Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Barclay,
vetek

Může vás zajímatReklamaDiskuze o silniční dopravě, předpisech, zákonech, železničních přejezdech, tunelech, dálnicích, pánech v klobouku, levě orientovaných ženách (jezdí zásadně v levém pruhu) i mužích - prostě doprava (i doleva).

Úplné znění silničního zákona: doc pdf

Odmítnutí podání vysvětlení (mohl bych způsobit trestní stíhání nebo stíhání za přestupek sobě nebo osobě blízké)
u PČR: §61 odst. 3 zák. 273/2008 Sb.
u MP: §11 odst. 4 zák. 553/1991 Sb.
na úřadě: §60 odst. 1 zák. 200/1990 Sb.

Databáze ukradených vozidel

Spřátelené kluby:
Silniční doprava - body


Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
V protisměru žádný pruh pro autobusy taky není. Alespoň podle toho článku. Pokud se změní provoz, může se měnit i značení, to je snad jasné.
A oprava mostu, ktera uz zacala.
Ano, jenom v úseku, kde jedou 3 linky. Jenže jak jsem psal, tam stejně kolony nebývají, ty bývají až před velkou křižovatkou s nájezdem na Jižní spojku, jenže tam naopak ty pruhy nejsou. A v protisměru pruh pro autobusy nedává smysl už vůbec.

Ona je taky otázka, co udělají s provozem ty tisíce stavěných bytů mezi Modřanskou a Vltavou a v budoucnu nové sídliště na místě bývalých skleníků.
vitmrazek Přežil jsem covid  jsem nesmrtelný.
oni to posunuli z pul sedme na sestou, aby to nazovalo na rychlik z Prahy.
Jenze tim rychlikem nikdo nejezdi, protoze vetsina Berounaku a Okoloberounaku maká okolo Novych Butovic a to je pohodlnejsi, rychlejsi i levnejsi jet dalnicnim autobusem,
nez se mrdat nekam na nadrazi na Smichov, pěšo se projebávat půl kilometru z metra někam na peron a pak se půl kilometru proprcávat z berounskyho peronu na autobus, protoze chorý mozek posunul autobusák tak, aby u východu z budovy mohlo být dětské hřiště, cyklověž a feťákplac.
Autobus čeká na vlak maximálně 10 minut, což je sladké vzhledem k tomu, že 85 % vlaků má zpoždění nad deset minut.
Když jsem ropidu navrhoval, ze by z našeho mikroregionu mohl jezdit přímák aspoň na Zličín, tak se mi vysmáli, že to by potom chtěl každej a že to není možný, přitom o víkendu jezdí přímáky z Prahy pro lufťáky, což mě nasírá neskutečně.
Zato nám zavedli přímou ranní linku do Litně. Kdo kurva potřebuje ráno jezdit z Křivoklátu do Litně.
Jako ze by mel byt pruh jen od te druhe krizovatky?
Jezdí, ale ne na tom úseku na fotografii, tedy okolo skleníků od čsl exilu ke světelné křižovatce.

Jezdil jsem tam 190 dlouhé roky a autobusy tam nestály snad ani jednou. Několikrát do roka byl ucpaný nájezd na Barrandovský most.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
A přesně v tom místě, kde odbočují na to Nádraží Braník, ten vyhrazený pruh taky končí.
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Pokud jedou z Hodkoviček na Nádraží Braník, tak zjevně jezdí https://autobible.euro.cz/wp-content/uploads/2020/10/modranska-mapa.jpg
Linky 106 a 121 tam nejezdí, přijíždějí z Hodkoviček u Černého koně.

A na té Modřanské je to opravdu strašná opičárna, hlavně ten cyklopruh u odbočky na Jižní spojku je dost úchylný.
lucipher ¯\_(ツ)_/¯ 
Oni se moc chytře maskují, aby to vypadalo že to dělají z hlouposti!
+1! Neni mozne, ze by byli az tak moc hloupi, cili je to zamerne?!?
lucipher ¯\_(ツ)_/¯ 
Mě to fakt přijde jak řízená "důchodová reforma". Zkrátíme otevírací dobu úřadů, zavřeme krámy dřív a v neděli úplně, snížíme počet spojů.
#promořujeme #kktifakt
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
To je dalsi z kroku v boji s pandemii. Lidi se malo promorujou, tak je jich potreba do autobusu nacpat trojnasobek, aby se promorovali efektivneji. Nevsiml sis, ze Praha tohle provozuje s tramvajema uz od leta?
vitmrazek Přežil jsem covid  jsem nesmrtelný.
omg...to je fakt posledni rana. Rusej mi autobusovou linku z Berouna o pul sedmy, dalsi jede az v osm. hodina a pul cekani na posranej autobus, prijedu domu o pul devaty. Se poseru. curaci
 
V clanku pisi, ze je cyklopruh pro linku 190. Linka 106 a 121 je vynechana, doufam, jen omylem. Tohle patri do MM.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Prozradim vam tajemstvi. Pan Lejzy je buzyklista, ted nekde proflak i fotku, na ktery je v takovym tom aerodynamckym buzyklistickym buznaoblecku (akorat nebyl ruzovej)
 
Lejzy God is REAL unless declared   INTEGER.
Stejna jako na vsude mozne po Praze, vcetne i frkventovanejsich silnic, kde se kola moc necekaj a cyklotrasy se jim vyhejbaj. Neni to zadny cyklopruh a neni primarne pro cyklisty. Nebo je pro cyklisty ta Cernokostelecka? Nebo Rabakovska vedle ktery vede opravdova cyklostezka? Takovejchhle pruhu pro autobusy a taxi je po praze dvanact do tuctu a pro kola fakt primarne nejsou. Skoro vzdycky jsou jen smerem do centra. Kdyby to bylo kvuli kolum, tak to musi byt v obou smerech.

Dalsi treba k Horkam, Vystavni, Opatovska... Proste je to vsude. Nevim proc se tady nebreci, ze za csecko muzou cykloteroristi, ktery maj casto vedle opravdovy stezky, takze nemaj moc duvod, proc by tam lezli.
neprihlaseny_OC  
A ten pruh jako celek je jasná hovadina, když jsme u toho :( Hlavněže má ten autobus, v němž obvykle sedí o něco méně lidí než v průměrném osobáku, přednost :(
Ta značka je jasný cyklotAxi, ergo tam můžou jen autobusy a rikši.