Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

!!!
Premek "Až vám zmodrají hlavy od kyslíku,   žádnou cigaretu vám nedám."
!!!!
Dík!
pan_kreas Ani krásné vlasy   nejsou k jídlu.
Chtěli jste tak často od „Malého čtenáře“ hádanky, hlavolamy a všelijaké žertovné hříčky. Mluvil jsem o tom s panem redaktorem tak dlouho, až jsem ty hádanky pro vás vyžebronil, a dokonce i mnohý hoch i dívka odměněn za pěkné rozluštění. Jistě je vás však ještě hodně, kteří řešiti neumíte a nevíte, jak do té či oné hádanky. Těm všem radím, aby si koupili klíč k těm záhadám. Je to knížka, kterou napsal pan učitel Stanislav Hakl: „Dědečkovy žertíky“. Zde najdete rozluštění k mnohým hádankám početním i hříčkám se zápalkami, ale nejen to, i spoustu žertíků, veselých příhod, hříček a her, jimiž dědeček baví své vnoučky. Zde jich najdete ještě mnohem víc, než jich „Malý čtenář“ přinesl, a všecky zcela nové, vám neznámé.

strýček Karel

Stanislav Hakl: Dědečkovy žertíky (1929)
(Pozor, pdf má skoro 50 MB)