Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

Ale papír levicových novin jest zvláště chuten, ušklíbl se děd
27.04.2006 - JAKUB ŠOFAR - str. 02
Čeká nás avifauna?

liternetura

Dneska zase po čase nabízím směsku roztodivností, které se mi nashromáždily v pracovním souboru využitelné skurility. Úplně první věc - na netu se objevilo obrovské množství nových vtipů. Jak byla 90. léta v tomto punktu chudá a bezzubá, jako kdybychom se nakazili americkou korektností, tak teď se humorům dobře daří. Je pravda, že jde většinou o hard core, ale občas se najde i takový, u kterého by si ochránce slušnosti namlátil hubu: Místo antikoncepčních tabletek jsem brala omylem několik let antidepresivum. Teď mám 9 dětí a je mi to úplně jedno.
Před stanicí metra Národní mě oslovil jakýsi kočébr: Šéfe, nechcete superhodinky, švýcary? Odpověděl jsem mu, že nosit hodinky v této době shledávám poněkud dekadentním. Teda aspoň jsem si to myslel, že mu odpovídám. Ale jak huhlám, tak on slyšel jen slovo dekadentní, a zdá se, že se to stalo poprvé v životě. Navázal tedy hned, že dekadenty nemá, ale tisotky, certiny a wengerky jsou taky dobrý. Nepochybně.
Napadlo mě, v jedné chvíli, kdy hysterie s ptačí chřipkou zrovna vrcholila, že chodit spát se slepicemi je vlastně adrenalinový sport. Při té příležitosti - už to taky v PC suším dlouho - musím uvést svoje rozpaky nad názvem avifauna, což je výraz, který používají ornitologové pro ptactvo nebeské, protože je srozumitelný i na mezinárodní úrovni a není spojený s žádnými jinými významy. Kdypak to začneme používat, podle nějakého unijního přípisu, ze zákona? A jak bude znít adjektivum? Takže od příště už asi jenom avifauní chřipka, fršténzí?
Taky dostáváte maily, na jejichž konci je přilepeno slepé střevo? Právní informace: Tento e-mail a jakékoli soubory k němu připojené mohou být důvěrné nebo chráněné právními předpisy. Pokud jste tuto zprávu omylem obdrželi, prosíme oznamte toto odesílateli bez zbytečného odkladu a poté ji vymažte z Vašeho systému. Legal Disclaimer: The information contained in this message and any attached files can be confidential and may be legally privileged. If you have received this message by mistake please. Docela by mě zajímalo, jaká je právní váha takového blábolu.

* www.shibumi.org/eoti.htm

Když skurility, tak skurility. Může-li na území naší republiky existovat několik konců světa, bylo jen otázkou času, kdy se něco podobného najde v síti. Na uvedené adrese je jedna z vlaštovek: The End of Internet.

* sc.fud.cz

Když jsem začal anekdotami, tak s nimi i skončím. Na stránce Sivý čtverák se můžete začíst do žertíků (226) z cca 30 ročníků Vilímkova časopisu Malý čtenář (rubrika začala vycházet v roce 1898). Vybírat lze podle autora (nejvíce jich stvořil pan učitel Stanislav Hakl), ročníku nebo kategorie. „Ládíku,“ ptal se onehdy dědeček. „Viděls již někdy vrabce se dvěma zobáčky? Ach, opravdu?“ „Ne, neviděl,“ odpovídal hbitě Ládík, maje za to, že se dědeček chystá tuto neobyčejnou hru přírody mu ukázati. - „Jistě ne?“ - „Ne.“ - „Já taky ne,“ smál se náš dobrý staroušek (1906). Soubor Novodobá tvorba pak obsahuje 244 pokusů (k 24. dubnu) o podobně vtipnou kaši.
Kontakt: sofar@atlas.cz.
Trisolde Richard Wagner  z hrobu vstal
Provedu! (časem)
Kristian Celestial Emporium of  Benevolent Knowledge
nešlo by naskenovat? nechce se mi kupovat právo...