Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
carachoReklamaTento klub je určen organizaci věcí ohledně projektu s pracovním názvem "Sivý čtverák do škol". Kdokoliv sem napíše vtip bude smazán (vtipy patri sem), vítány jsou naopak inspirativní příspěvky k tvorbě webových stránek a dalších věcí se čtverákem souvicejících.
  1. webové stránky - doménu www.sivyctverak.info zaplatí pro tento rok Caracho (100 Kč), příští rok se složíme. Grafickou úpravu provede taktéž Caracho (jestli jsem to dobře pochopil).
  2. obsah webu - musí se dořešit. Všeobecný souhlas, že tam budou originály, generátor i vlastní tvorba (odděleně), otázka je, nakolik tam zahrneme například další (ne)ftipy (např. dědečkovy soudobé) a další píčoviny.
  3. propaganda - rozvěsit plakáty po (zejména) vysokých školách, zainteresovat všechny známé ze všech možných mediálních společností, reklamních agentur, bannery na netu apod.
  4. überpropaganda - uvažuje se o billboardu, reklamě na tramvaji a dalších

Důležité funkce:
Dadel - objevitel sivého čtveráka
Caracho - správce webu
Finwe - dozorčí důsledné excerpce originálních čtverákovských vtipů
Hercoš - hromaditel vlastní tvorby


http://sc.fud.cz/

captainn to houká kápo  sýček
Konrád: Staré lidice ano. Dělí je jen pole lán.
Konrád Slavia Praha  Mistr ligy!
To jako Lidice jsou takhle blízko Mrakotřas? Už mi celá ta věc s rokem 1942 připadá jasnější...
Návrh jarní expedice (březen)
Motto:
Sivý čtverák: "Zdalipak víš, Ladíku, s kolika obcemi sousedí Makotřasy?"
Ladík: (počítá, čelíčko se mu námahou krabatí) "S pěti, dědečku!"
Sč: (vesele se šklebí) "Kdepak, se čtyřmi!"
Ladík: "Že bych se byl zmýlil? Číčovice, Středokluky, Buštěhrad, Běloky, Lidice... ať poćítám, jak počítám, vždy se dopočítám k pěti!"

Autobus nás doveze do Horoměřic nebo do Přední Kopaniny. Po turistických značkách dorazíme do Tuchoměřic. Další postup omezuje rychlostní silnice R7. Nabízejí se tři možnosti:

(a) po zelené dojdeme přes Běloky do Makotřas (poněkud nudná cesta po okreskách).

(b) po zelené dojdeme do Černoviček, poté se dáme polní cestou na Číčovice, pak po jižním břehu Lidického potoka (okolo Kalingrova mlýna) do Makotřas. Silnici R7 je nutno podejít propustí. Pokud to nepůjde, musíme se vrátit. (Pokud by šlo aspoň přejít potok, lze přejít na variantu (c)).

(c) po červené dojdeme do Číčovic, přejdeme Lidický potok a půjdeme polní cestou k západu. Dojdeme k dálniční křižovatce, kde se dá R7 podejít.

Zpět bychom jeli autobusem z Makotřas nebo z Lidic.