Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

!!! (Vystealevůlpane)
Sivý Senioládík mezitím svými vtípky přivedl k sebevraždě skokem do výběhu hladových vačic pracovníka Alza.cz, který měl na starosti internaci vyměněných dědečků. Díky své podšitosti a celkové liškovitosti začal postupovat po kariérním žebříčku zmíněného elektra, nechávaje za sebou jen šílené blábolící trosky bývalých manažerů. Nakonec se stal generálním ředitelem a zároveň vedoucím oddělení inovací. Zaplavil pak trh a domácnosti výrobky ze své vlastní choré mysli. Když si pak jím vynalezený internetový systém Siv.Děd 2.0 uvědomil sebe sama, svět už nikdy nebyl jako dřív.
Vlastní moderní tvorba
Pár válek uběhlo, pár generací se obmněnilo, z Ladíka stal se mezitím podšitý stařec, který svými fórky, jež jako dítě od sivého čtveráka pochytil, prudil nejedno vnouče. Jeho vnuk, moderní Láďa, toužil pořád po smartphonu, jaký mají už všechny ostatní děti v jeho třídě. Rodiče však ne a ne mu ho koupit. Jednoho dne však viděl billboard, který ho inspiroval k podlé akci. Na druhý den vrací se takhle šťastný a rozesmátý Láďa domů a už mezi dveřmi na něj řve jeho otec: "Neviděl jsi dědu? Celý den není doma, dokonce ani mobil mi nezvedá. Nevíš, co je s nim??" Láďa pohotově odpovídá, že nemá nejmenší tušení, že to asi zase bude od dědy nějaká kulišárna, kterými je proslulý. Přitom však má hodně práce neprořeknout se, že v kapse skrývá nový smartphone. Inu, dobře pořídil, a to vše díky jednomu billboardu...