Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

Kája Mařík strikes back!
pieta immature weasely wussie 
!!! indeed.
vaslaf
!!!
vlastní tvorba
Počátkem adventu přišel dědoušek z kostela a pohladil Ladíka po hlavičce. "Nu, Ladíku, promluvil jsem s panem katechetou. Dlouho mi bylo ho přemlouvati - po té patálii loni s pojídáním hořících svíčiček. Ale nakonec svolil přiděliti ti tento rok roli ve vánočním divadelním představení."
Ladík nemohl několik vteřin promluviti, jak byl šťasten; objal zlatého dědečka a zlíbal jej.
"A jakou roli pro mne pan katecheta vybral? Hned se ji začnu nazpaměť učit!"
"Na moji přímluvu připsal do hry roli, pro kterou máš zvlášť dobré nadání," prokmitla dědečkovi jiskra v oku. "Vezmi tedy mou kraličku a přečti mi desátou kapitolu Zjevení Janova."
Ladík vzal s velikou úctou do rukou starodávnou dědečkovu bibli a počal nahlas čísti. Leč když dospěl k desátému verši, začal se mu obličejík protahovati.
"I vzal jsem tu knížku z ruky anděla, a požřel jsem ji. I byla v ústech mých sladká jako med, ale když jsem ji požřel, hořko mi bylo v břiše mém..."
"Rodilý herec jsi, Ladíku!" smál se děd, až mu slzy tekly.