Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

Jak se tomuhle říká? Resurekce? Archeologie? Nekrofilie?
Trisolde Moja chorá hlava  v jednom je plameni.
Zidane, běž pryč.
Gustav_Husak  
Načež Ladík vzpomněl si na dvakrát propadnuvšího spolužáka Deža, který se sotva podepsati uměl a ač starší než Ladík, významu slova "práce" též neznal a dokonce se Ladíkovi po dotazu na slovo toto velice vysmál a dodal k tomu slov pár ve své mateřštině, jichž Ladík neznal a jedině slova "dylino" zapamatoval si.
Ovšem přes to všechno Dežo se svou patnáctičlennou rodinou v pěkném bytě bydlel a tím Ladíkovi velkou kudrlinku na rozoumku napálil.
wuxia Zwei Dinge sind unendlich:  Die Dummheit und das All
vlastní tvorba (s laskavým dovolením snofa)
"A dědečku, co to je vlastně ta práce?" zeptal se jednoho dne Ladík. "Toho slova jsem nikdy neslyšel," odvětil udiveně stařec. "Ani já ne," přidal se k besedě Ladíkův otec. "Ach tak," odvětil chlapec a pohledem smutně přejel chýšku z roští a hlíny, v níž mu bylo již několik let přebývat.