Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Vy zvíře!
Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Podepište zde.
Ano!!!
Gustav_Husak Nechcete trestně stíhaného STBáka premié  Podepište zde.
!!!
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Po příjezdu na dědovu značně již schátralou chajdu se Ladík marně pokoušel připojit k online konverzaci s kamarády a ani serveru, jehož údržbu měl převzít, dohledati se nemohl..
Teprve nyní mu došel význam dědečkova písemného pozvání: "Ladíku, klidně přijeď, můžeš tu chatovat klidně celé prázdniny. A nechci za to ničeho, jen když mi se spravováním vypomůžeš, aby do zimy vše fungovalo a k žádným únikům nedocházelo."
A vskutku, na zahrádku již couval nákladní vůz s dodávkou nové střešní krytiny a tepelné izolace...
sysel55 IG 160 jak cyp mno ni 
SIVOST!!!
dva vzájemně propojené intranety :)
sysel55 IG 160 jak cyp mno ni 
Takže to byl vlastně takový malý chaloupkový intranet :-)
vlastní tvorba
V našem příběhu se opět setkáme s Ladíkem zasazeným do dnešní doby. Blížily se letní prázdniny a dědeček mu poslal e-mail: "Ladíku, přijel bys na moji chatu na prázdniny?" Ladík o prázdninách toužil kromě jiných kratochvílí i surfovat a povídat si se svými kamarády, proto odpověděl: "Dědečku, je na tvé chatě přístup na internet?" Kmet odpověděl dalším mailem: "Ladíku, přístup na internet je v mé chaloupce samozřejmostí!" Ladík na nic nečekal a vyrazil.
Když přijel na chatu, mobil mu ukázal, že v zastrčené samotě dědovy chajdy nemá pražádný signál od operátora, ale Ladík nad tím mávl rukou: dědeček přece sliboval přístup na internet! Když se však pokoušel připojit na dědečkovu síť, zjistil, že se na google.com, seznam.cz, ani na svůj oblíbený okoun.cz věru nedostane! Jediné adresy, na které se dostal, byly http://zertiky.sivost/ a http://hadanky.sivost/, stránky s dědečkovými žertíky a hádankami. "Dědečku!" došel tedy za kmetem, "sliboval jsi mi přece internet!"
"Problém je v tom," odpověděl stařík, "že sis měl dávat pozor na velikost písmen: na této chatě jsou dvě mé vnitřní sítě, "hadanky" a "zertiky", které jsou vzájemně propojeny: jedná se tedy o internet s malým "i". O "Internetu" s velkým "I" nebyla v mém mailu věru řeč!"
"Ach tak," hlesl napálený Ladík.