MAGEO (BALCARENKO) - Mageo styl pro Firefox, Chrome, Operu, Safari, náhled 1, náhled 2, náhled 3
Okoun Black Orange v1.0 (Milford) - tmavý Cyberspace skin pro Chrome, Firefox, náhled 1, náhled 2
Okoun Lite (kostej3) - světlý jednoduchý skin náhled a odkaz pro Stylish


mno jo, je to jen pul stranky nazpatek :))
BALCARENKO  
Vítejte Mlhové. ;)
 
funguje normalne, i to vypada nemlich jak stylish kdysi. Jen jsem copy-paste co mam v stylish a vse OK.
Pro FF zde: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/styl-us/
 
koukam ze je i pro FF, zkusim...
kostej3 Pentelky a Rifle 
ve forech pro Chrome se na styly doporucuje pouzivat rozsireni Stylus, funguje to vicemene stejne a neprepina se to furt do "off"
 
Možná... zatím u něj ale nechal přepínátko, takže jsem stylish zase zapl... čekám, že tak do týdne chrome to přepínátko zneaktivní... :-)

bmw možná jsi nepochopil, že jsem to tu spíš oznamoval než žádal o pomoc... ;-)
No tak samozřejmě to, že si vypněš bonzování neznamená, že to google neuzná za porušující nějaký ty jeho zásady pro rozšíření...
to jsem už tehdy četl a v nastavení vypl... a vypnuté to zůstalo, tak jsem teď zkontroloval... ;-)
Tak si přečti poslední stránku diskuze zde... ;)
hm, tak chrome mi vypnul stylish, že prý porušuje nějaký zásady...
 
do androidího chrome se mi nepovedlo dát žádný rozšíření... (nenašel jsem vůbec možnost to tam strčit...)
Pro Androidi FF (a asi i chromého) je taky Stylish...ktery je teda - nebo neni - unsafe? Cert nevi co vlastne.
kostej3 Pentelky a Rifle 
a je neco pro Androida? ten default je na mobilu dost bida
 
Alternativa se jmenuje Stylus, pro Firefox here. Pro Chome here. Další hledat nebudu. :)
Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Fixet :D
(až budete vědět co s tím v jednotlivých browserech nebo jakou alternativu, dejte vědět, já ty extenze v zásadě nepoužívám)
Zatím z toho co jsem vyčet to skoro vypadá, že se jedná jen o fíčuru toho nového stylishe pro Chrome a Firefoxy vyšší než 56.x.x (kdy zařízli ta stará rozšíření). A dá se to normálně vypnout v nastavení. Já mám právě ten FFox 56 a staré rozšíření, tak to zatím nechávám a budu to sledovat. Jestli to taky trackuje, tak už stejně všechna moje data maj. ;)

 
Stylish má nějaký problém, že prý trackoval (stále trackuje?) adresy, po kterejch se uživatel pohybuje, zkoumá se teď co s tím, jak často se to děje, apod.
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Odkaz na Stylish v záhlaví nefachá.
 
Radgost Pravda vyděsí. 
Zatím jen jednou.
Me to dnes vyplivlo na FF56, ale jen jednou a je klid, zda se