Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

!
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Není pravda, že jsem tento přepis poslal až po panu Wellovi a tudíž zcela zbytečně, nýbrž je pravda, že jsem skončil na krásném stříbrném místě o pouhých 5 sekund.
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Není pravda, že jsme se při závodech s ostatními kluby(?) umístili na posledním místě, nýbrž je pravda, že jsme ze tří závodících družstev byli na místě třetím.
"Není pravda, že jsme se při závodech s ostatními kluby umístili na posledním místě, nýbrž je pravda, že jsme ze tří závodících družstev byli na místě třetím."
Byl by, pro nás mladší, přepis do Comenia script?
Přebral Nechceš, aby mě to  zajímalo.
Pověst Makotřas byla evidentně známa i Foglarovi... (z pozůstalosti v PNP, nápady a výstřižky)

Image and video hosting by TinyPic