Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Barclay,
vetek

Může vás zajímatReklamaDiskuze o silniční dopravě, předpisech, zákonech, železničních přejezdech, tunelech, dálnicích, pánech v klobouku, levě orientovaných ženách (jezdí zásadně v levém pruhu) i mužích - prostě doprava (i doleva).

Úplné znění silničního zákona: doc pdf

Odmítnutí podání vysvětlení (mohl bych způsobit trestní stíhání nebo stíhání za přestupek sobě nebo osobě blízké)
u PČR: §61 odst. 3 zák. 273/2008 Sb.
u MP: §11 odst. 4 zák. 553/1991 Sb.
na úřadě: §60 odst. 1 zák. 200/1990 Sb.

Databáze ukradených vozidel

Spřátelené kluby:
Silniční doprava - body


Dali si s tím práci a třeba s tím brzděním na suchu mají pravdu, jenže těch 7 stupňů není nějaká absolutní hodnota, ale průměr v daných dnech a to znamená, že třeba v noci je pod nulou a místy je vozovka pokryta vodní „dření“, na které letní gumy moc nefungují. Shodou okolností k tomu nedávno vyšlo dobré video:

https://www.youtube.com/watch?v=bKtnczk8Mxk
Auto samozřejmě interně přesně vi, jakou rychlostí se pohybuje (za předpokladu dodržení rozměru kol), co ukáží budíky je pak věc jiná. Např. BMW má dvojí korekci - pár km navíc, ta he přímo ve firmwaru budíků, s tím se těžko něco dělá a druhá nějakých 5kmh korekce parametrická, která je pro evropu defaultně aktivní a dá se vypnout diagnostikou. Když si pak zpřístupním možnost v BC zobrazit ukazatel digi rychlosti, tak ta ukazuje vždy stejně jak GPS (a vždy o fous míň, než rafička). Samozřejmě ono to nikdy nebude přesně, i jen blbý sjetý vzorek udělá něco málo, pak nahuštění a i alternativní povolený rozměr má obvykle jiný průměr (ikdyž o jednotky mm), když se to pak nasčítá ...
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
El_Diablo Nikdo není dokonalý, až na  Chucka Norrise!
 
pKV Rem tene, verba sequentur. 
twl ... ono se tu fakt vyučuje převážení vajec?!
 
(Čímž nechci říct, že mě měřené úseky neserou.)
Tak úseková a jiná měření, stejně jako kamery v ulicích, přibývají už dlouho. Takže to není nic nového, jen pokračování v předchozí úřednické agendě. Ve skutečnosti se mu tedy vytýká, že to nezrušil... (ale proč by to dělal, že jo - jsou to příjemné prachy do městského rozpočtu).
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Ano, zrejme proto puvodni clanek (jak by sis mohl vsimnout, kdybys byl dost sexy na to, abys klikl alespon na ten prvni odkaz Tandere Papirosowy) z 16.12.2018 zacina slovy:

Máme po komunálních volbách a administrativa Piráta Hřiba a jeho náměstka Scheinherra začala vystrkovat růžky. Je jedno, že mosty v Praze jsou na spadnutí, protože vy, Pražáci, nutně potřebujete něco jiného. Vy potřebujete více úsekových měření.

Jedno nové se chystá Hřibova administrativa instalovat v ulici V Holešovičkách směrem do centra.

Pravdou tedy ale je, ze takhle bez nejakeho vetsiho googleni ti nepovim kdo je to soudruh Heroudek a kterym panakovi na magistratu kouri pero.
Já v tom článku tedy nějak nevidím, proč za to může zrovna Hřib a Piráti. Kromě toho, že tedy mohou nejspíš za každé rozhodnutí každého úředníka v Praze. Nebo se jako primátor zabývá takovými prkotinami, jako je omezení rychlosti na jedné ulici? (A celá "kauze" je i podle dfense starší než je délka vlády (polo)Pirátské radnice.)
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Prave, ze nepletes. Hodne EU kamery, ktere nesmi merit byly ASAP vymeneny za pokutickolapne kamery... inu, zdroje tu jsou.
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Asi by nebylo uplne od veci si ten clanek napred precist, soudruhu...
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
Ne, ze jde o hovno, ale v ramci zkvalitneni sluzeb jde predevsim o vyssi vyber pokuticek. Co na tom presne nechapes?
ocs sine ira et studio  OCSite
(A že o výměně kamer se zmiňuje explicitně. Ale možná si něco s něčím pletu...)
ocs sine ira et studio  OCSite
(Přiznávám, četl jsem to dost zrychlíku a podruhé se mi to číst nechce, ale zanechalo to ve mně dojem, že právě a přesně to, že magorstrát si to hrubou silou protlačil bez ohledu na všechno a všechny ostatní, je primárním a v zásadě i jediným poselstvím toho článku?)
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Jo a pokud tam chtej vybirat penize, tak tam opravdu nutne musej vymenit ty kamery - protoze ty puvodni tam byli za penize zle EU, ktera by ty penize neposkytla, kdyby ty kamery slouzili k persekuci ridicu.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Sorry jako, ale cnake je pekna mrdka. Jedna se asi o dveste metru, kde driv byla 70 a dnes 50, vpodstate jde vo hovno. Pokud nekdoi chtel vybirat penize na pokutach, tak ma na to nasledujic 2 kilometry s tou padesatkou. Ovsem clanek je mrdka hlavne proto, ze neuvadi to nejdulezitejsi - ani dopravni odbor, ani PCR, ani samozvani nikym nevoleni experti BESIPu s touto zmenou nesouhlasi a nesouhlasili a magistrat si to proste prorazitkoval na silu.
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Uz z Decina to mas do Boleslavi rychlejsi pres Lipu. Usti - Decin luxusni trasa. Decin - Kamenice jsou kopecky, ale jedinej realnej problem tam je "zrekonstruovany" prejezd nad/pred Markvarticema (drive se dal jezdit stovkou, dnes maximalne 15 km/h; ale kdybych vezl vajicka radeji to vezmu pres Benesov). A z Kamenice dal je to takova ne nejprijemnejsi cesta, ale kdyz to srovnam s usekem Praha - MB, no proste, chapu ze kdyz se ted rekonstruovala I/30 vsude byly semafory a navic byl Decin neprujezdnej, ze to nekdo vzal pers Prahu, ale to platilo loni, letos uz to smysl nedava.
JeromeHeretic ETERNIT - nehorlava azbestova trsatka  pro hrace bluegrassu!
http://dfens-cz.com/usekove-mereni-v-holesovickach-revolutions/

Tak nam Hrib zase zkvalitnil dopravu, curak jeden posahanej. Ostatne soudim, ze vsichni pirati by meli ASAP prejit z travy na nekvalitni heroin, coz by skytalo nadeji, ze se do dvou let totalne odkourej.
 
(A to nemluvím o trase Ústí - Plzeň.)
 
Jj, zTeplic je to do Liberce časová remíza. Ta trasa Děčín-Kamenice-Cvikov je fakt děs.