Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

K obrázkům doplňujte nějaké to info, aby i ty smažky, co vašeho miláška nepoznají (Hamba jim!), věděly, o co jde.

Thnx


+1
Berme to jako takové guilty pleasure
ty máš spoustu času na rozhazování nebo proč ho čteš? to je něco jako elDiablo, to se prostě přeskakuje jako reklama.
ďkuji.
teď ještě, proč Murray nemá na svém webu nic o T.43, která by nejspíš měla být řádově dostupnější než T.50.
No nevím, z kterého zdroje jsou tyhle informace, ale ventilátor rozhodně není poháněn přímo od motoru. Přímo na motoru je namontovaný startér generátor a specifické u tohoto auta je, že nemá nic poháněno řemeny od motoru, ale vše je na elektřinu, včetně kompresoru klimatizace a již zmiňovaného ventilátoru.
Jinak ano, auto se jmenuje GMA-50, ale není postaven na počest Nikiho Laudy, je postaveno jako svým způsobem pocta, ohlédnutí se a dokončení evoluce McLarenu F1, jehož konstruktérem byl právě Gordon Murray, který navrhuje i toto auto a jeho společnost jich sto vyrobí.
No a mimochodem předevčírem představil vůz GMA-50S Niki Lauda, což je závodní varianta výše uvedeného vozu, která bude vyrobena v počtu 25 ks a ceně 3,1 mil. liber za kus.
FAVORIT11  
Sexy kara nemusi byt jezditelna :-)
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Akurat, ze sa Lauda o tom suckerskom Brabhame svojho casu vyjadril, ze to sice islo rychlo, ale jazdilo sa s tym neprijemne. ;-)
FAVORIT11  
Gordon Murray má svou vlastní společnost a postavil zcela nový a úžasný supersport s pracovním názvem Gordon Murray T-50. Nádherný supersport má skvělou aerodynamiku a to i díky "vysavači", neboli ventilátoru, který je poháněn přímo hřídelí motoru a vytváří podtlak pod vozem, neboli přítlak. A motor je skvost jménem Cosworth V12 s výkonem přes 750 koní! Cosworth V12! Kdo by si to před dvaceti lety uměl představit. No a poslední perlička, vůz je postaven na počest Nikiho Laudy a jeho jméno je na "ploutvi" za cocpitem... Prostě nádhera.