Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

Přebral It takes an idiot to do cool things.  That's why it's cool.
Čtu teď novou knížku Zdeňka Šmída o Otavě a v pasáži věnované zámku ve Střelských Hošticích jsem narazil na následující mysteriózní pasáž:

Kolem zámku tlačil kolo chlap v maskáčích, tak starý, že mi připadal jako duch některého zde náhodně utraceného vojáka. Zahleděl se na mě, zastavil a laskavě řekl: "Copa tady šmejdíš?" V hlase měl tolik přízně, že jsem ho nedokázal odbýt. Odpověděl jsem, že píšu knížku o Střelských Hošticích. Chvíli mu trvalo, než se s tím smířil, a pak povídá: "Tady není vo čom psát, pojeď k nám do Katovic. U nás je to hezčí. Víš, že v Katovicích prší nahoru?"
Vysvětlil, že v Katovicích mají Katovickou Horu, a když na ni prší, prší na horu. To je, co? Se smíchem se vyhoupl na kolo a odejel.
 
snof we reserve the right to be  unimpressed
herdek, to je skoro novela!
Yirkha — Dreams are true while they last,  can you say more of life?
To je celkem jedno, sice to používá jenom ten jeden robot ze Šanghaje, ale jde to lehce promazat (bylo jich tam asi 10 za rok).
Dadel You can see more of me  ...
a jsou žertíky spamovacích robotů dostatečně sivé?
 
Možná by se mohl odstranit odkaz "Pokud vás při čtení také něco napadne, můžete využít možnosti přidat váš výtvor" - zatím ho využívají jen spamovací roboti.
Yirkha — Dreams are true while they last,  can you say more of life?
wuxia: Dík, vskutku sivé!

Vaslaf: Hm, nějaký nemytý Joska tam udělal jakýsi šprýmovný vtípek s ověřováním data, ale už byl vypráskán a chyba napravena, dík za upozornění.
Přidal bych anekdotu na web, leč databáze se mnou žertuje a prohlašuje, že formát data (2006-01-19) není platný.
 
!!!!!!!!!!!!

(Ode dneška se budu po dobře vykonané práci odměňovat rumem)
 
wuxia
!!!!!!!!
 
wuxia Zwei Dinge sind unendlich:  Die Dummheit und das All
vlastní tvorba
Dědeček moc dobře věděl, že jeho vnouček Ladík již několik týdnů prohání káču s mydlářovic Líbou a že ani jí není synek pana Rožka lhostejný. Chodil několik dní jako vyměněný, neboť Ladík pranic nedbal jeho žertíků a i nad těmi nejvypečenějšími čtveračinami mával rukou. Staříkovi ani jíst nechutnalo, vysedával často nad sklénkou truňku v hostinci U dvou hoven a při kmínce přemýšlel, jak bych chlapce napálil. Než jednoho dne na to přišel: bylo takhle při neděli po obědě, Rožkovi měli jako vždy, když do vesnice zavítal rasík, dobrou pečínku. Dědeček pokuřoval dýmku a díval se šelmovsky na Ladíka, který si mazal káču kalafůnou. "Půjdeš si dnes opět hrát se svou novou kamarádkou Líbou?" zeptal se po chvíli hocha. Ladík drobátko se zapýřil, ale pak hrdě pokývl na souhlas a přidal na síle, až se káča blýskala jako dědečkova lysina, když si ji pro parádu kůži od salámu naleští. "Nu tak to si pospěš, včera jsem ji viděl, jak uhání k lesu s Joskou z pazderny," prohodil jakoby mezi řečí kmet. Ozvala se rána - to Ladíkovi vypadla z ruky káča. "S...s....s...Joskou? S tím nemytým živlem?" zavřískal vnouček. "Nesuď, co neznáš. Joska třebas páchne jako hadr od nádobí, ale srdéčko může mít ryzí. Chudoba cti netratí a ani my nejsme žádní bohatci," zafilozofoval děd jadrně. "Na to kašlu," zavyl Ladík. "Člověk tady leští káču jak pominutý a ta nevděčná dorota si pak...Joska!!!" zakřičel a mrštiv hračkou vyběhl z chalupy. Stařík se po dobře vykonané práci odměnil rumem a ulehl na kanape. Z mrákotného zamyšlení ho vytrhl až křik jeho snachy: "Dědečku, vstávejte, Ladík se málem utopil v rybníce, sám tam vskočil, hoch nešťastný. Ještě že ho Joska z pazderny vytáhl, zlatý chlapec," bědovala živitelka. "Holota zpovykaná," zamumlal dědoušek a pokračoval v siestě.
 
hoho, co to je za klub? omfg...
"Ladíku," ptal se onehdy dědeček. "Viděls již někdy vrabce se dvěma zobáčky?" "Ach, opravdu? Ne, neviděl," odpovídal hbitě Ladík, maje za to, že se dědeček chystá tuto neobyčejnou hru přírody mu ukázati. - "Jistě ne?" - "Ne." - "Já taky ne," smál se náš dobrý staroušek.
 
Finwe Kdo se směje naposled,  ten se směje poslední.
Sivý čtverák, bába nebo sníh...
 
el Nadešel asi poslední den, podívej  celá planeta blázní...
Tak mě napadá, že i sníh je při současné inverzi spíše sivý...
 
captainn to houká kápo  sýček
Na tu zase není v lokalitě dost sněhu ...
 
A co takhle zimni expedice na bezkach?
 
captainn to houká kápo  sýček
Sivý aspekt bych do (alespoň první fáze) organizace raději netahal.
 
Yirkha — Dreams are true while they last,  can you say more of life?
Logicky mozna, sive kdo vi :)
 
captainn to houká kápo  sýček
No a pak se zvažoval podzim a ten taky nevyšel, takže logicky je na řadě tohle jaro.
 
snof we reserve the right to be  unimpressed
jo, ale na lonsky :o)
 
captainn to houká kápo  sýček
Yirkha: IMHO výlet se dohodl předběžně na jaro ne?