Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
carachoReklamaTento klub je určen organizaci věcí ohledně projektu s pracovním názvem "Sivý čtverák do škol". Kdokoliv sem napíše vtip bude smazán (vtipy patri sem), vítány jsou naopak inspirativní příspěvky k tvorbě webových stránek a dalších věcí se čtverákem souvicejících.
  1. webové stránky - doménu www.sivyctverak.info zaplatí pro tento rok Caracho (100 Kč), příští rok se složíme. Grafickou úpravu provede taktéž Caracho (jestli jsem to dobře pochopil).
  2. obsah webu - musí se dořešit. Všeobecný souhlas, že tam budou originály, generátor i vlastní tvorba (odděleně), otázka je, nakolik tam zahrneme například další (ne)ftipy (např. dědečkovy soudobé) a další píčoviny.
  3. propaganda - rozvěsit plakáty po (zejména) vysokých školách, zainteresovat všechny známé ze všech možných mediálních společností, reklamních agentur, bannery na netu apod.
  4. überpropaganda - uvažuje se o billboardu, reklamě na tramvaji a dalších

Důležité funkce:
Dadel - objevitel sivého čtveráka
Caracho - správce webu
Finwe - dozorčí důsledné excerpce originálních čtverákovských vtipů
Hercoš - hromaditel vlastní tvorby


http://sc.fud.cz/

Halub A teď vesele do stavby provázkové chýše! 
(hlasuje pro návrh)
Vaslaf A smutný člověk je jen součtem  svých vlastních žertů
Třeba takto:
[Lidové noviny] Od započetí přístupových jednání s EU v roce 2005 již Turecko začalo s Bruselem projednávat 10 přístupových kapitol. Brusel následně v roce 2006 „zmrazil“ osm kapitol v reakci na odmítavý postoj Turecka otevřít své přístavy a letiště lodím a letadlům mířícím z řecké části Kypru, o kterou vede s Řeckem Kypr dlouholetý spor. Kypr v důsledku sporu blokuje začátek projednávání energetické kapitoly s Tureckem. Předseda Evropské komise José Manuel Barroso uvedl, že „otázka evropské energetické bezpečnosti nemůže být rukojmím turecké žádosti o vstup do unie“. Jak by podotkl pozapomenutý český myslitel Stanislav Hakl: „Inu, říká se přece: To bych řek’ a nikoli to bych turek, či ano?“