Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Humor a zábava

Spravují:

Dadel,
Finwe,
Hercoš,
caracho

Může vás zajímatReklamaSivý čtverák - web

Náš dědeček má liškou podšitý kožíšek. Tento klub je věnován dědečkovým žertíkům, dědečkovi, jeho sivosti a šelmovitosti, Ladíkovi a dalším postavám nejhumornějšího cyklu všech dob.

Nechť se projeví soukromé archivy, ale i osobní kreativita, ať vrátíme na pomyslný piedestal to, co si na něm být opravdu zaslouží.

Sivý čtverák - stránky

Všechny dosud publikované žerty ZDE!

Přehled exerpce originálních Sivákových žertíků ZDE!

Projekt Čtverák do škol: se řeší v tomto klubu


Pokud budete uvádět ftip z vlastní dílny, napište do titulku "vlastní tvorba". Je to z důvodu, aby jej bylo možné jednodušeji zaznamenat. Pokud v titulku nic nebude, nelze vyloučit, že váš vtip skončí v zapomnění...

Dadel Respect my authoritah! 
!!
jakes “Neplivejte” za postel, jinak budete  Cistit zaschle sperma
kakat
 
!
!
Ilmarinen My nevěříme v Ďábla ale Ďábel věří v nás 
!
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
Vyšel takto dědoušek po vydařené silvestrovské noci odpoledne z výminku a ledva se v sudu s vodou dešťovou opláchl, už k němu Ladík běžel:
"Dědoušku, dědoušku... kdypak dostanu dortu, kterého jste mi včera na první den roku nového slíbil? Den už se nachýlil..."
"Dostaneš, Ladíku, dostaneš..."
"Ale... kdy dortu dostanu? Ani pan cukrář neví, ač jsem se cukrářovic Lidky optal..."
Vtom dědoušek sevřel ruku v pěst a prudkým pohybem udeřil Ladíka přímo do obličeje.
"Af tak...," mumlal si Ladík skrze potůček krve, který mu vytékal z úst, zatímco děd za veselého smíchu odcházel za dalšími čtveračinkami.
 
Adelbert_Steiner Každý si za svůj život zodpovídá sám,  není třeba koronašikanovat celý národ.
vlastní tvorba
Vyšel takto dědoušek po vydařené silvestrovské noci odpoledne z výminku a ledva se v sudu s vodou dešťovou opláchl, už k němu Ladík běžel:
"Dědoušku, dědoušku... kdypak dostanu toho velikého dortu, kterého jste mi včera na první den roku nového slíbil? Den už se nachýlil..."
"Dortu slíbeného dostaneš, Ladíku a jistě se poctivě se sourozenci svými rozdělíš, že? Kdybys toho neudělal a chtěl lakotným býti, nedostaneš ničeho.."
"Samozřejmě, dědoušku, poctivě se rozdělím. Ale... kdy dortu dostaneme? Ani pan cukrář neví, ač jsem se cukrářovic Lidky optal..."
"Dočkej času jako husa klasu, vnoučku netrpělivý. Ještě mnoho prvních dnů roku nového nastane, řekl jsem ti snad, že si na dortu pochutnáš první den roku tohoto?"
"Ach tak..."
 
czekotay 13 let 100% pravé židovské konspirace 
!!!
Z Neftipných creatorů
Dětinská zábava
„Jestlipak víš, Ladíku, co je ve studni?“
Na místo dorazili záchranáři, kteří přes utopeného muže přehodili modrou plachtu.
Takhle se nebaví chytří lidé, ale kluci na prvním stupni základní školy.
 
:)
Do Odborně zneftipněných:
"Inu," zamyslil se dědeček, "znám jednoho novináře, též svého dávného druha, a ten říkal, že je to zejména velká událost medijní."
"Aspoň, že tak," odkašlal si Čvančara do prejtu, "Makotřasy jsou od Nové Paky dost daleko."
!!!
Přebral is back!!!
Přebral Toto zcela potvrzuje  můj politický názor.
Akorát koukám, že jsem se přehlédl a Masaryk přijel až v prosinci, při případné archivaci tedy prosím o měsíc posunout.
 
Chukcha nezcestovalý, opovrhující 
!!!
Svezi_vitr hurá na houby  tu mám rád
Jen záchvat suchého kašle mi zabránil rozesmát se z plna hrdla.
Ach :)
Pan_Azathoth stay chudák pomýlený zelený pičusek 
:)
Přebral Toto zcela potvrzuje  můj politický názor.
vlastní tvorba
Rok 1918 byl i v Makotřasech spojen s velkým pozdvižením. Značný podíl na tom měl pád nenáviděného Rakouska a zrození Republiky československé, ruku v ruce s těmito událostmi veskrze radostnými ale přicházelo mezi zemité zdejší obyvatelstvo též strašidlo obávané Španělské chřipky.
"Poslyšte, pane Rožek," otázal se řezník Čvančara jednoho listopadového rána v krámě dědečka, který se do tohoto jeho království vydal s vnukem Ladíkem pro chutné vepřové klobásky:
"Vy ste takovej všehoznalej, jak se to má s tou španělskou polízanicí? Já se na vítání presidenta Masaryka v Praze setkal se svym druhem z učení, kterej projel celej svět od Užhorodu až po Vladivostok, Novej York a Paříž, a ten mi řikal, že si nemám dělat starosti, že je to jenom taková novinářská kačena. Že prej chřipky tu byly a budou a chlap na vrcholu sil jako já se nemá čeho bát. Je to tak?"
"Inu," zamyslil se dědeček, "znám jednoho novináře, též svého dávného druha, a ten říkal, že je to zejména velká událost medijní."
"Aspoň, že tak," odkašlal si Čvančara do prejtu:
"Aspoň, že tak."

***

Počátek prosince byl v Makotřasech smutný, pohřbívali totiž dobrého řezníka Čvančaru do chladného hrobu. Podobně, jako některé jiné sousedy a přespolní jej sklátila záludná Španělská chřipka, co si jako zkažená nevěsta z krvavých románů vybírala až překvapivě často mladé, zdatné muže.
"Dědečku," otázal se Ladík: "Jak to, že je kolem tolik umírání? Neříkal ten váš přítel, že celá ta věc je zejména událost medijní?"
"Inu," pokrčil rameny dědeček:
"Můj přítel Karel Sezemský, vydavatel v jistých kruzích oblíbeného věstníku Posel záhrobní z říše duševní, jest nejen novinářem ale i naším největším spiritistou a zkušeným médiem. A pro něj jsou současné chmurné žně věru velkou událostí."
"Ach tak!"
 
jeff.device Letos má pro vás Santa  úplně nový pytel.
Nechte toho, chce se mi brečet ještě teď.