Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
carachoReklamaTento klub je určen organizaci věcí ohledně projektu s pracovním názvem "Sivý čtverák do škol". Kdokoliv sem napíše vtip bude smazán (vtipy patri sem), vítány jsou naopak inspirativní příspěvky k tvorbě webových stránek a dalších věcí se čtverákem souvicejících.
  1. webové stránky - doménu www.sivyctverak.info zaplatí pro tento rok Caracho (100 Kč), příští rok se složíme. Grafickou úpravu provede taktéž Caracho (jestli jsem to dobře pochopil).
  2. obsah webu - musí se dořešit. Všeobecný souhlas, že tam budou originály, generátor i vlastní tvorba (odděleně), otázka je, nakolik tam zahrneme například další (ne)ftipy (např. dědečkovy soudobé) a další píčoviny.
  3. propaganda - rozvěsit plakáty po (zejména) vysokých školách, zainteresovat všechny známé ze všech možných mediálních společností, reklamních agentur, bannery na netu apod.
  4. überpropaganda - uvažuje se o billboardu, reklamě na tramvaji a dalších

Důležité funkce:
Dadel - objevitel sivého čtveráka
Caracho - správce webu
Finwe - dozorčí důsledné excerpce originálních čtverákovských vtipů
Hercoš - hromaditel vlastní tvorby


http://sc.fud.cz/

captainn to houká kápo  sýček
Má být hnusně, navíc Přebral zastiňuje Slovinsko nebo jakou prdel a ten by jistě rád šel. odložil bych.
Hm, tak nic nebude. Stejně má být hnusně.
Výlet z Unhoště do Makotřas
Ahoj lidi, šli byste na níže uvedený výlet tuto sobotu? Navrhuji jet vlakem z Mas. nádr. v 10.20, sraz v 10.00, pláštěnku s sebou.
Nápad na výlet z Unhoště do Makotřas.
Myšlenka je taková, že pojedeme vlakem z Masaryčky na Kladno, vystoupíme ale na zastávce Unhošť (do této obce asi nepůjdeme, anžto je vzdálena 2 km). Zato Malé Přítočno je hned u železnice a podle mapy je zde restaurace U Karasů. Pak půjdeme na Velké Přítočno a polními cestami na Peklov a Hřebeč, kde za vsí můžeme prozkoumat hřbitov. Pak se můžeme vrátit na silnici do Makotřas nebo pokračovat polními cestami. U Lidic je další hřbitov, kilometr odsud už leží Makotřasy.

Tato etapa cesty představuje asi 8 až 10 km, takže odsud můžeme pokračovat. Třeba na Okoř, odkud jede autobus (linka 350) do Podbaby o víkendu v 17:20 a 19:25.