Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Podepište zde.
Váš mulťák má nick Hetero? (chtěl jsem se zeptat "Vy jste Hetero?", ale to by mohlo vyznít poněkud podivně´)?
Finwe To není jako práce s buzolou,  děti
!!!
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Vy zvíře!
!
 
Gustav_Husak Nechcete stíhaného STBáka premiérem?  Podepište zde.
Ano!!!
Gustav_Husak Nechcete trestně stíhaného STBáka premié  Podepište zde.
!!!
mrmar Velký kus vlaštovčího zvratku? 
Po příjezdu na dědovu značně již schátralou chajdu se Ladík marně pokoušel připojit k online konverzaci s kamarády a ani serveru, jehož údržbu měl převzít, dohledati se nemohl..
Teprve nyní mu došel význam dědečkova písemného pozvání: "Ladíku, klidně přijeď, můžeš tu chatovat klidně celé prázdniny. A nechci za to ničeho, jen když mi se spravováním vypomůžeš, aby do zimy vše fungovalo a k žádným únikům nedocházelo."
A vskutku, na zahrádku již couval nákladní vůz s dodávkou nové střešní krytiny a tepelné izolace...
sysel55 IG 160 jak cyp mno ni 
SIVOST!!!
dva vzájemně propojené intranety :)
sysel55 IG 160 jak cyp mno ni 
Takže to byl vlastně takový malý chaloupkový intranet :-)
vlastní tvorba
V našem příběhu se opět setkáme s Ladíkem zasazeným do dnešní doby. Blížily se letní prázdniny a dědeček mu poslal e-mail: "Ladíku, přijel bys na moji chatu na prázdniny?" Ladík o prázdninách toužil kromě jiných kratochvílí i surfovat a povídat si se svými kamarády, proto odpověděl: "Dědečku, je na tvé chatě přístup na internet?" Kmet odpověděl dalším mailem: "Ladíku, přístup na internet je v mé chaloupce samozřejmostí!" Ladík na nic nečekal a vyrazil.
Když přijel na chatu, mobil mu ukázal, že v zastrčené samotě dědovy chajdy nemá pražádný signál od operátora, ale Ladík nad tím mávl rukou: dědeček přece sliboval přístup na internet! Když se však pokoušel připojit na dědečkovu síť, zjistil, že se na google.com, seznam.cz, ani na svůj oblíbený okoun.cz věru nedostane! Jediné adresy, na které se dostal, byly http://zertiky.sivost/ a http://hadanky.sivost/, stránky s dědečkovými žertíky a hádankami. "Dědečku!" došel tedy za kmetem, "sliboval jsi mi přece internet!"
"Problém je v tom," odpověděl stařík, "že sis měl dávat pozor na velikost písmen: na této chatě jsou dvě mé vnitřní sítě, "hadanky" a "zertiky", které jsou vzájemně propojeny: jedná se tedy o internet s malým "i". O "Internetu" s velkým "I" nebyla v mém mailu věru řeč!"
"Ach tak," hlesl napálený Ladík.
 
Gustav_Husak  
Tak se pak poděl o výsledek :-)
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
Ne, já viděl jeho předchozí post.
Gustav_Husak  
Jestli ti nesedí počet nových oproti tomu, co vidíš, tak to já, původní verzi jsem smázl, cosi jsem tam upravoval.
einy I don't judge the sinners.  I judge the saints.
Ctverku Sivku? Tak to chci speciaielne videt, co se stane, kdyz se pokusis o revoluci.
inspirovals mě něco takového naprogramovat :)
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
dany se smazal?
 
czekotay Bůh není a my jsme jeho  proroci.
já to nepochopil
 
Gustav_Husak  
vlastní tvorba
Opět po roce přišel čas adventní, čas radostného očekávání Spasitelova narození. A nakonec přišel i čas ten, na který děti se nejvíce těšily - čas zdobení stromečku a radostného čekání na dárky.

A již se ozývá zvoneček a malá Lidka jakožto nejmladší člen rodiny usedá ke stromečku a pomalu slabikujíc rozděluje, komu který dárek patří.
A již i Ladík jednu krabičku rozbalil, novotu kruhovou DVD se zvoucí z krabičky vyňal a hnedle do počítače dárek zasunul.
Celý natěšený díval se na obrazovku, nadšeně klikal myší když v tom vykulil očka a nechápavě otočil se k dědouškovi:
"Dědoušku, tomu nerozumím... přál jsem si hru počítačovou, ve které budu hráti za vládce mocného národa a starati se, aby se můj národ ještě mocnějším a v technologiích různých vyspělejším stal, s ostatními národy spolupracovati nebo bojovati dle své úvahy budu a budu-li si dobře vésti, můj národ největším na světě se stane... ale co toto jest? Vždyť hra ta záludných hádanek mi pokládá a kudrlinek na rozoumku napaluje?"
"Inu, Ladíku," pokýval hlavou děd, "víme sice, že dárků nosí nám Ježíšek, ale že každé dítě musí samo dopis mu napsat nebo alespoň obrázků v dopisu nakreslit, aby Ježíšek seznal, čeho donésti má. A tobě donesl přesně toho, čeho sis přál, právě proto, aby nedorozumění zabráněno bylo jsem tě požádal, abys dopis dvakráte napsal. Jeden Ježíšek si vzal a druhého zde ti dávám, abys nahlédl, čeho že sis přál. Nu, přečti to pěkně nahlas."
Ladík uchopil dopis, nahlédl do něho a čtl: "SI-VI-LI-ZA-CE"...
"Ach tak..."