Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a záliby

Spravují:

Chroustig,
Thuja,
Martule

Může vás zajímatReklamaNeseďte stále doma nad svojí sbírkou, pojďte si s námi o ní popovídat, pochlubit se a rozdělit o zkušenosti. Vítejte všichni sběratelé kartičkových kalendáříčků!
       KSK     Země původu    Po X letech    TOPlist

Webové stránky sběratelů kalendáříčků:
Borisek Dada11 dizzyx Chroustig jajina kolibrik48 Koubice kratol latep manem Martule Monule nes0m nikka otto47 Pěnkava SIMIFAN vondr


Pravidla klubu:
1. S každým sběratelem dodržuj vyrovnaný poměr vybraných kk. Uvědom si, že 10 ks rozdíl je tak akorát dost.
2. Neodvolávej svůj dříve vybraný kk. I když jsi ho mezitím získal, jistě ho vyměníš.
3. Pokud není výměna uskutečněna do 1 roku od předchozí výměny, automaticky zaniká výběr.
Upozornění: Přeložené kk nesbírá dizzyx
Do svých příspěvků nevkládejte fotografie, pouze odkazy.
Odkaz vložíte takto:<a href="sem vložíte adresu stránky" target=_blank>sem vložíte popisek</a>


5. 9. 2020 od 8.00 do 14.00: Burza Praha: Koubice - kratol - Objevitelka - otto47.

kratol
Moc děkuji za pochvalu a vítej opět mezi námi...:)
Chroustig
Tvoje obrázky jsou přenádherné..............je to pohlazení po duši. Dýchá z nich pohoda a úžasná energie. Na některé bych se vydržela dívat dlouho a dlouho...................jsou fakt úchvatné :-)))
Koubice
Děkuji za pochvalu. Hned jsem se šla podívat, jestli i já vidím tu energii...ale to asi nejde.
Koubice měním kalendáříky  výměna kalendáříků
Chroustig

Tvé kreativní stránky

Nádhera !!!!
Máš můj obdiv.
A jak z nějakých obrázků vyzařuje energie....
Smekám.
Martule
Tak to je fofr. Wix je opravdu velmi dobrý a vymakaný. Jen jsme ve škole zírali, co vše dovede..:)...Jsem ráda, že jsem ti pomohla.
Obrázek Mandalena je moje školní práce (ZUŠ). Byl rok Karla IV. a my měli něco namalovat k tomuto tématu na výstavu a poté ve stejném stylu byla volná tvorba. No a tak vznikla Mandalena.
Chroustig
Děkuju za tip a za ukázku. Máš pěkné nápady a krásnou tvorbu. Z "Tužky a tuše" na mě dýchají časy předků. A ten jeden kousek o Mandalene z "Kombinace", ten tedy nemá chybu!
Stránky jsem vyzkoušela a zde je můj rychlý pokus: https://orido0.wixsite.com/kalendariky. Vlevo v "Nabídka kk" mohu mít pro každý rok album s obrázky kk jako doposud. Jen tedy není vidět název bez kliknutí na obrázek (takto to má více sběratelů).
Nebo mohu mít obrázky přímo na stránkách, ale to bude asi velikostně omezeno, ale blíže jsem nezkoumala.
Stránky jsou velice intuitivní, nabízí možnost hromadného nahrání více kk, snadná je i správa již existujících alb. Děkuju za tip, v nouzové situaci jsem v takto elegantní a rychlé řešení nedoufala! Snad tedy budou spokojení i ti, kdo si budou kk vybírat :o)
Martule
Shodou okolností jsem uplynulý semestr navštěvovala na Vysoké škole ekonomické hodiny "Tvorba webových stránek". No navštěvovala......přišel do toho koronavirus. Škola však měla asi nějakou předtuchu. V říjnu loňského roku zavedla pro všechny předměty Microsoft Teams. A naučila nás v tom pracovat. Zpočátku jsme to používali my spolužáci k vzájemné konverzaci, asi jako tady na Okounu. Jak se to ale hodilo, když se škola uzavřela. Mohli jsme okamžitě pokračovat dál s kvalitní on-line výukou, všechny hodiny se nahrávaly a mohli jsme si je kdykoliv pustit znovu. Výuka byla náročná. Probírali jsme tři webhostingy a měli z tohoto důvodu každý rozděláno 6 webových stránek. Tři výukové, zkušební a tři takříkajíc tvořené načisto. A jako webhostingy to byly: Webnode, Wix a Google.sites. Všechny jsou zdarma. Nevím ale, jak by se hodily pro rychlou práci s kalendáříčky. Nemám to vyzkoušené. Já si nakonec nechala dva, takže nyní i těmi kalendáříčkovými vlastním troje webovky. Tady mám jedny, zatím stále rozpracované: Ty druhé dám do komůrkového klubu Po X letech.
moje kreativní stránky